Сонник леопард, до чого сниться леопард уві сні

Те,, до чого сниться леопард, свідчить про те, що в житті сплячого чимало незвіданих «плям». Образи уві сні підкажуть, яким аспектам бажано в першу чергу приділити увагу. Гра світла і тіні вказує на непостійність людей і обставин. Сонник також згадує помилки самого сновидіння.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера вважає, що бачити леопарда уві сні трапляється тим, хто впав у ейфорію від випадкового успіху і тепер свято вірить, що він буде супроводжувати завжди. Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться примірка леопардової шкури. Саме час згадати повчання про кумирів — саме від об’єкта захоплення слід очікувати неприємностей.

Бій

Якщо приснилося, як нападає леопард, побачене уві сні часто служить попередженням про те, що вороги активізуються і спробують нашкодити.

Сновидіння, в якому нападає леопард, застерігає від недалекоглядності. Тлумач не рекомендує найближчим часом допомагати малознайомим людям: занадто висока ймовірність пригріти змію на грудях.

Коли уві сні нападає леопард, наяву може з’ясуватися, що вас давно водять за ніс щодо справжнього стану речей. Швидше за все, проблема в недобросовісних співробітників і ненадійних партнерів.

Якщо уві сні на вас напав леопард, але ви змогли його перемогти, придивіться до свого іміджу. В очах оточуючих ви можете виглядати не настільки привабливо, як вам того б хотілося.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться вбити велику тварину. В реальності сновидцу вдасться зробити те, на що він раніше не наважувався. Сміливий вчинок буде того коштувати.

Якщо приснилося, що за вами женеться леопард, сонник вважає, що в реальній дійсності ви часом побоюєтеся того, що не здатна нашкодити вам. Те, до чого сниться, як вам вдалося звернути звіра тікати, означає, що труднощі вам байдуже.

Ласкавий і ніжний звір

Ви впевнені, що вам і справді вдалося приручити леопарда уві сні? У тлумачів великі сумніви на цей рахунок. Сновидіння уособлює зайву довірливість, яка вже не раз підводила сновидіння в реальному житті.

Якщо приснився ручної леопард, Сімейний сонник радить остерігатися конкурента, здатного затіяти нечесну гру.

Снотолкователь Лоффа по-своєму тлумачить,, до чого сниться бачити і гладити плямисте тварина. Якщо уві сні воно нагадує когось із ваших знайомих, ви підозрюєте їх в скритності і непостійність, цілком можливо, що не без підстав.

Якщо приснився маленький звір, якому належить вирости у великого хижака, наяву добробут також буде рости і примножувати.

Тлумачення снів,, до чого сниться дитинча хижака, часто визначається відношенням до цієї істоти. Якщо маленький леопардик викликає розчулення, образ символізує нові можливості. Варто ними вдало розпорядитися, і життя зміниться на краще. Якщо маленький симпатяга приснився жінці, досить імовірно, що у неї з’явиться власна дитина.

Агресивно налаштований дитинча уособлює крайнє невдоволення собою. Не виключено, що сплячий відчуває себе некомфортно в дорослому світі. Сонник рекомендує змінити ситуацію, не пускати її на самоплив.

Особливі прикмети

Коли трапляється бачити в нічних мріях білого леопарда, сонник попереджає, що скоро самому сплячому дуже знадобляться якості підступного хижака: лють, хитрість і сила. Англійська сонник стверджує, що білий леопард віщує небезпечну пригоду, ризикована справа, далеку поїздку в незвіданий край. Сплячому вдасться подолати непрості випробування. Як повідомляє Китайський сонник, тигр уві сні обіцяє підвищення на посаді, яка не тільки підвищить авторитет і дохід, а й привнесе в життя сновидіння чимало нових обов’язків і відповідальних доручень.

Сонник леопард, до чого сниться леопард уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: