Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліс — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо попросити людей підібрати визначення до слова «ліс», то можуть бути названі найрізноманітніші — наприклад, лякаючий, чарівний, величавий, повний небезпек, священний і інше. Наша свідомість пов’язує ліс з почуттями задоволення, страху, великого простору, а також з необхідністю йти через нього, і це і є ключові моменти для тлумачення сновидінь.

Все приснилися події відбувалися в лісі — отже, ліс можна розглядати в якості звичайної — спокійною і сприятливою (або навпаки) — майданчики для подій, що розгортаються. Сновидіння такого роду служать відображенням сприйняття сновидцем власного оточення в реальному житті.

Якщо ставилася мета ліс перетнути, то хто це робив і для чого? Щоб щось знайти або ж чогось уникнути? Якщо приснилося, що ви в поодинці йшли в ліс, щоб поспілкуватися з живуть там відлюдником, бажаючи знайти з його допомогою мудрість, силу, особливі здібності, тоді ліс є місцем випробування і пошуку. Довелося ховатися — це можна розцінювати як спробу піти від нав’язливого впливу, які надають бізнес і наслідки науково-технічної революції. Схоже, ви потребуєте в оновленні та набутті життєвого спокою.

Якщо в ліс уві сні ходила пара, тобто чоловік і жінка, то в такому випадку, якщо дотримуватися теорії психоаналізу Фрейда, ліс є романтичним місцем, де розкриваються наші приховані бажання і дрімаючі можливості. Ліс в реальному житті з чим у вас асоціюється в першу чергу — з відпочинком і спокоєм, побоюванням заблукати, відкриттям або необмеженим вибором? Згадайте, чи було у вас відчуття до такої міри, що давить життя, що для вас здається просто неможливим в єдиному лісовому масиві побачити окремі дерева.

Сімейний Сонник

Темний ліс уві сні — знак печалі, прикрощів і перешкод в справах. Іноді ліс уві сні означає незнайоме справу або незнайоме місто (країну). Пробиратися через нього уві сні означає, що ви зробите все можливе, щоб домогтися свого, але ваші плани приречені на провал. Вибратися уві сні з темного лісу на світле місце — дуже добрий знак. Такий сон означає, що ви впораєтеся з будь-якими труднощами і досягнете бажаного.

Палаючий ліс бачити уві сні — знак збитків і прикрощів. Світлий ліс, залитий сонцем, зі співом птахів уві сні бачити — знак романтичного настрою, отримання приємних звісток від милого людини або зустрічі з ним. Іноді такий сон пророкує щасливе подружжя. Бачити його на відстані — знак самотності; входити в нього означає переляк. Лісоповал бачити уві сні — передвісник жалоби і скорботи; самому рубати ліс уві сні — до успіху в справах; бродити по ньому взимку або восени означає, що вас чекають важкі часи. Музику чути в лісі або співати самому — до радості.

Узлісся уві сні — знак побачення з одним. Висохлий ліс (сушняк) уві сні бачити — знак розчарувань і повного краху надій. Такий сон означає початок довгого періоду невдач у вашому житті, тривалість якого буде пропорційна кількості засохлих дерев у вашому сні. Березовий гай уві сні символізує успіх і задоволення. Зелений красивий ліс уві сні бачити означає, що вас чекає успіх у справах. Хвойний ліс уві сні — знак міцного здоров’я і забезпеченості, які будуть супроводжувати вас до самої старості. Особливо сприятливо бачити такий сон під Хрещення. Тартак уві сні означає залагодження важкої справи (без сучка і задирки). Дивіться тлумачення: Дерево, Листя.

Сонник Ванги

Заблукати в лісі — знамення того, що скоро нагряне розчарування в справах, на які загубили багато часу. Цілком можливо, даний сон віщує «самотність у натовпі», тобто, поділитися своїм горем чи радістю вам буде абсолютно ні з ким, не дивлячись на масу людей вас оточують. Побачити пустелю на місці, де нещодавно ще був ліс, — пророцтво страшної екологічної катастрофи. Унаслідок нераціонального втручання руки людини в природний світ загинуть безліч тварин і рослин, моря і океани будуть засмічені.

Прогулянка по заповідних лісах — передвістя незвичайної подорожі в далеку країну, в результаті чого ви дізнаєтеся щось нове і цікаве. Іноді даний сон віщує страшний час, коли на земній кулі залишиться настільки мало тварин, що подивитися на них буде можливо тільки в спеціальних місцях. Коли вам сниться, що під час дощу, ви перебуваєте в лісі, значить настав час покаятися перед Богом в своїх гріхах. Даний сон підказує, що ви зробили речі, які потребують покаяння. Вирубка лісу — свідчить, що ваші плани не зупинити нічим. Вам все одно, що постраждає чиєсь матеріальне і моральне становище, або сімейне життя. Господь подібне не схвалює, вважається, що завжди необхідно думати про ближніх своїх.

Сучасний Сонник

Сновидіння, в яких людині сниться ліс, можуть провіщати різні події. Наприклад, якщо у вашому сні ви проходите через молоду зелену гай і листя немов вітає вас, то незабаром у вашому житті настане смуга везіння, яка дозволить вам реалізувати самі фантастичні задуми. Вмираючий ліс сниться до зневіри, страждання, втрат. Якщо він сниться жінці, яка переступила четвертий десяток, то він повідомляє, що їй потрібно прийняти доконаний факт: краще в її житті вже сталося.

Густа зелена гущавина в снах вказує на везіння і удачу в будь-яких починаннях. Якщо в сновидіннях ви бачите дерева без листя, то сон передвіщає катастрофічно-згубні зміни у вашій долі. Якщо ви замужем і вам снилося, що ви заблукали в густому лісі, то вас намагаються сповістити про майбутні проколи на роботі і конфліктах із супутником життя.

Сонник Міллера

Приснився ліс обіцяє якісь зміни, які відбудуться в ваших справах. Зелені хвайние зарості сняться до успішності; голі, облетіли дерева — до змін, які будуть для ваших інтересів згубними. Побачити лісову пожежу — завершите реалізацію планів, вас чекає благополуччя і, може бути, достаток. Ходіння по густому лісі уві сні обіцяє чвари в сім’ї, а також невдачі, пов’язані з роботою. А якщо при цьому ви змерзли і зголодніли, попереду у вас неприємна поїздка. Ліс мертвий, з висохлими деревами сниться до розчарувань.

Езотеричний Сонник

Приснився листяний ліс повідомляє про проблеми зі здоров’ям, породженим власним песимістичним ставленням до життя. Хвойний — це відображення ваших похоронних думок і настроїв; сон закликає не ховати себе до терміну і поглянути на життя більш оптимістичним поглядом. Палаючий ліс повідомляє про шанси, які надасть доля, щоб ви нарешті перестали хворіти, треба і хандрити. Осінній, облетів сниться до щасливого торжества і благополуччя.

Сонник Фрейда

Гуляти в сні по лісі — Ви потребуєте сну і самоті. Спілкування з людьми — як близькими, так і сторонніми — заважає Вам розібратися у власних почуттях і бажаннях. Заблукати в лісі — в найближчому майбутньому Вашим відчуттям буде завдано несподіваний і нищівного удару. Довіртеся інтуїції і близькій людині, який зможе підтримати Вас у важку хвилину.

Сонник Менегетті

Ліс — це уособлення нашого несвідомого, сукупності людських інстинктів, хаосу, який привертає до віртуальності творчого дії, а також сексу, які характеризується віртуальністю, спрямованої на генитальную фазу (стадію зрілості людини).

Китайський Сонник

Бачити ліс з буйною і пишною рослинністю — удачі і вигоди. Сидіти або лежати в лісі — швидке одужання. Посеред лісу виростає дерево — народиться ще один благородний син. Полювати, перебуваючи в лісі — справа не налагодиться.

Сонник Цветкова

Уособлення чужої сторони. Наснилося прогулянка по лісі жінкам віщує закоханість, чоловікам — романтичну зустріч.

Ісламський Сонник

Бачити або перебувати уві сні в лісі — до благополуччя і процвітання. Заблукати уві сні в лісі, значить, мати прихований недуга.

Еротичний Сонник

Дерева, покриті зеленим листям, обіцяють здійснення мрії про щасливий шлюб. Мертвий ліс віщує розчарування в любові.

Французький Сонник

Ліс — це провісник щасливого кохання, завдяки якій всі ваші справи будуть розвиватися досить благополучно.

Сонник Мандрівника

Заспокоєння; труднощі. Просуватися в ньому символ самопізнання; важка життєва ситуація.

Сонник Хассе

Зелений — до здоров’я, багатства і успіху в справах. Заблукати в лісі — захворієте.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: