Сонник лежати на підлозі, до чого сниться лежати на підлозі уві сні

Будьте готові до низці неприємностей різної значимості (від зламаного нігтя до серйозної хвороби), якщо уві сні вам трапилося лежати на підлозі. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться цей сновідних образ.

Зберіться!

До чого сниться, що ви з якоїсь причини опинилися на підлозі? Дуже скоро настануть важкі часи, які вимагатимуть повної зосередженості і аскетизму. А поки сонник радить гарненько відпочити і зібратися з силами.

З власної волі лежати долілиць — буквально означає бажання усамітнитися, піти в себе. Бачити, що ви впали і залишилися лежати — до несподіваного удару, який на тривалий час позбавить вас сил і виб’є зі звичного ритму.

Якою була атмосфера?

До чого ще сниться цей дивний сюжет? Якщо уві сні довелося лежати на дуже холодному покритті, то сонник попереджає, що ви серйозно і надовго захворієте.

При цьому уві сні картинка була похмурою і тужливої? Грядущий життєвий період буде пов’язаний з гіркими втратами, витратами і розчаруваннями.

Вдалося бачити, як атмосфера бачення поступово прояснялася і стала світліше? Після важкого випробування настануть щасливі часи.

Розшифровка часу

Для більш детального тлумачення сну сонник рекомендує згадати конкретний час доби. Це дасть уявлення про характер майбутніх змін, а також вкаже на момент виконання сновідного пророцтва.

 • Ніч, темрява — неясне майбутнє, безвихідність.
 • Світанок, ранок — починання, надія, молодість.
 • День — стабільність, зрілість.
 • Вечір ранній — завершення розпочатого, середина життя.
 • Вечір пізній — невдачі, похилий вік.
 • Що робити?

  Крім того сонник рекомендує згадати, з якої причини вам довелося уві сні лежати на підлозі.

  Якщо ви ховалися від чого або кого-небудь, то не варто поспішати і метушитися. Краще дочекатися більш сприятливого моменту. Якщо ви просто вирішили відпочити, то саме бездіяльність призведе до неприємностей.

  За Міллеру

  Сонник Міллера нагадує: лежати на підлозі буквально означає, що певні проблеми були доведуть вас до повної безвиході. Наснилося, що ви померли? Щось змусить вас переглянути життєві пріоритети і кардинально змінитися.

  Відмовтеся від ризику!

  До чого сниться, що трапилося впасти і лежати на підлозі? Надійне і перспективна справа принесе вам малоприємний сюрприз, ніж порушить задумані плани.

  Якщо уві сні ви посковзнулися і шубовснули, то деякий період слід відмовитися від навіть незначного ризику.

  Наснилося, що ви впали з ліжка і залишилися лежати на підлозі? Ви занадто розслаблені і безтурботні, а це веде до грандіозних проблем.

  Стабільність або злидні?

  Сонник нагадує, що стать уві сні відображає становище в суспільстві і сім’ї. Якщо приснилося, що ви валялися на долівці, то пізнаєте приниження і злидні.

  Дерев’яне покриття обіцяє хвороба, паркетне — будівництво власного будинку, а килимове або лінолеум попереджають про безчесному вчинок.

  Міцні і чисті мостини гарантують стабільність і міцність позицій, а брудні радять готуватися до худим змін.

  Спробуйте!

  Якщо уві сні трапилося лежати на підлозі і бачити голий бетон казенного закладу, то в реалі ви спробуєте змінити своє непристойна становище.

  Наснилося, що ви опинилися в подібному положенні в церкві? Сонник вважає, що для очищення душі вам доведеться пережити серйозні життєві випробування.

  Сонник лежати на підлозі, до чого сниться лежати на підлозі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: