Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліки — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про ліки говорить про наших переживаннях після перенесених потрясінь. Іноді такий сон пророкує, що ви можете втратити прибуток або гроші. Приймати ліки уві сні означає, що вам потрібно чимало потрудитися, щоб вийти зі скрутного становища. Іноді такий сон означає, що хтось виявив вам свою довіру чи відпочинок дає вам у важкий момент. Давати комусь ліки або таблетки означає, що у вас є вороги або заздрісники, які спробують нашкодити вам. Анотацію до ліків бачити або читати уві сні — знак того, що у вас є вороги, яких вам треба побоюватися.

Приємного смаку ліки уві сні приймати — знак допомоги друзів у важкій ситуації. Несмачне ліки прийняти уві сні означає, що ваше життя така ж непоказна і невиразна, як смак ліки. Сушені лікарські трави бачити уві сні — попередження про те, що вам потрібно подбати про своє здоров’я. Іноді такий сон пророкує важку хворобу. Гіркі ліки уві сні — знак біди, прикрощів, важкої хвороби. Якщо хтось приніс його або дав вам, то та людина винен у ваших бідах. Якщо людина не знайомий вам, то біда трапиться несподівано.

Сон, в якому ви побачили лікаря, що дає вам рецепт на ліки, означає, що ви будете чекати допомоги від одного, але він відвернеться від вас або відбудеться відмовками. Пити настій з трав уві сні — до прибутку, яка, однак, не дуже обрадує вас. Приймати краплі уві сні — до зміни роботи або місця проживання. Якщо вам присниться, що ви даєте ліки кому-небудь, то остерігайтеся втратити вірного друга, чиї очікування ви обдурите. Якщо уві сні ви відкриваєте пляшку з ліками або бачите її, то вас чекають великі переживання або хвороба. Дивіться тлумачення: бальзам.

Сонник Міллера

Якщо прийняте вами в сновидінні ліки мало досить приємний смак, це говорить про прийдешні позитивні зміни, початковою причиною яких стануть якісь тимчасові труднощі. Ви переконаєтеся в справедливості приказки «Не було б щастя, та нещастя допомогло». Приймати гіркі ліки — сон до тривалої хвороби, сильної печалі або втрати, через які ви позбудетеся самовладання. Якщо давали ліки іншим, ви заподієте шкоду тому, хто вам довіряв.

Ісламський Сонник

Хто побачить, що приймає ліки, той завжди буде цілим і здоровим. Це в тому випадку, якщо пити ліки з легкістю. Пити ліки насилу — до посилення хвороби. Взагалі, бачити будь-які ліки уві сні — вказує на якусь хворобу. Випрісківать шприцом ліки під шкіру означає, повернення до чистої і непорочної життя. Інші вважають, що побачив такий сон буде охоплений нестримним гнівом і люттю. Капати ліки в ніс — до подразнення.

Сонник Хассе

Побачити уві сні мікстуру — в недалекому майбутньому відчуєте себе злегка хворими, найімовірніше, через переохолодження. Приймати її — вам слід зайнятися профілактикою хвороби, щоб через якийсь час не опинитися немічним. Розлити — всі вжиті заходи виявляться марними, і ви на деякий час вийдете з ладу. Роздавати своїм знайомим мікстуру — ви подбаєте про благополуччя і добробут близьких.

Еротичний Сонник

Купувати уві сні ліки — ви підсвідомо боїтеся того, що ваш партнер буде незадоволений вами по будь-якої причини. І тому проявляєте крайню нерішучість, тоді як він (вона) очікує від вас прямо протилежного. Приймати ліки — в найближчому майбутньому вам буде потрібна допомога і підтримка близької людини. Будьте обережні в знайомствах з представниками протилежної статі.

Сонник Лоффа

Ковтати уві сні ліки в таблетках може означати, що ви не хочете самостійно боротися з власними проблемами, а розраховуєте на те, що знайдеться хтось або щось, що допоможе вам їх вирішити з меншими зусиллями. Викидати таблетки уві сні може означати вашу впевненість у власних силах і успіх завдяки цьому, так сказано в сонник з приводу цього сну.

Сонник Ванги

Куплене уві сні ліки вказує на надмірне марновірство, яке створює уявні труднощі, небезпеки. Якщо термін, спожитих Вами ліків, закінчився — в Ваших думках постійно прокручується Ваша смерть, тим самим наближаючи її в реальному житті. Якщо випите ліки має гіркий смак — попередження про прийдешнє розчарування в комусь близькому.

Сучасний Сонник

Приймати уві сні ліки, приємне на смак, віщує ускладнення, які незабаром змінять ваше життя на краще. Гіркі ліки віщує страждання від затяжної хвороби, глибоку печаль або втрату, яка позбавить вас самовладання. Давати ліки іншим означає наяву шкодити тому, хто довіряв вам.

Англійська Сонник

Якщо ліки, яке вам снилося, було гірким, неприємним, то таке ж неприємна подія станеться і у вашому житті. Однак все це швидко закінчиться, до того ж ви зумієте отримати користь з пережитого досвіду. За важкими трудами прийде відпочинок, за болем — радість і відчуття душевної рівноваги.

Французький Сонник

Приймати ліки — це до бідності, нужді, розчарування. Робили це дуже охоче, із задоволенням — це дуже гарне сновидіння, після якого ваше життя буде щасливим і не обтяженої тяжкими турботами. Поїли кого-небудь мікстурою — значить, вас чекає велика вигода.

Сонник Мандрівника

Приймати — см. Смак. Давати, прописувати іншим — дохід. Купувати — нездужання. Ліки (сердечне) бачити — до серцевих (любовним) переживань. «Сердечникам» — до можливого загострення своєї хвороби наяву.

Сонник Цветкова

Готуйтеся до переїзду, якщо уві сні Вам довелося прийняти ліки. Якщо Ви врачуете або передплачуєте зілля комусь — до доходів. Якщо подаєте його комусь — до засмучення, розладів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: