Сонник листя, до чого сниться листя уві сні

Якщо уві сні ви побачили листя, значить, вам буде супроводжувати удача в будь-яких справах, а життя наповниться радістю і щастям. Але тільки в тому випадку, якщо вони були свіжими і красивими. До чого ще сниться подібне сновидіння, розповість сонник.

Час виконання

Сама по собі листя має уві сні дуже багато значень, які цілком залежать від її стану, зовнішнього вигляду, кольору і інших деталей. І щоб розібратися, до чого сняться листя, сонник радить згадати будь-які подробиці сновидіння.

В першу чергу потрібно звернути увагу на пору року за вікном. Так якщо наснилися падаючі листя, коли на вулиці стоїть осінь, то це лише проекція вашого настрою, яке відбивається в нічних мареннях.

А ось листопад в розпал спекотного літа може вказувати на час виконання віщого сну. Хоча сонник Міллера стверджує, що золоте листя в будь-який час року уособлюють щасливе майбутнє, багатство і загальне благоденство.

Стан

Щоб розібратися до чого сняться листя дуже важливо згадати, в якому стані вам довелося їх бачити. Так зелені чоловікам обіцяють спадок, а незаміжнім дівчатам — вдалий шлюб із заможним чоловіком.

Наснилися сухі і опале? Надіям і мріям збутися не судилося, гнилі несуть трагічні звістки, а красиво пожовклі з багрянцем гарантують відмінні перспективи.

До речі, бачити високі дерева і чути шелест листя в густій ​​кроні — до порожніх розмов і справ, які скоро підуть в гору.

Колір

Особливе значення в розшифровці сновидіння має і колір листя. Сонник, наприклад, вважає, що красиві зелені листочки обіцяють виключно удачу, червоні гарантують вигідні угоди і вдале ведення бізнесу, жовті з золотом віщують щасливі часи, а якщо наснилися засохлі і чорні, то чекайте біди.

На думку сонника, пожухлі та опале листя ознака бідності і занепаду фінансового становища, а різнокольорові, фантастично розфарбовані обіцяють веселощі і радість. До чого сниться білий колір листя? Тут все просто — він дає надію, без якої людина не може жити.

Вид рослини

Розібратися до чого сняться листя, допоможе і приналежність до певного рослині. Сонник, наприклад, вважає, що дрібні листочки берези віщують втрати і позбавлення, великі кленові навпаки несуть успіхи і вдалі придбання, дубові гарантують виконання мрії, а листя лопуха — задоволення бажань.

Якщо приснився листовий чай, то в потрібний момент ви отримаєте підтримку від друзів, а фіговий листочок обіцяє неприємні розмови і сором. До речі, звичайний конюшина може приснитися в знак налагодженого побуту, а четирехлістний — до чудес і чарівництва.

Будьте готові!

До чого ще сняться листя різних рослин і дерев? Виноградні — до сліз, переляку і збитку, листя суниці — до романтичних стосунків, лотоса — до духовного пробудження, а лопуха — до досягнення мети і одужання.

Приснився деревій? Чи зможете уникнути хвороби або дуже швидко вилікуватися, а листя салату обіцяють відсутність взаєморозуміння з оточуючими.

До речі, листя капусти уві сні виступають досить негативним знаком. І якщо приснився капустяний лист, то будьте готові до сімейних сварок, неприємностей і хвороб.

Зміни на краще

Окремо сонник рекомендує тлумачити і дерева, побачені уві сні. Так стовбур уособлює саму людину, коріння — його сімейні відносини і родинні зв’язки, кора — захищеність від зовнішнього впливу, а крона символізує відносини з оточуючими.

Не складно здогадатися, до чого сняться дерева без листя. Ймовірно, гряде період, коли ви залишитеся в повній самоті і не смієте знайти підтримай навіть у найближчих.

Листя опадає на ваших очах? Такий сон сонник вважає знаком нездійснених надій. Якщо ж уві сні дерева мають пишну крону або листочки на них активно розпускаються, то чекайте змін на краще.

Дії

Намагаючись дати правильну розшифровку сну, варто згадати всі свої дії. Так безцільно ходити по листю, що лежить на траві — до порожньої розтраті власних сил і енергії, бачити їх у воді — будувати безнадійні плани.

Підмітати листя, на думку сонника, до прибутку і багатства, збирати їх у купи: жінкам — до нав’язливого залицяльника, всім іншим — до великих витрат. Уві сні вам довелося помсти опале листя мітлою? Це до правильного розподілу сил і доходів, а ось згрібати її граблями означає повністю контролювати справи.

До речі, сонник вважає, що вирвати некрасиві листя — до позбавлення від ворогів, а прибирати великі купи — до повної зміни поглядів і життєвих пріоритетів.

Пошана і повага

Намагаючись розібратися,, до чого сниться той чи інший сон, неможливо обійти увагою і аркуші паперу. Так чистий аркуш, на думку сонника, обіцяє нові любовні відносини, а списаний із зошита обіцяє сварки і розставання з коханими.

Якщо чоловік уві сні побачив багато аркушів паперу, то його чекає підвищений інтерес оточуючих дам, а от жінкам такий сон обіцяє клопоти і даремний труд.

Якщо ж уві сні вам виписали лікарняний, значить, вдасться позбутися від ворогів, а ціла стопка красивою паперу з вензелями символізує пошану, повагу і високе положення в суспільстві.

Сонник листя, до чого сниться листя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: