Сонник лижі, до чого сниться лижі уві сні

Чисте гірське повітря, морозна свіжість, скрипучий сніг і ви, майстерно здійснює лижний спуск, — чим не ідилія? Лижний спорт — справа не проста. Лижі вимагають до себе уваги і довгих тренувань, але за це, вони дарують незрівняне відчуття драйву і свободи! Спускаючись з крутих схилів, відчуваєш себе птахом. Долаючи черговий трамплін, здається, що ти ось-ось злетиш! Але, звичайно, така розвага не кожному по плечу. Деякі люди такі розваги можуть дозволити собі тільки уві сні. А, до чого сниться подібне? Може бути до того, що в житті у сплячого занадто багато яскравих вражень? Або навпаки, дуже мало позитивних емоцій, зате величезна кількість комплексів і страхів! Давайте не будемо вгадувати, а просто запитаймо себе сонником і дізнаємося відповіді на всі свої запитання!

Зимове захоплення

Бачити уві сні лижі — в реальності вам заважають жити серйозні переживання, передбачає сонник Міллера.

Сниться, що ви легко ковзати по снігу — вас чекає незабутній відпочинок в приємній компанії.

Кататися на лижах — наяву вам необхідно щось змінити в своєму житті. Вас засмоктала рутина, пора вживати заходів, інакше вас чекає нервове перенапруження і стрес.

Приснився сон, що ви спостерігаєте за тим, як спускаються зі схилу інші люди — тлумачення сновидінь таке: вас чекає примирення або поліпшення відносин з друзями або родичами. Ще можливо, що у ваше життя повернеться старий друг, відносини з яким припинилися вже дуже давно, обіцяє сонник Цвєткова.

Сниться сон, що ви змащували лижі спеціальним кремом для кращого ковзання — це знак того, що ви користуєтеся авторитетом серед колег, а керівник прислухається до вашої думки.

По горах, по морях…

Кататися на водних лижах — до веселого і безтурботного проведення часу, обіцяє сонник Міллера.

Сниться, що ви їхали по лижній трасі на гірських лижах і застрягли в снігу — виконання планів і бажань будуть заважати проблеми особистого характеру.

Наснилося, що ви впали з водних лиж — до розчарування в людині, якій ви довіряли, з гірських — у своїх проблемах будете винні ви самі, пророкує Місячний сонник.

Наснилося, що ви спускаєтеся з гори на сноуборді — до несподіваного і приємного сюрпризу від одного.

Бачити сон, в якому ви пересуваєтеся по лижні в потрібному напрямку — в реальному житті, не дивлячись на всі труднощі і перешкоди, ви досягнете бажаного, радує Весняний сонник.

Вітаємо Вас із придбанням!

Купувати уві сні лижі — наяву ви придбаєте річ, про яку давно мріяли, обіцяє Місячний сонник.

Бачити уві сні, як лижі купують інші люди — скоріше за все, хтось із друзів або родичів зробить вам несподіваний, але приємний подарунок.

Сниться, що ви вкрали лижі — в справах намітився застій, пора внести корективи у свої плани і цілі, рекомендує сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви взяли лижний інвентар напрокат — незабаром ви змушені будете доводити непорушність свого авторитету перед своїми дітьми або перед дітьми друзів.

Купити уві сні гірські лижі червоного або іншого яскравого кольору — у вас в житті мало позитивних емоцій. Сучасний сонник рекомендує вам захопитися якимось екстремальним хобі.

Переломи лиж і кінцівок

Зламати лижі — даний сон — знак того, що мета вже близька, проте вам ще доведеться пройти через ряд дрібних труднощів.

Якщо вам приснилося, що ви, спускаючись по крутому схилу, впали і зламали собі руку або ногу — знак того, що кар’єрний ріст під загрозою. Колега, що заздрить вашим успіхам і швидкого підвищення, плете проти вас інтриги.

Кататися з загіпсованою ногою або рукою — будьте обережні і уважно стежте за своїм здоров’ям. Тлумач сновидінь Ванги попереджає, що висока ймовірність травми або тривалої хвороби.

Сонник лижі, до чого сниться лижі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: