Сонник лисеня, до чого сниться лисеня уві сні

Лисиця — хитрий звір. Її дитинча, як ніякий інший звір, вже з малих років починає проявляти хитрість і кмітливість. Не важко здогадатися, що побачений уві сні лисеня — символ хитрості і лукавства, можливо, в більш м’якій формі, але, тим не менше, після подібного сновидіння потрібно бути напоготові. Розібратися більш докладно,, до чого сниться лисеня, і зрозуміти, як себе захистити від обману, допоможе сонник.

Лисеня за сонником Міллера

Бачити уві сні, що ви полюєте за маленьким лисеням — вас чекають справи з сумнівною репутацією або ж вас потягне на любовні пригоди, причому не звичайні, а з підвищеним ризиком.

Сниться, що щеня лисиці таємно проник в ваш будинок — стережіться заздрості людей, інакше може постраждати ваша репутація.

Наснилося, що ви вбили лисеняти — отримаєте перемогу в якомусь невеликому, але важливій справі.

Годувати молоденьку лисичку — наяву ви пригріли біля себе брехливого і заздрісного людини.

Спостерігати за лисеням — грошові радості і печалі

Сниться, що ви спостерігаєте за молоденькою лисицею, що плаває в воді — незабаром ви познайомитеся з людиною, який допоможе вам збагатитися, зробивши дуже вигідну пропозицію, пророкує сонник Езопа.

Якщо уві сні ви бачите, що лисий малюк не може вибратися з річки і йому в цьому допомагає якийсь інший звір — не варто братися за нову справу, що не прорахувавши всі варіанти, можете потрапити в неприємну ситуацію.

Наснилося, що лисеня зловив дрібного звірка або ж забирає здобич у кого-то другого — щоб досягти поставлених цілей, вам необхідно буде дуже постаратися.

Уві сні молоденька лисиця залишила свою їжу і втекла, хоча і нічого не загрожувало — будьте обережні в найближчі дні, ви можете наразити себе на небезпеку, виконуючи заплановане справу, попереджає Місячний сонник.

Контактувати з твариною або Бережіться обману

Бачити уві сні, що ви тримаєте на руках дитинча лисиці — можливо, вас спробують обдурити в найближчі дні. Будьте напоготові, не дайте цього зробити.

Спіймати уві сні у себе в будинку маленького лисеняти — до зустрічі з брехливою людиною, який обманює інших не заради власної вигоди, а просто так, пророкує Осінній сонник.

Тримайте на руках лисеняти і годуєте зі своєї долоні — в реальному житті ви занадто довірливі, деякі люди цим користуються і можуть доставити вам неприємності.

Якщо вам приснилося, що ви граєте з лисеням — подібне сновидіння символ того, що вам більше уваги слід приділяти дітям. Можливо, у них є якийсь секрет, який може їм нашкодити. Будьте пильні, радить Жіночий сонник.

Полювання на звіра — символ тріумфу

Сниться, що вам вдалося зловити цуценя лисиці в пастку — в реальності зможете перемогти свого опонента в суперечці або конфлікті, дарує надію сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви вбили лисеняти — до перемоги над своїми ворогами, причому швидкої і беззастережною. Навряд чи вони ще колись вирішуватися вас потурбувати.

Бачити уві сні у себе в будинку мертвого дитинчати лисиці — наяву ви отримаєте перемогу над своїми ворогами, але і вам доведеться чимось пожертвувати для цього.

Сновидіння, в якому ви тримали на руках пораненого звіра і перев’язували йому рану — означає, що ви проявите милосердя по відношенню до свого недруга або конкуренту. Ви протягнете йому руку допомоги, дізнавшись, що він потрапив в біду.

Сонник лисеня, до чого сниться лисеня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: