Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник липа, до чого сниться липа уві сні

Липа, побачена уві сні, ототожнюється з турботою, затишком і теплом домашнього вогнища. Сонник каже про щирість і добросердя сплячої персони, роз’яснюючи,, до чого сниться липове дерево. Бачити квітуче деревце, сповіщає величезну радість.

Тлумачення Міллера

В сонник Міллера, приснився липа — символ добра і спокою в будинку. Бачити, як вона цвіте, сповіщає про сприятливий час для реалізації планів. Збирати липовий цвіт, означає: гряде час пожинати плоди своїх старань і фінансових вливань.

Все вирішиться!

Сонник XII століття, зумовлює вдале вирішення побутових негараздів і судових суперечок, трактуючи,, до чого сниться липа. Бачити себе під тінистим липовим деревом, обіцяє снотолкователем хвилини тихої радості і задоволення від часу, проведеного в сімейному колі.

Подробиці: що робили?

В сонник від А до Я, тлумачення сну пов’язано з діями, які здійснюються сновидцем або персонажами:

 • Рубали, пиляли дерево — попереджає про підступність нещирого людини, що знаходиться поруч;
 • Залазили на нього — буде виконано одне із заповітних бажань сновідящего;
 • Нюхали квіти — розберетеся в тому, що колись було для вас незрозумілим;
 • Пили чай з липи — говорить про відмінне здоров’я, приплив сил, нових ідеях;
 • Зламали гілку уві сні — спокійне життя буде затьмарена перешкодами.
 • Що гряде на любовному фронті?

  Сонник Закоханих молодій дівчині пророкує зустріч зі своєю долею, пояснюючи,, до чого сниться обривати квітучу липу. Чоловікові приснився сюжет говорить про сумніви сновідящего у виборі дами серця.

  Бачити, що пили уві сні заварений з липою чай з кимось, означає несподіване захоплення, пекучу пристрасть, яка залишить незгладимий слід в пам’яті сплячої персони.

  Уві сні отримати в подарунок оберемок ароматної липи від другої половинки, попереджає снотолкователем про обман і нещирості партнера. Доктор Фрейд радить позбутися відносин, в яких обранець намагається маніпулювати вами, викликаючи жалість.

  Будьте обережні!

  Наснилося, що спіткнулися об зламану гілку або корінь цього деревця? Не довіряйте малознайомим людям — радять езотерики. Однойменний сонник зумовлює невеликі проблеми у сновидіння, виною яких стане його м’якотілість і довірливість.

  Сновидіння, в якому даруєте комусь гілки липи, позначає, що наяву введете когось в оману неправдивою інформацією, отриманою у сторонніх осіб. Стати володарем недостовірних відомостей обіцяє Сучасний суміщений сонник, пояснюючи,, до чого сниться отримати квітучу гілку в подарунок.

  Продумуйте свої справи!

  Людям, яким довелося сидіти уві сні на вершині липи, снотолкователь пророкує велика ганьба і посміховисько колег з-за власної дурості. Не потрібно братися за справу, в якому ви мало розбираєтеся.

  Якщо вам довелося садити уві сні маленьке деревце, значить, наяву, повіривши чужому лукавством, ви зробите дурість. Наснилося, що дерево, яке ви садили, цвіте, то, все підступи недоброзичливців обернуться благом для сновідящего.

  Сонник липа, до чого сниться липа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: