Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лимон — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Лимон сниться до отримання звістки про зраду близької вам людини. Заміжньої дами лимон сниться до розлучення; закоханим таке ж сновидіння провіщає скандал і остаточний розрив відносин. Сновидіння, в яких ви купуєте лимони, віщують, що ви зробите двозначний крок, який можуть розцінити як зраду.

Якщо уві сні вам привиділося, що ви ріжете лимон, то вам потрібно контролювати свої вчинки, так як ви можете підштовхнути оточуючих до непередбачуваних дій. Розсьорбувати наслідки доведеться саме вам. Якщо сниться, що ви їсте лимон і відчуваєте його кислуватий присмак, то наяву вам вдасться вирахувати людину, який ставить вам палиці в колеса. Такий же сон на понеділок віщує втрати і розчарування в існуючій реальності.

Снилося, що ви вичавлюєте лимонний сік і п’єте його, — значить, ви намагаєтеся виграти у чомусь за чужий рахунок. Краще залишити цю затію, так як нічого хорошого вона вам не дасть. Жінці обвішані плодами лимонне дерево сниться до того, що незабаром її серце почнуть терзати муки ревнощів, засновані на неясних підозрах. Зневірятися не потрібно, так як ваші підозри безпідставні. Якщо вам приснилося, що ви їсте лимони, то відчуєте почуття гіркого розчарування.

Сонник Лонго

Самому є зелений лимон — поганий знак, в реальному житті Вас чекає печаль і розчарування. Солодкий лимон — чекайте хороші новини. Бачити зелений лимон до сумної події у близьких людей. Різати лимон — це підказка до того, що наяву треба більш розумно будувати плани з приводу свого життя. Бачити сухий шматочок лимона, значить, що наяву у Вас не все так погано, як здається. Вирощувати лимонне дерево — буде можливість відправитися в цікаву подорож. Відчути кислий смак лимона — Вам треба реальніше дивитися на життя. Гуляти в лимонному лісі — значить бути в пошуках душевного спокою. Наяву Ваше розсудливість гідно оцінять, якщо Ви побачили квітучий лимон.

Сімейний Сонник

Дерево лимона, красиве і з плодами, бачити уві сні — знак заздрості або ревнощів, які не дають вам спокою. І даремно. Після такого сну всі ваші печалі повинні закінчитися. Лимон уві сні означає переживання, скорбота, горе, потрясіння, печаль. Незрілий лимон уві сні передвіщає хворобу, яка в подальшому може перетворитися в хронічну.

Вичавлювати його уві сні — знак отримання сумних звісток. Пити сік лимона уві сні — до невдач і неприємностей. Вичавлений або гнилої лимон уві сні вказує на те, що якісь відносини або якусь справу вже втратили будь-який сенс. Після такого сну вас чекають гіркі розчарування, розлука з коханим або ж невдала операція.

Англійська Сонник

Побачити плоди лимона, які росли на дереві, — підете за кордон. Цілком імовірним є шлюб з місцевим жителем або мешканкою. Є лимони — сильно захворієте і видужаєте з великими труднощами. Побачити різноманіття золотистих лимонів — такий сон говорить про те, що спочатку ваше подружжя здасться вам просто чудовим, але з плином часу доведеться в ньому гірко розчаруватися. Для сімейних людей приснилися лимони — це майбутні чвари в сім’ї, занепокоєння за дітей.

Сонник Міллера

Побачити лимонне дерево, яке має багату листя, — цей сон виступає передвісником того, що ви будете ревнувати свою кохану людину. Однак пізніше ви отримаєте докази, які спростовують обґрунтованість ваших підозр. Є лимони — це до приниження і розчарування. Зелений плід сниться до інфекційної або якийсь інший хвороби. Висохлий лимон віщує розрив відносин коханцям, розлучення — перебувають у шлюбі.

Еротичний Сонник

Лимони — Сон, у якому ви бачите лимонне дерево з плодами і пишним листям, віщує вам неприємності, пов’язані з вашою нав’язливою ідеєю про можливу зраду вашого коханого. Відставте в сторону ці дурні думки, у вас все в порядку. Якщо вам наснився зів’ялий або зморщений лимон, то вас з вашим обранцем вже ніщо не зможе утримати разом, вам загрожує остаточний розрив.

Ісламський Сонник

Лимон уві сні символізує віруючого, який читає Коран, а також вказує на хворобу, якщо він жовтого кольору. Зелений лимон краще жовтого. Лимон — це ще осуд. Лимонне дерево — людина, що приносить користь людям. Вважається також, що лимон — провісник сумних подій, які отруюють Вам життя.

Сонник Лоффа

Лимон — цей цілющий фрукт навіть при згадці про нього в розмові може викликати відчуття кислоти в роті, а іноді навіть специфічну гримасу. Якщо вам здалося, що ви їсте або нарезаете лимони, то це знак принижень, розчарувань і «кислого» настрої.

Французький Сонник

Лимон — це гіркота і перешкоди на шляху здійснення своїх цілей. Але не варто засмучуватися, оскільки вже скоро заспокоїть те, що у вас з’явиться чималий спадок. Є лимон — до зради близької людини.

Сонник Ванги

Лимон символізує ревнощі, але це чувтва необгрунтовано, марно, від нього бажано позбутися, щоб зберегти відносини з коханою людиною.

Езотеричний Сонник

Відправитеся в подорож — екзотичне і не дуже приємне.

Сонник Мандрівника

Ревнощі; розчарування; є до краху в справах, відносинах.

Сонник Хассе

Вас чекають душевні скорботи, потрясіння і смуток.

Сонник Цветкова

Лимон — будете сумувати.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: