Сонник лізти у вікно, до чого сниться лізти у вікно уві сні

Якщо уві сні трапилося лізти у вікно, то в реальному житті ви проявляєте зайву цікавість, намагаючись дізнатися зайве або заборонене. Іноді це ж бачення символізує самопізнання. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться цей сюжет ще.

Застереження Міллера

Наснилося, що ви увійшли в будинок через віконце? Сонник Міллера стверджує: намічена мета далеко не благородна. Більш того, використання заборонених методів для її досягнення призведе до провалу.

Будьте розумні!

До чого сниться, якщо немає іншого виходу, крім як лізти через віконний отвір? Образ натякає, що у вас залишився один єдиний шанс і використовувати його потрібно розумно і обережно.

Бачити, що довелося лізти в розбите вікно, означає, що вас наздожене хвиля туги і розчарувань. Одночасно бажання проникнути уві сні в приміщення через віконце, на думку сонника, відображає безтурботний і легковажний період в житті.

Не поспішайте!

Наснилося, що довелося лізти у вікно закрите віконницями? Сонник вважає, що ви намагаєтеся завоювати прихильність якогось людини обманом і лестощами.

Цей же сюжет уві сні натякає на надмірне завзятість в духовному розвитку і попереджає, що такий підхід лише стане причиною застою.

Бачити, як ви розбиваєте скло, щоб кудись залізти, означає, що знайдете незвичайний вихід з положення, що створилося або ж здійсните задумане вельми нетривіальним способом.

Шукайте!

До чого ще сниться, якщо трапилося лізти у вікно? Уві сні цей образ відображає початок чогось нового і надію. Якщо в ночі вам вдалося залізти в віконце, то наяву раптово з’явиться відмінна можливість реалізувати себе.

У мріях дивним чином вийшло залізти через кватирку? Ви знайдете лазівку, яка допоможе налагодити фінансове становище. Бачити, що в віконний проріз лізе дама — до майбутнього роману.

Більше деталей

Тлумачення сну безпосередньо залежить від особливостей сновідного віконця.

 • Освітлене — надія, кінець розлуки.
 • Темне — невизначеність, замкнутість.
 • Завішені шторами — необхідність усамітнення.
 • У павутині — спроба вирватися з самотності.
 • З гратами — розлука.
 • Наснилося, що довелося лізти у вікно з чистими і прозорими стеклами? Сонник пророкує швидке щастя і удачу. Якщо скло брудне або розбите, то не можна відступати від мети, навіть якщо ви позбавлені останніх сил. Уві сні отвір без скла символізує глузування і обман.

  Розвивайтеся!

  До чого сниться, якщо трапилося лізти у вікно горища? Провальний справа обернеться грандіозною перемогою. Віконце підвального приміщення в подібному сюжеті знаменує спробу вирватися з убогості.

  В ночі вдалося влізти у вікно овальної або круглої форми? У вас є дар ясновидіння. Якщо воно було загороджено, то сонник вважає, що цей талант поки ще дрімає і потрібно його посилено розвивати.

  Чого боїтеся?

  До чого сниться, якщо довелося лізти в своє вікно? Уві сні спроба непомітно проникнути у власний будинок символізує розкриття обману.

  Якщо ви намагалися влізти в чужий будинок, то відчуєте розчарування або вплутатися в неприємну історію.

  Наснилося, як ви боялися, що хтось може влізти в ваше вікно? Сонник впевнений, що ви відчуваєте страх перед змінами і власним майбутнім.

  Чи не безглуздо!

  Що значить, якщо ви зуміли вилізти уві сні назовні через вікно? Сонник попереджає про досить загадкових обставинах, які буквально зіб’ють вас «з пантелику».

  Наснилося, що вийшло вилізти у вікно з кімнати? Дбайливо зберігається таємниця стане надбанням оточуючих, а безглуздий вчинок призведе до сварки з непередбачуваними наслідками.

  Сонник лізти у вікно, до чого сниться лізти у вікно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: