Сонник лесбіянка, до чого сниться лесбіянка уві сні

Найчастіше лесбіянка уві сні означає спокусу і удавання. Також даний образ відкриває двері, що ведуть до самим потайним куточках душі. Роз’яснюючи,, до чого сниться лесбійська любов, сонник згадує відповідальний вибір або прийняття важливого рішення. Висока ймовірність змін, які торкнуться зовнішніх обставин або світогляду.

Що обіцяє Міллер

Сонник Міллера пропонує ситуативні тлумачення, що означає лесбіянка. Спілкування з нею обіцяє цікаві пропозиції в реальності. На думку тлумача, це сприятливий знак, що відкриває нові можливості.

Якщо дівчині довелося бачити себе прихильницею одностатевих відносин, її коло спілкування найближчим часом зміниться. Приводом можуть стати розбіжності в поглядах, зміна виду діяльності або переїзд в інше місто або країну.

Якщо жінці уві сні довелося не тільки бути лесбіянкою, але і виявитися захопленою зненацька, снотолкователь рекомендує наяву бути стриманою і стежити за репутацією. Висока ймовірність зіпсувати хороші відносини поведінкою, яке сама сновидицей вважає негідним.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться бути лесбіянкою. Незабаром після пробудження належить переглянути і піддати коригуванню звичні погляди на добре знайомий життєвий аспект.

В пошуках кохання

Інтерпретація Фрейда пропонує інше тлумачення,, до чого сниться лесбійський секс дівчатам традиційної орієнтації. Найчастіше в реальному житті сновидицей не вистачає чоловічої уваги. Щоб виправити ситуацію, знадобиться докласти зусиль, переважно інтелектуальні.

Якщо приснився лесбійський секс, в якому спляча не брала участі, але спостерігала за лесбіянками з боку, наяву її дівочої гордості чекає серйозна перевірка на міцність.

Сонник обіцяє, що одностатевий секс, який приснився уві сні, обіцяє перемогу в неабияке випробування. Незважаючи на силу спокуси, сновидицей вдасться встояти перед спокусою і зберегти моральне обличчя.

Іноді сонник пропонує розуміти буквально побачене уві сні. Якщо приносить насолоду бачити себе в якості лесбіянки, не виключено, що це і є ваші справжні сексуальні вподобання, яким ви не смієте дати добро наяву.

Вас чекає успіх у справах

Пояснюючи,, до чого сниться зустріч з представницею сексуальних меншин, сонник обіцяє вигідну угоду або просування по кар’єрних сходах.

Якщо наснилася лесбіянка, сонник віщує роздоріжжі в діловій сфері. Від вашого вибору будуть залежати стабільність і добробут.

Якщо дівчині уві сні довелося бути в ролі, яка в дійсності їй чужа, її очікує вигідне ділову пропозицію, правда, суперечить моральним принципам.

З’ясовуємо стосунки

Іноді жінці трапляється бачити себе закоханої уві сні в кращу подругу. Сновидіння говорить про невпевненість у собі і в тому, що вона гідна такої дружби

Якщо чоловікові приснилося, що його кохана — лесбіянка, побачене уві сні означає, що його ревнощі і власницькі настрої переходять будь-які межі.

Сновидцем-батькам напевно хотілося б дізнатися, до чого сниться, що їх дочка лесбіянка. Сонник вважає символ відображенням повсякденних подій. У реальному житті батьків турбує і засмучує той факт, що вони не можуть присвятити достатньо часу спілкуванню з донькою.

Сонник лесбіянка, до чого сниться лесбіянка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: