Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліс, до чого сниться ліс уві сні

Саме уві сні ви часто можете побачити прийдешня подія. Хорошим воно буде, або принесе страждання. Чи змінить ваше життя або буде нічого не значущим її миттю — про все це вам розповість сонник. Дуже часто приснився ліс, трактується по-різному, і щоб пояснити те,, до чого сниться цей оазис природної природи, овіяний стародавніми міфами, треба постаратися згадати сон у всіх подробицях.

Картинки — образи

Споконвіку ліс був для людини таємницею, оповитою безліччю розповідей і переказів. Та й сновидіння, пов’язані з ним позначають не менш дивовижні і суперечливі події. У всіх, доступних на сьогоднішній день сонниках, значення сну «ліс», трактується по-різному.

Дуже часто бачити уві сні ліс — означає швидку прибуток. Якщо він густий — то ви отримаєте її в валюті, а якщо дерева стоять на відстані один від одного, то грошові надходження будуть незначними.

Тих, хто ясно побачив галявину або дорогу в лісі, сонник попереджає, що вони будуть, навпаки, відчувати тимчасові фінансові труднощі, а запам’яталася вам галявина з лісовою стежкою, таємниче вабить в гущавину — це знаменує те, що незабаром вам доведеться змінити рід діяльності, освоївши абсолютно нову професію.

У тому випадку, якщо побачивши уві сні ліс, ви туди не входите, сонник попереджає — чекайте несподіванок, романтичних зустрічей. Для сімейних людей, згідно тлумаченням, це може означати майбутні розбіжності і суперечки з другою половинкою.

Багатьом цікаво, до чого сниться нічний ліс. Дійсно, в цей час доби він стає ще більш загадковим, і нерідко віщує страхи і майбутні переживання. Сонники стверджують, що найчастіше це буде пов’язано з близькими людьми.

Аналізуючи те, що привиділося вам вночі, чітко згадайте, чи був це зелений ліс, листяний, осяяний сонячним світлом, або він був похмурим, і навіть закутаний серпанком. Це дуже багато значить для правильного пояснення вашого сновидіння. Сонник каже, що в першому випадку, людини чекають несподівані радості, у другому — сумні звістки.

Запитайте до чого ж сниться хвойний ліс? Сонник пояснює це сновидіння, як дуже багатообіцяюче, і практично всі збірники в цьому одностайні. Діловим людям обіцяється підтримка і заступництво «сильних світу цього», яка буде надана в самий найближчий час. Таке нічне бачення, згідно сонникам, стане поворотною подією в бізнесі, після якого він піде «в гору».

Те,, до чого сниться сосновий ліс, діаметрально протилежно тлумачення тих, в яких людина побачила ялиновий ліс. Перше нічне бачення обіцяє швидкі неприємності, друге, говорить лише про дрібних непорозуміннях в недалекому майбутньому.

Рухомі і реальні картинки

Люди не тільки бачать ліс, як нерухому картинку. Вони можуть ходити по лісі уві сні, чіпати гілки дерев, бігати. Одним словом, відчувати його немов наяву. Таким снам теж є тлумачення, часом містичні, а іноді дуже реалістичні, і засновані на загальному фізичному стані людини.

Людина, який заблукав у лісі, гостро має потребу у відпочинку. Про такі сни часто попереджають не тільки сонники, а й професійні психологи, пояснюючи це загальним перенапруженням нервової системи. Так що, неодмінно скористайтеся підказкою своєї підсвідомості, і їдьте, бажано в ту саму глушину, яка привиділася вам уві сні.

У разі, якщо ви загубилися в лісі, крони якого згинаються під напором стихії, вам потрібно уважніше ставитися до свого здоров’я, організм перенапруг, і вас може наздогнати хвороба.

Тим людям, хто має звичку «наговорити зайвого» пожежа в лісі, побачений у сні, дає привід задуматися, і почати більш обережно підбирати слова в розмові з співрозмовниками. Може трапитися так, що ваше необережне спілкування може зруйнувати все найпотаємніші мрії, попереджають сонники. Якщо те, що горить ліс, побачив уві сні один з подружжя — це може передбачати сварку або неприємна розмова. Якщо таке бачення відвідує вас часто, спробуйте переглянути свої сімейні відносини. Може справа у взаємному нерозумінні?

Взагалі, дуже багато сонників настільки протилежно тлумачать те,, до чого сниться палаючий ліс, що має сенс звіритися з місячним календарем, який підкаже, чи потрібно взагалі надавати значення такого сновидіння. Якщо ніч, в яку вам приснилося подібне, несприятлива для збування сну, просто забудьте його.

Просто чудово, якщо ви щось збираєте в частіше дерев. Сонники стверджують, що всі такі сновидіння дуже сприятливі. Наприклад, якщо ви збираєте чорницю в лісі, і шукаєте в лісі гриби — будьте готові до несподіваних вигідним угодам, селищем величезну матеріальну вигоду.

Для жінки і молодої дівчини, збір ягід в лісі, означає появу безліч шанувальників, які будуть домагатися її прихильності, практично таке ж тлумачення має сновидіння, в якому вона збирає суницю в літньому лісі.

Взагалі, якщо ви побачили себе на галявині, повної ягід, все одно будь, сонник пояснює це як дуже сприятливий сон. Хворим — воно обіцяє швидке одужання, здоровим — успіх у справах. Так що, дари лісу, прівідевшіеся вам в період, коли ви знаходитесь в царстві Морфея — це дуже позитивне, в усіх відношеннях сновидіння. Може варто дійсно відправитися за місто, збирати в лісі гриби? Раптом присниться?

Якщо ви в своєму сні бачите будинок в лісі, і заходите в нього, будьте готові до того, що ви раптово відчуєте нездужання, і для зцілення вам доведеться покинути власний дах. Але, якщо хатина буде розташована на світлій сонячній галявині, тривожитися не варто. Вас чекає щастя, хоча і нетривалий.

Пора року

Кожна пора року прекрасна по-своєму, так само по-різному гарний і ліс. Зелені листочки, спів птахів і пахощі трав — все це доставить радісні моменти в житті. Радійте такому сновидіння.

Але до чого ж сниться осінній ліс? Сонники пояснюють це тим, що ви розгублені, а іноді і ображені. Намагаєтеся знайти вихід, і не знаходите його. Чи відчуваєте тривогу і переживаєте. Постарайтеся взяти себе в руки і переосмислити своє ставлення до життя і проаналізувати поточні події.

Тлумачення сонниками того,, до чого сниться зимовий ліс більш оптимістичні, а прогулянка в ньому віщує прийдешню радість, і подарує вам прекрасний настрій. Це не дивно, адже що може бути приємніше снігу, хрусткого під ногами?

Тихе озеро в лісі — умиротворення, але недовгий, адже легкі вітерець може порушити ідилію, і будь-який ваш необережний вчинок матиме сумні наслідки, часто пов’язані з неспокійними клопотами.

Якщо ви йдете уві сні по лісі, а він темний і страшний, як ніби населений чудовиськами, він, по тлумаченню сонників, віщує небезпеки, а вовки в лісі — це ваші недоброзичливці, які збираються вас обмовити. Підете раді. Найближчим же час зверніться за допомогою до близьких, і неприємності не трапиться.

А ті, хто побачив сон, де ведмідь в лісі спокійно ласує медом або навіть спить, можуть не побоюватися за своє майбутнє — воно безхмарно.

Як і в інших випадках, коли сниться ліс, тлумачення сну знову-таки можуть бути різними, і якщо вам дійсно наснилося щось страшне, перечитайте кілька сонників. Зіставивши всі тлумачення, ви знайдете правильне пояснення.

Самим лиховісним попередженням, що є в сновидіннях, буде ліс, дерева якого стоять повністю засохлими. Іноді він може навіть провіщати смерть дуже близької людини. Це найстрашніша трактування. В інших же випадках, гуляти уві сні по лісі з мертвими деревами тлумачиться, як майбутні неприємності, але не настільки трагічні.

Довго бігти по темному лісі серед сухих крон дерев, обіцяє розрив з дуже близькою людиною, і навіть з власною сім’єю.

Тлумачення відомого сонника Міллера

Найбільше відповідей на питання, якщо сниться ліс, що це значить, дає сонник Міллера. Іноді його трактування не сходяться з іншими тлумаченнями, але часто виявляються найбільш правильними.

Те,, до чого сниться красивий ліс, дерева якого прикрашені молодим листям пояснюється сонником, як прийдешнє виконання всіх ваших бажань і планів. І навпаки — засохлі і мертві дерева символізують втрати і смуток.

Який прийшов вночі бачення, в якому ви піднімаєтеся на верхівку величезного дерева, згідно сонником — знак того, що ви незабаром отримаєте просування по службі, або досягнете інших успіхів на службовому терені.

Про те,, до чого сниться густий ліс, сонник говорить прямо — це до успіху і величезним досягненням, причому, вони не змусять себе чекати. А ось бродити по ньому, продираючись крізь переплетені гілки, це вже більш «тужливий» сновидіння, що означає невдачі на службовому терені і в особистому житті.

Лише розчарування принесе, побачений у сні мертвий і засохлий, і тим більше темний ліс. Нічна хащі, чітко постала перед поглядом, не дуже добрий знак, який обіцяє проблеми і суєту.

Сонник ліс, до чого сниться ліс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: