Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літати над землею, до чого сниться літати над землею уві сні

Уві сні довелося літати над землею? Це відображення великої духовної сили і життєвої енергії, професійного зростання або ж небувалого творчого потенціалу. Сонник розповість,, до чого сниться таке бачення конкретно.

За Міллеру

Сталося уві сні літати? Сонник вважає, що таким оригінальним чином відбивається ваше особисте прагнення до свободи і незалежності. Це ознака того, що потрібно діяти, причому самим нетривіальним чином.

Все дістало?

Іноді тлумачення сну зворотне. Польоти уві сні символізують свідомий відхід від життєвих проблем в ілюзорний, вигаданий світ.

Це ж бачення пов’язане з реальним бажанням вийти з дуже скрутного становища. Ймовірно, ви вже вичерпали всі способи і просто не знаєте, що робити.

Успіх або втеча?

До чого ще сняться самостійні польоти? Якщо в реальності ви займаєтеся духовними або магічними практиками, то цей спосіб пересування свідчить про явні успіхи.

Наснилося, що літати над землею довелося для того, щоб втекти від переслідування? Наяву зумієте уникнути неприємної події, вчасно прислухавшись до інтуїції.

Трохи конкретики

Щоб з’ясувати,, до чого сниться подібний спосіб переміщення, варто врахувати і те, на чому саме довелося літати.

 • На мітлі — невловиме розвиток, позитивна градація.
 • На тваринному — ви явно ступили на демонічний шлях саморуйнування.
 • На пилососі, швабрі — втома від побутових проблем.
 • На стільці — втратите посаду, роботу або навпаки отримаєте.
 • На ліжку — оригінальний поворот долі.
 • Відповіді поруч!

  Уві сні пощастило літати над землею? Сонник радить згадати, що сталося бачити внизу. Наснилися будинку, міста і вулиці? Постарайтеся тверезо оцінити ситуацію, що склалася.

  Бачити море, річки та інші водойми означає, що потрібно проявити обережність у справах і на роботі. Крім того, сонник вважає, що з вигляду водної стихії можна будувати припущення про майбутню долю.

  Рухайтеся вперед!

  Наснилося, що у вас виросли крила, і ви можете легко злітати? Сонник гарантує виконання мрії, набуття нової надії і взагалі безумовний успіх в починаннях.

  Злітати без крил прямо з місця — ще краще. Це означає, що ви досягли певних результатів у своєму розвитку і можете сміливо рухатися далі.

  Довелось злітати уві сні стрибаючи вниз? Щоб піднятися, вам доведеться багато працювати, а крім того використовувати кмітливість і незвичайні ходи.

  Краще нижче!

  До чого сниться, що довелося літати дуже низько? Сонник вважає це несприятливим знаком, який пророкує раптову, але недовгу хвороба.

  Літати над землею відносно низько і чітко бачити навколишній пейзаж — до далекій дорозі або навіть подорожі.

  Взагалі, сонник вважає, що уві сні краще парити низько. Це вбереже від спонтанного переходу в інші, не самі доброзичливі світи. Більш того, якщо ви підніметеся занадто високо, то ризикуєте назавжди покинути цей світ.

  Як тлумачити?

  Також сонник радить врахувати, кому саме довелося літати уві сні. Наприклад,, до чого сниться подібну дію абсолютно здоровій людині?

  Бачення обіцяє відмінне здоров’я, повноту сил і енергії. Хворого може попереджати або про швидке одужання, або про смерть.

  Якщо жінці наснилося, що вона літала, то не варто покладатися на обіцянки коханого. Для чоловіка це ознака успіху в справах.

  Сонник літати над землею, до чого сниться літати над землею уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: