Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лиса жінка, до чого сниться лиса жінка уві сні

Щоб розібратися,, до чого сниться лиса жінка, зверніть увагу, в які часи був складений сонник. Якщо кілька століть назад дама без волосся беззастережно асоціювалася з хворобою або старістю, то в наші дні відсутність зачіски цілком може розцінюватися як прояв модних віянь, незалежності, фемінізму. Звідси і неоднозначність тлумачень побаченого уві сні.

Типажі Міллера

Пророцтва,, до чого сниться лиса жінка, в сонник Міллера звучать як попередження. Нежонатому образ обіцяє шлюб з стервозной буркотливою особливої. Якщо сім’янинові приснилася наполовину облисіла мадам, висока ймовірність, що дружина йому не вірна.

Коли бізнесменові трапляється бачити символ, слід подвійно остерігатися обману і сумнівних пропозицій. Несподівана обставина загрожує зруйнувати плани. Якщо в такому вигляді наснилася недоброжелательніца, її вдасться змусити припинити підступи.

Пророцтва медіума Хассе

В сонник Хассе знайдеться багато пояснень,, до чого сниться облисіти або бачити представницю слабкої статі без волосся. Іноді уві сні облисіти доводиться дівчатам, занадто стурбованим зовнішністю наяву.

Уві сні холостяка лиса жінка означає невдалу одруження, одруженому слід морально підготуватися до нападів ревнощів дружини. Якщо заміжньої дами наснилося облисіти, потім знову знайти шевелюру, попереду сімейна ідилія.

Чого слід побоюватися

Ісламський сонник пояснює,, до чого сниться лиса жінка, видернувшая коси від горя. Сновидінню чекає серйозне випробування. В тлумачі Цвєткова відсутність природного покриву на жіночій голові означає занепад сил, істеричність, невпевненість в собі.

Сонник Нострадамуса вбачає у відсутності кіс на голові дівчини ознаки хвороби або крайньої перевтоми. Бережіть сили і прислухайтеся до самопочуття.

Будьте уважні!

Сонники відзначають, що лиса жінка уві сні часто виявляється передвісником дрібних неприємностей.

 • Якщо наснилася лисина у дами, проти сплячого замишляють лихе;
 • Бачити, як випадають власні пасма, трапляється до розчарування в близьких;
 • Коли лисина уві сні з’явилася через хворобу, обранець може зустріти іншу;
 • Якщо не залишилося ні волоска на голові, ризикуєте надовго залишитися на самоті;
 • Образ віщує безліч побутових сварок і образ через дрібниці;
 • Якщо довелося бачити даму, поголеною наголо, можливий матеріальний збиток;
 • Іноді лисина уві сні уособлює мудрість і правоту сновідіци.
 • Бережіть майно

  Сонник Лоффа стверджує, що все,, до чого сниться лисіюча панянка, пов’язане з ризиком матеріальних збитків. Якщо леді уві сні виявила залисини на своїй верхівці, фінансові труднощі загрожують обернутися негараздами в родині.

  Якщо чоловікові приснилася лисіюча дружина, може знадобитися велика сума на лікування одного з родичів. Символ говорить про те, що положення в суспільстві лякаюче нестійкий. Не виключено пограбування або стихійне лихо.

  Сучасні прогнози

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться дівчині добровільне облисіння. Сонник Лонго пояснює побачене поки неусвідомленим наміром припинити відносини або готовність відповісти відмовою невідповідному кандидатові.

  Іноді облисіння за власним бажанням символізує початок нового періоду, звільнення від депресії, відхід з неприємного колективу. Образ часто служить провісником великих перемін, як зовнішніх, так і відбуваються в світогляді.

  Любовні багатогранники

  Зигмунд Фрейд пропонує досить оригінальне тлумачення сну. Якщо одинокому сновидцу приснилася лиса жінка, з ним і справді бажає познайомитися якась особа з апетитними стегнами і сідницями. Швидше за все, роман виявиться яскравим і швидкоплинним.

  Коли хлопець уві сні намагається перешкодити нареченій поголитися налисо, він дуже боїться дізнатися, що вона вагітна, так як вважає, що не готовий до батьківства.

  Якщо довелося виявити лисину у родички, прислухайтеся до її порад, може дуже стати в нагоді. Бачити, як лиса жінка швидко обростає новою шевелюрою, трапляється напередодні виконання бажання.

  Сонник лиса жінка, до чого сниться лиса жінка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: