Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лисіти, до чого сниться лисіти уві сні

Шевелюра уві сні, згідно сонником, символізує життєву енергію сплячої людини, його здатності ставити перед собою цілі і досягати їх. Тому не дивно, що те,, до чого сниться лисіти, досить тривожне сновидіння.

Трактування психолога Міллера

Сонник Міллера дає докладний опис,, до чого сниться облисіти. Згідно з трактуванням психолога, лисіти уві сні — ознака наближення негативних подій, які прямим чином вплинуть на плани сновідящего і відіб’ються на його добробут. Для холостого чоловіки, бачити лисіючу жінку, вважається символом неприємностей на любовному фронті. Швидше за все, молода людина ризикує зв’язати свою долю з нещирою і меркантильної особливої.

Будьте пильним в важливих справах!

Сучасний суміщений сонник пов’язує приснилося сновидіння, в якому сталося повністю облисіти сновидцу, зі спадом в справах. Постарайтеся деякий час триматися подалі від людей з близького оточення, можливо серед них ховається зловмисник, який намагається зашкодити вам. Якщо ж уві сні довелося облисіти жінці, значить, незабаром суперниця завдасть нищівного удару в спину.

Постарайтеся економити…

Ісламський сонник ібн Сирина пояснює,, до чого сниться полисіти, швидким руйнуванням сплячої людини. Жінці приснилося сновидіння служить попередженням про надмірної марнотратства, яка призведе до критичного стану сімейного бюджету. Людям, в реальному житті займаються приватним підприємництвом, полисіти уві сні, означає ризик загрузнути в боргах або бути обдуреними лукавими шахраями.

Інші лисі люди

Тлумачення сну, в якому доводиться бачити інших людей, залежить від конкретної персони. так:

 • Бачити лисіючу дівчину — до розбрату;
 • Лисенький голівка немовляти, означає, що вас чекає сімейне щастя і багатство;
 • Дівчині, приснився лисуватий хлопець, обіцяє відносини з нещирим чоловіком;
 • Голений налисо представницький молода людина, віщує сновидицей багатого шанувальника.
 • Радійте, настав час пожинати плоди

  Сонник Хассе зовсім інакше розтлумачує,, до чого сниться лисіти. Медіум вважає, що наснилося картинка однозначно є ознакою достатку і благополуччя сновідящего. Постарайтеся проявити рішучість, щоб досягти бажаних висот.

  Позбавтеся від своїх страхів

  Снотолкователь Лоффа нічне бачення, в якому вас поголили, пояснює надмірним занепокоєнням сплячої людини. Вам слід позбутися нав’язаних суспільством і оточуючими страхів, інакше благополуччя, багатство і удача можуть обійти стороною. Волосся, які уві сні випадають на очах, свідчать про неправильних думках, які заважають вам реалізуватися в житті.

  Почекайте з заміжжям

  Як припускає Сучасний суміщений сонник, нічне бачення, в якому довелося лисіти, для представниць прекрасної статі є попередженням про те, що серед шанувальників панянки немає претендентів, гідних її руки і серця. Якщо уві сні ви відчуваєте радість від того що лисієте, значить незабаром доведеться гірко пошкодувати про поспішне заміжжя.

  Сонник лисіти, до чого сниться лисіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: