Сонник літати на драконі, до чого сниться літати на драконі уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому вам довелося літати на драконі, потрібно з’ясувати, насамперед, що пророкує як сам казковий персонаж, побачений у сні, так і польоти, що здійснюються в нічних мареннях. Дізнавшись це і склавши в єдину картинку, ви зрозумієте, до чого слід готуватися, підказують сонники.

Сонник Міллера

Густав Міллер, пояснюючи,, до чого сниться літати на драконі, говорить про те, що це бачення означає попадання сновидіння під вплив пристрастей і бурхливих емоцій.

Наснилося, що ви боїтеся, сидячи на спині у літаючого змія? Будьте обережні у висловлюваннях, радить тлумач. Як би ви не хотіли нагрубити — стримайтеся!

А якщо примарилося, що ви захоплено розглядаєте околиці, літаючи на драконі, то це означає, що вас чекає цікаве і захоплююча подія, яка залишить яскравий слід у пам’яті.

Бути уві сні драконівським бранцем — символ конфліктів і проблем

Сонник пастора Лоффа так тлумачить,, до чого сниться мрія, в якій ви літаєте на драконі, що захопив вас в полон: вас чекають неприємності і конфлікти через вашу надмірну балакучість.

Бачите уві сні, як величезний драконіще, піймавши вас, грає вами в повітрі: кидаючи і ловлячи знову? Згадайте, якщо ви відчували страх від таких польотів, то в реальності вам варто звернути увагу на найближче оточення, є ймовірність, що в ньому зачаївся зрадник.

Верхи на «Змія Горинича», або Вас чекає процвітання

Літати на драконі, осідлавши його — ознака того, що дуже скоро ваші справи підуть в гору. Причому, чим вище ви злетіли уві сні, тим швидше і якісніше будуть життєві зміни, віщає Східний сонник.

Наснилося, що ви дружите з дракончиком, і він вас катає на своїй спині? Цілком ймовірно, що до успіху і багатства вас «приведе» впливовий товариш або покровитель, з яким ви дружите, віщає сонник Цвєткова,, до чого сниться подібне.

Приборкання літаючого ящера: Від злетів до падінь

Бачите уві сні, що ви дрессіруете або приборкувати молодого дракончика, піднімаючись йому на спину і змушуючи катати вас під хмарами? Це бачення, за запевненням сонників, позначає наступне: старанність і прагнення до мети приведуть вас до бажаного.

А якщо уві сні ви бачите, що літати на драконі у вас не виходить через норовливого характеру крилатого ящера, то будьте готові до перешкод на шляху до здійснення мрії.

Наснилося, що ви впали з дракона? Це сигнал про невдалому збігу обставин і неприємності, які змусять вас відступити від задуманого.

Колір дракоши

Як не дивно, але на тлумачення сну про польоти на драконі, впливає і колір ящера. Згадайте, якого відтінку були дракони боки, і сонники підкажуть, з ким ви будете мати справу, прокинувшись. Отже, ось кого символізує приснився Горинич:

 • Чорний — недруга або заздрісника;
 • Білий — товариша або колегу;
 • Червоний — імпульсивного людини зі «вибуховим» характером;
 • Зелений — начальника або спонсора;
 • Райдужний — близького друга;
 • Іншого кольору — людини з оточення (сусіда, колишнього однокласника, приятеля по захопленню).
 • Сонник літати на драконі, до чого сниться літати на драконі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: