Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літати — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Люди літають уві сні досить часто. Для людини це значуща подія, яка в ряді випадків носить спонтанний характер, а в усвідомлених сновидіннях він вибирає політ свідомо. Так чи інакше, політ практично завжди породжує відчуття безмежної свободи.

Якщо політ спонтанний, для його здійснення людині треба докласти певних зусиль — зокрема, махати, мов крилами, руками. Але для багатьох снів характерно відчуття допомоги невідомої сили, яка допомагає утриматися в повітрі. Як правило, такого роду сни сняться, коли у нас виникає бажання відправитися в подорож або ж коли ми відчуваємо небезпеку, вихід з якої вимагає втечі. У усвідомлених сновидіннях ми повільно здіймається в повітря і починаємо парити над землею. Відчуваючи в собі здатність літати, ми і вибираємо політ, який є однією з різновидів астрального внетелесного досвіду. Ці польоти допомагають підніматися над життєвими обставинами і вибирати найбільш вигідні і безпечні перспективні напрямки руху. Що стало рушійним мотивом для польоту — небезпека або ейфорія? Згадайте,

Що стосується кошти перельоту, то уві сні людина може літати без нічого, а також на автомобілі, велосипеді, човні і інших засобах пересування, які не мають в дійсності відносини до польотів. Здебільшого це результат обставин, в яких звичайні транспортні засоби можуть ставати непридатними і навіть небезпечними. Якщо наприклад, ви віддаєте перевагу летіти на човні, замість того щоб їхати на машині і потрапити в ДТП. Вся алогічність і непослідовність виникла ситуаційної небезпеки при цьому вами добре розуміється і усвідомлюється. Крім того, це може бути сон, в якому задіяний архетипний образ героя.

Сімейний Сонник

Літати уві сні — знак удачі або великих амбіцій. Якщо вам присниться, що ви полетіли занадто далеко, то сон попереджає вас про те, що людина, через якого ви так страждаєте, не заслуговує цього. Іноді такий сон говорить про боргом очікуванні чогось або когось. Летіти і впасти — знак небезпеки, неприємностей і краху в справах. Літати над знайомою країною або місцевістю уві сні означає участь у важливих справах і повагу оточуючих. Взагалі, характер пейзажу внизу допоможе вам розкрити значення сну. Тому вам слід дивитися характеристики місцевості за назвами (Руїни, Пожежа і т. д.).

Летіти і бачити Сонце уві сні віщує добрі зміни. Летіти в темному зоряному небі уві сні — знак великих лих. Перелітати з даху на дах уві сні означає, що ви не задоволені цим і все намагаєтеся налагодити свої справи, роблячи щось одне, то займаючись іншим. Літати уві сні над своїм будинком означає, що домашні засудять ваші божевільні плани і через це в будинку розгориться скандал. Літати над чужою країною уві сні — передвісник далекої подорожі, з якого ви нескоро повернетесь. Іноді такий сон пророкує, що ви візьметеся за абсолютно нову справу.

Літати з крилами уві сні краще, ніж без них. В даному випадку крила означають підтримку або допомогу з боку. Як відомо, без підтримки і допомоги важче впоратися з якоюсь справою. Літати без крил уві сні — знак небезпеки і ризику. Літати занадто високо уві сні означає, що ваше бажання нездійсненне. Парити в небесах уві сні — знак романтичної мрії для закоханих або людей з великими амбіціями. Хворим такий сон пророкує смерть. Дивіться тлумачення: Літак, Повітряна куля.

Сонник Міллера

Літати уві сні високо над будинками — до негараздів в родині, безпідставним звинуваченням і сварок. Літати низько над містом — до серйозних проблем зі здоров’ям і загрозу небезпеки. Якщо уві сні ви парите в небі над будь-яким водоймою — це знак про змову проти вас друзів, які давно це планують. Літати над зруйнованими будинками, розбитими машинами і ніде немає ні душі — наяву потрібно побоюватися за своє здоров’я і навіть за своє життя. Якщо серед цієї розрухи внизу побачили зелену травичку і хоч одне дерево — небезпека швидко пройде, залишиться тільки гіркоту розчарування.

Дуже поганий знак — впасти уві сні під час польоту вниз. Це знак небезпеки в професійних, сімейних і фінансових справах. Якщо ви летите уві сні і бачите свої крила — потрібно згадати, якого кольору вони були. Якщо вони світлі і красиві — на превелике щастя. Якщо крильця темні — до розчарування в серйозних відносинах.

Сонник Нострадамуса

Політ — це уособлення позитивних емоцій, самостійності, свободи. Власний політ видає ваше бажання бути вільним і самостійним людиною. Сон повідомляє, що вже найближчим часом вам випаде така можливість.

Якщо вам довелося злітати уві сні, це означає ваші майбутні спроби змінити на краще власне життя, зробити її більш осмисленою і насиченою. У цьому вам буде супроводжувати удача, якщо ви зміните своє уявлення про життя.

Впасти під час польоту — після такого сну займетеся подоланням перешкоди і вирішенням проблем. Польоти в космічному просторі говорять про те, що ви до такої міри занурені в свої фантазії, що те, що відбувається навколо абсолютно не удостоюється вашої уваги.

Китайський Сонник

Літають гусениці тутового шовкопряда, не перетворюючись на кокони — віщує щастя для людей. Летіти в човні — велике багатство і знатність. Летіти на журавля — значне просування по службових сходах. Летять зграї кажанів — таємні справи будуть зроблені успішно. Летюча птах забирається вам за пазуху — щастя. Літаючий дракон — буде оприлюднено ваше призначення на місце.

Метелик, що летить на вогонь лампи — поразка іншої людини. На тілі виростають крила і ви летите — велике щастя. Спіймати птаха на льоту — лист здалеку. Бджоли літають, граючи один з одним в любовні ігри — справа не закінчиться успіхом. Риба летить над водою — вирішаться всі справи. Бабки-Дозорець літають один проти одного — прибуде красива людина.

Сонник Мандрівника

Самому літати по повітрю життєві і духовні сили, досягнення в особистому, професійному, творчому або духовної діяльності. Дуже часто польоти сняться внаслідок якої-небудь духовної практики, що говорить про прогрес. Занадто високо амбіції, необгрунтовані претензії, зарозумілість; крах планів. В небесах духовне одкровення, самопізнання; важка хвороба або смерть. Літати на мітлі або верхи на тваринному захоплення демонічними духовними навчаннями, непомітне розвиток власної пристрасті, гордості, початок духовного спокуси і втрати душі. На стільці втрата місця, посади, або навпаки службові успіхи. На ліжку оригінальний, несподіваний життєвий поворот.

Сонник Фрейда

Якщо чоловік літає уві сні — буває, що він стурбований проблемами своєї ерекції, але частіше — він пишається нею. Якщо чоловік бачить літаючу жінку — він стурбований моментом вступу в сексуальний контакт з нею: не підвела б ерекція. Якщо жінка бачить літаючого чоловіка — це символізує її бажання зустріти справжнього чоловіка (щоб завжди стояв). Але, можливо, це говорить про її таємне бажання бути чоловіком, яке цілком може перерости в лесбійські ігри. Якщо жінка літає уві сні — вона стурбована збереженням своєї репутації.

Англійська Сонник

Якщо ви літали уві сні, значить, вам вдасться уникнути великої кількості проблем і небезпек. Ви будете успішні в торгівлі і любові і, досить імовірно, підете в подорож в далекі краї. Наснилися старанні спроби злетіти якомога більше високо — це означає, що вам дуже хочеться досягти помітного суспільного статусу. І все ж вам ніколи не вдасться цього зробити, оскільки у вас недостатньо для цього знань.

Сонник Ванги

Літати уві сні — належить наяву поїздка на велику відстань. Якщо ви уві сні летите за штурвалом літака — вам в житті давно пора зробити щось серйозне. Якщо всю дорогу в літаку ви вважаєте хвилини до його приземлення — знак того, що вам ще зарано брати відповідальність і потрібно спочатку розібратися зі своїми страхами.

Сонник Менегетті

Це символ сублімованої компенсації. Якщо політ був коротким, то він не несе ніякого істотного значення або ж служить позначенням короткочасного усунення перешкоди. Політ, що тривав довго, служить відображенням постійного латентного стану невпевненості і безсилля.

Сонник Цветкова

Літати по повітрю — до далекій дорозі, якимось досягненням, ступінь яких залежить від висоти вашого польоту; далеко — попереду любовні переживання, довге очікування чого-небудь; в небі: для здорових — на щастя, для хворих — до смерті.

Езотеричний Сонник

Літати на птаху, килимі-літаку, пилососі — до далекої мандрівки. За допомогою крил, пропелера або чогось іншого — купите техніку (авто, човен, холодильник, телевізор). Без чого б то не було — вдало застосуєте свій творчий хист.

Ісламський Сонник

Літати уві сні — до подорожі наяву. Бачити, що політ відбувається між землею і небом — ви часто мрієте в реальності, і у вас є якісь бажання. Може бути так, що всі мрії збудуться, і людина знайде сімейне щастя.

Французький Сонник

Птахи в польоті сняться до отримання новини здалеку, якої ви чекали досить довго.

Сонник Хассе

Літати уві сні — надії здійсняться, в справах і любові гряде успіх.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: