Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лід — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити його в будинку або там, де не чекаєш, — поганий знак, який віщує розлад в будинку, в справах і в стосунках з друзями і близькими. Іноді такий сон віщує велике нещастя або хвороба мешканцям цього місця. Бачити лід взагалі — знак збитку і небезпеки. Перебувати серед льодів уві сні означає, що наклеп, розпускати про вас вашими ворогами, погано позначиться на вашій репутації і ваші друзі, знайомі і близькі стануть уникати зустрічей з вами. Робити лід уві сні — знак егоїзму, за що оточуючі будуть засуджувати вас.

Йти по льоду уві сні — передвісник небезпеки через ризикованої справи. Іноді такий сон загрожує втратою доброго імені і ганьбою. Посковзнутися на льоду уві сні означає, що ви можете серйозно постраждати від нещасного випадку, якщо не відмовитеся від ризикованої справи. Благополучно закінчити поїздку по льоду уві сні — знак великого успіху в дуже небезпечній справі. Іноді такий сон віщує, що ви дивом уникнете неприємностей через те, що вплуталися в небезпечну справу. Додавати лід в свій напій уві сні означає, що вас мучить ревнощі або заздрість, які можуть призвести до охолодження відносин.

Пити напій з льодом уві сні віщує страждання або хвороба. Те ж саме означає і сон, в якому ви смокче лід. Якщо вам присниться, що ви додаєте лід в чужій стакан, то вам вдасться відговорити цю людину від вчинення будь-то вчинку. Сон, в якому ви побачили дерева, покриті льодом, пророкує крах ваших сподівань на блискуче майбутнє. Що тане лід віщує, що всі непорозуміння і неприємності, які обтяжували, скоро закінчаться. Якщо вам присниться, що настала весна і лід тане, то ви успішно здійсните ваші плани, які ви так довго виношували. Дивіться тлумачення: Дерево, Дорога, Йти.

Сонник Міллера

Приснився лід — це провісник великої кількості лих. У найдорожчому і найважливішому для вас справі якісь шкідливі люди будуть прагнути завдати шкоди, збитки. Пливе з потоком прозорої води лід сниться до закінчення щасливого періоду вашого життя, причиною чого стане людська заздрість.

Ходити по льоду — такий сон пророкує, що швидкоплинні радості можуть позбавити вас не тільки душевного спокою, а й доброго імені в очах оточуючих. Для молодої жінки цей сон повідомляє, що її від ганьби відокремлює лише один маленький крок.

Бурульки на даху будинку — це майбутня злидні і повсякденність, позбавлена ​​комфорту. Ще одне значення сну — погіршення здоров’я. Просто бурульки сняться до страждань. Якщо у вашому сновидінні бурульки «оселилися» на вічнозелених деревах, це означає, що нагороди, яких ви насправді не заслужили, злегка затьмарять ваше блискуче майбутнє.

Готувати уві сні лід — через ваш безмежного егоїзму ви зазнаєте невдачі в справах. Гризти лід або бурульки, пити воду з льодом — до ймовірної хвороби. Купання у крижаній воді сниться до того, що ви будете жити в задоволенні, яке перерветься через якогось непередбаченого події.

Сонник Лоффа

Лід символізує охолодження. Вираз «ходити по тонкому льоду» говорить про підступну небезпеки. Все це і відображають наші сни з присутністю льоду як сновідческій символу. Якщо вам привиділися уві сні брили льоду або крижані статуї, то це знак охолодження до вас з боку оточуючих або уповільнення ходу справ. У деяких випадках цей сон говорить вам: поспішати потрібно повільно, поспішиш — людей насмішиш. Якщо вам бачиться лід на річці або будь-якому іншому водоймищі, то цей сон вказує на небезпеку вашого становища і на те, що ви ведете занадто ризиковану гру.

Походжати по льоду говорить про те, що ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів. Якщо ж вам привиділися бурульки, що звисають з даху, це знак зміни вашого життя на гірше, зниження комфорту, як морального, так і фізичного. Гризти уві сні лід в будь-якому його вигляді може бути попередженням про хвороби, що насувається, а ось купатися у воді, в якій плаває лід, але не відчувати при цьому холоду, вказує на те, що ви будете шановані, шановані і можете навіть отримати популярність.

Сучасний Сонник

Лід у сні передвіщає чимало лих через недоброзичливців. Бачити лід, що пливе в потоці чистої води, означає кінець спокійного життя, провиною чому буде чужа заздрість. Прогулянка по льоду уві сні означає, що ви ризикуєте втратити повагу інших людей через швидкоплинних радощів. Гризти або смоктати уві сні лід (бурульку), пити воду з льодом — може передвіщати хвороба.

Езотеричний Сонник

Приснився лід — це охолодження. Є лід — ваші емоції охолонуть: ви нарешті припините хвилюватися, ревнувати, ненавидіти. Крижане поле — символ спокою, душевного відпочинку. Розколотий лід, льодохід — вас буквально захлиснуть емоції, поклавши край вашому спокою. Хтось тримав або їв лід — важливий для вас человекпочувствует до вас байдужість.

Сонник Менегетті

Це позначення ригідності (тобто ускладнення або повної нездатності змінювати намічене суб’єктом поведінку в умовах, які об’єктивно вимагають його перебудови) або фригідності (тобто сексуальної холодності, яка знаходить вираз у зниженні або повній відсутності лібідо, а також специфічних сексуальних відчуттів ).

Англійська Сонник

Сон, в якому ви бачите лід, завжди вважається поганим знаком. У бізнесі, зокрема торговому, наздоженуть невдачі. Гра на біржі буде збитковою, закохані люди відчують байдужість і покинуть своїх обранців. З мореплавцями може статися якась біда, а фермери отримають вкрай убогий урожай.

Сонник Фрейда

Якщо ви бачите крижану брилу, це означає, що ваші сексуальні відносини буквально дихають на ладан. Ви перепробували все, але ніщо не може повернути інтерес один до одного. Єдине, що вам можна порадити, це розлучитися, щоб перевірити міцність відносин.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться лід в потоці чистої води, це обіцяє кінець подружньому щастю внаслідок заздрості і інтриг суперників. Дівчина, яка гуляє по льоду, в реальному житті зазнає ганьба і зрада.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні лід — не до добра. Він віщує невдачі, тривогу і втрати.

Французький Сонник

Лід вважається добрим знаком, що передвіщає щасливу зустріч.

Сонник Мандрівника

Лід — холодність у відносинах; неприступність улюбленої особи.

Сонник Цветкова

Станеться неприємність, зіткнетеся з безліччю труднощів.

Сонник Хассе

До збитку, втрати і невдачі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: