Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літати на мітлі, до чого сниться літати на мітлі уві сні

До чого сниться літати на мітлі? Найчастіше сонник трактує подібне сновидіння не дуже сприятливо, називаючи його передвістям тяги до окультних знань, які шкодять душі сновидіння. Побачивши уві сні подібні польоти, потрібно чекати неприємностей, конфліктів, хвороб.

Недруги ускладнять життя

Відьма уві сні, що переміщається таким чином, віщує неприємності, хвороби. Причому, неприємності можуть трапитися як по роботі, так і в особистому житті.

Сонник також називає приснився відьму на мітлі передвістям зустрічі з особою, яка здатна стати причиною або провокатором різних скандалів, проблем.

До чого сниться бачити себе відьмою і літати на мітлі? Сновидець спробує помститися ворогові. Слід пригадати, наскільки успішно проходив політ — від цього залежить, чи увінчається затія успіхом.

Як це робили?

Самому літати на мітлі уві сні можна по-різному:

 • Низько над землею — можливі дрібні пригоди, конфлікти;
 • Високо — розбіжності, сварки, нерозуміння домочадців;
 • Швидко, подібно Веттіїв — події будуть розвиватися стрімко;
 • Повільно — слабкість, безсилля.
 • До чого сниться носитися по темному зоряному небу? Сонник попереджає про великі бідування. У повній темряві — наяву ви занадто піддаєтеся сумнівам. Слід бути більш рішучим, адже можна втратити непоганий шанс.

  Попереду конфлікти, обмеження

  Тлумачення сну про такий політ може бути наступним: наяву можливий конфлікт по роботі, суперництво в любові або особиста неприязнь. Причому, ваш опонент не зможе стримати своє обурення і роздратування, тому можлива сварка, навіть бійка.

  Бачити уві сні, як літали таким чином — значить, по сонником, наяву відчуєте якісь обмеження, можливо, на роботі вас поставлять в жорсткі рамки. Однак такі умови триватимуть недовго.

  Приснилося бачення може означати: незабаром якісь стримуючі, які гальмують фактори перестануть діяти і сплячий зможе рухатися вперед.

  Ускладнення у взаєминах

  Іноді сюжет означає сексуальність сплячого. Для жінки приснилося бачення є показником її прагнення бути головною в постільних утіхах. Для чоловіка це уособлення його страху перед втратою контролю або безсиллям.

  Наснилося літати на мітлі? Сонник стверджує: вас хтось може використовувати для своїх інтересів. Постарайтеся проаналізувати, наскільки часто знайомі звертаються за допомогою, чи не зловживає хтось цим. Допомагати, звичайно, потрібно, але якщо це призводить до втрат, збитку для себе — краще припинити подібну практику.

  Приділіть більше уваги внутрішньому світу

  До чого сниться запаморочливий політ на мітлі або тваринному? Сонник називає цей сюжет передвістям непомітного розвитку гордині, пристрасті, початку духовного спокуси, захоплення окультними вченнями, що негативним чином позначиться на душі сновидіння.

  Бачили уві сні, ніби літаєте на мітлі разом з кимось? У ваші справи або відносини втручається стороння людина, яка заважає приймати правильні рішення. Якщо зрозуміти, хто вам шкодить і виключити його негативний вплив — справи значно покращаться.

  Значення за сонником Міллера

  Літати на мітлі уві сні також обіцяє сновидцу розвиток деяких унікальних здібностей. Однак занадто тісне спілкування з окультними вченнями може привести до втрати себе. Тому краще не заглиблюватися в ці таємниці, а присвятити свій час благих справ.

  Сонник літати на мітлі, до чого сниться літати на мітлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: