Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лисиця, до чого сниться лисиця уві сні

Все,, до чого сниться лисиця, так чи інакше, пов’язане з тим, що вам доведеться мати справу з нечесними людьми. Побачене уві сні попереджає, що вас можуть спробувати обікрасти, обрахувати чи втягнути в сумнівну авантюру. Сонник не виключає ймовірність, що підлеглі або домашній персонал обманюють вас.

Напад і укус

Сон, в якому вкусила лисиця, пов’язаний з майбутньою атакою. Сучасний сонник прямо вказує на безпринципність і підступність противника. Щоб перемогти його, доведеться добре постаратися.

Якщо приснилося, що тварина кусає або норовить вкусити, це означає, що незабаром знадобляться інтелектуальні здібності, щоб виграти важливий суперечка. Універсальний сонник попереджає, що від результату дискусії залежать або інтереси, або репутація.

Якщо приснилося, як лисиця нападає, це говорить про те, що хочете ви того чи ні, найближчим часом доведеться зіткнутися з гіркою правдою. Один з тих, кому довіряєте, вже давно щось замишляє і якраз зараз має намір перейти від планування до дії.

Коли сниться укус тварини, це означає, що доведеться дати відсіч людині, сили якого досить значні. Прівідевшееся нагадує, що в разі, якщо вдасться взяти над ним верх, ви відчуєте себе по-справжньому на висоті.

Вбити тварину

Сон, в якому пощастило вбити лисицю, обіцяє швидке виконання задумів. Сонник Шеремінской впевнений, що ви неодмінно досягнете свого, навіть якщо заради досягнення мети доведеться пожертвувати хорошими відносинами.

Гришина пояснює,, до чого сниться мертва лисиця, знищена чужими руками. В сонник Гришиной йдеться, що ваше бажання здійсниться само собою, без будь-яких зусиль. Також приснилося говорить про те, що кращі людські якості не повинні залишатися без винагороди.

Колір шёрсткі

Сон, в якому присутня руда лисиця, Лоффа тлумачить двояко. Сонник Лоффа переконаний, що сенс сновидіння залежить від вашого ставлення до цієї тварини. Якщо шахрайка налякає, ви ризикуєте бути обманутим, а якщо викликає симпатію, то випаде шанс самому проявити кмітливість.

Якщо наснилася чорна лисиця, то в реальному житті вдасться зробити великі покупки. Скоро несподівано отримаєте прибуток, якої тут же знайдете застосування. Правда, Сучасний сонник невпевнений, що ви приймете рішення придбати саме те, що дійсно потрібно.

Різні тлумачення

Опис,, до чого сниться скажена лисиця, дає в своєму тлумачі Гришина. Даний джерело пов’язує це сновидіння з оточенням. Цілком можливо, в ньому є непорядна людина, дії якого можуть завдати шкоди. Також побачене уві сні може бути віддзеркаленням страхів.

Нічні мрії, в яких фігурують лисиця з лисенятами, віщує знаменну зустріч з однією незвичайною жінкою. Можливо, ви будете зачаровані її красою і життєвою мудрістю.

Тлумачачи,, до чого сниться лисиця, Міллер не приховує, що можете стати жертвою підступності оточуючих. Провісник попереджає, що в найближчий період слід особливо побоюватися шахраїв і сумнівних пропозицій. Найкращий спосіб не потрапити в халепу — вбити уві сні шахрайку.

Сонник лисиця, до чого сниться лисиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: