Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літати, до чого сниться літати уві сні

Людині, якій довелося літати уві сні, тлумач обіцяє велику удачу і здійснення амбітних планів. Детальніше дізнатися,, до чого сниться дана дія, можна попередньо пригадавши всі деталі сновидіння, його емоційний настрій і сюжет. Сонник по-різному пояснює цей символ.

Літати на літаку, вертольоті

Сновидіння, в якому довелося літати на літаку, трактується як неважливе стан поточних справ. Сучасний сонник рекомендує для того, щоб налагодити свою роботу, по-іншому подивитися на ситуацію, проявити кмітливість і трохи креативу. Якщо уві сні політ закінчився аварією, слід приступати до рішучих заходів.

Сон, в якому довелося літати на вертольоті, тлумачиться в двох варіантах: по-перше, вертоліт може бути як символ влади, грошей і красивого життя; по-друге, вертоліт як спосіб втекти від проблем, а також швидкого відходу від складних ситуацій.

Якщо сниться, що літали на дельтаплані, це є символом того, що емоційний стан знаходиться на межі зриву, нерви на межі. Сонник Езопа радить не тиждень виїхати з міста і провести весь цей час на самоті на природі.

В небі

Летіти як птах, махаючи руками, немов крилами — до підсвідомого прагнення до свободи і самостійності. Сонник Гришиной переконаний, що незабаром це бажання здійсниться.

Опис,, до чого сниться літати над землею, мається на тлумачі Шеремінской. Низько парити віщує швидке захворювання через свою безпечність. Якщо приснилося, що високо ширяли — це до прийдешніх неприємностей в сімейному житті, які можуть закінчитися розривом відносин, якщо не присвятити їм достатньої уваги.

Наснилося, що літали в небі? Це риса щасливих подій і нестримної радості. Сучасний сонник повідомляє, що парити в небі молодим означає росткак фізичний, так і професійний, для старих людей подібний сюжет може передвіщати хвороба або навіть смерть.

Літати уві сні в ясному і сонячному небі — до вдалого завершення всіх розпочатих справ, а також можливості відпочити за кордоном.

Якщо сниться, що літаєте дуже високо, це пророкує, що ваші плани і бажання нездійсненні або на їх здійснення потрібно буде затратити багато сил і енергії.

Сон, в якому доводилося літати по повітрю, визначається як духовне і особистісний розвиток людини. Універсальний сонник також вказує на величезні досягнення у всіх сферах діяльності — особистої, духовної, професійної та творчої.

Ще один варіант,, до чого сниться подібне — життя в злагоді з собою, без внутрішніх конфліктів і зовнішніх компромісів.

На мітлі

Сон, в якому доводиться літати на мітлі, означає наявність безлічі рамок і обмежень, які не дають вдихнути на повні груди.

Сонник Мандрівника обіцяє звільнення від кайданів. У реальному житті приснилося може передвіщати розірвання шлюбу (або відносин), який був в тягар і не давав подружжю того щастя і тих переживань, яких вони хотіли.

На повітряній кулі

Опинитися на повітряній кулі — до прийдешніх невдач в робочій сфері.

Якщо приснилося, що повітряна куля прямує стрімко вгору, значить, такий сюжет обіцяє вчинення вигідної угоди, підвищення зарплати або виплату одноразової премії.

Якщо сниться, що повітряна куля досить швидко спускається під тяжкістю власної вантажу, то наяву слід очікувати сильне розчарування.

Над водою

Малий Велесов сонник вважає, що літати над водою — до загострення інтуїції і підсвідомого вмінню володіти ситуацією і говорити потрібні слова.

Парити уві сні над водою і бачити брудну рідину, наяву означає загострені конфліктні ситуації всередині робочого колективу або сімейні чвари. Наснилося, що ви рухаєтеся поверх чистої води — до особистісного зростання і досягнення нових висот.

Наснилося, що літали над морем? Сюжет обіцяє величезну радість і зародження великих почуттів. Чоловікам такий сон обіцяє знайомство з цікавою молодою особою, яку захочеться оточити увагою і турботою.

На парашуті

Сон, в якому доводиться літати на парашуті, віщує неймовірну везіння і приголомшливий успіх.

Універсальний сонник вважає, що опинитися в повітрі на парашуті і одночасно виконувати різні фігури означає, що робочий колектив високо цінує вашу роботу за креативність і вміння залучити й утримати увагу клієнта.

У космосі

Пояснення,, до чого сниться літати в космосі, є у Шеремінской. Парити уві сні в космосі означає небажання сприймати дійсність такою, яка вона є. Ви так глибоко занурені в фантазії, що не звертаєте уваги на те, що діється навколо. Сонник Шеремінской попереджає, що з такою позицією можна втратити і кохану людину, і роботу.

Різні тлумачення

Літати в нічних мареннях по кімнаті, при цьому інтенсивно жестикулюючи і бурхливо реагуючи на свій політ, значить зустріти людину, з яким буде яскравий, барвистий, пристрасний, але швидкоплинний роман.

Заміжнім жінкам даний сон обіцяє боротьбу зі спокусами, чоловікам — віщує захоплюючу і недовгу подорож.

Якщо приснився сюжет, в якому ви літали в міський вершини, то наяву належить вимушена боротьба за своє щастя і вислизає любов. Для жінки аналогічний сюжет означає поява на горизонті суперниці.

Сон, в якому довелося літати на стільці, пояснюється як передвістя втрати посади, звільнення з місця роботи, простого службового переміщення або переходу на іншу роботу.

Сонник Міллера стверджує, що парити над безкраїм небом — до нещасливому заміжжя. Побачити себе дуже низько — опинитеся в скрутній ситуації. Літати в повітрі, спостерігаючи за сонцем — до несамовито веселитися і радості.

Сонник літати, до чого сниться літати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: