Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лиса голова, до чого сниться лиса голова уві сні

Якщо в реальному світі ви не стурбовані стрімким випаданням волосся, то неодмінно потрібно розібратися, до чого сниться лиса голова. На думку сонника, лисина, яку ви бачили уві сні, в залежності від деталей може мати кардинально протилежне значення.

Сонник Міллера попереджає

Якщо уві сні приснився чоловік, у якого була лиса голова, то в звичайному житті потрібно придивитися до оточуючих. Ймовірно, хтось намагається вас обдурити. Після такого бачення слід проявити обережність у спілкуванні з підозрілими особами.

Втрата волосся не грозить!

До чого сниться своя власна лиса голова? По-перше, це ведення обіцяє невдачі в справах і взагалі розчарування. За іншим тлумаченням своя лисина гарантує банкрутство бізнесменам і підприємцям.

Ще одна розшифровка свідчить, що велика лисина передає страхи сновидіння, його нездатність до контролювання життя.

Однак якщо вам пощастило уві сні бачити свою раптово лисіючу верхівку, то в реальному світі це подія вам точно не загрожує.

Небажане великодушність

Взагалі повне облисіння голови уві сні скоріше говорить про м’якотілості сновидіння і його великодушність по відношенню до інших людей. Сонник попереджає, що остання якість хоч і є правильним, але одного разу може послужити погану службу.

Якщо ж облисіння в нічному баченні поширюється тільки на частину голови, то наяву будуть втрати, причому не обов’язково в матеріальному плані.

Заміж за розрахунком або любов?

З’ясувати,, до чого сниться лиса голова, сонник рекомендує і в тому випадку, якщо уві сні вам довелося бачити її в іншого персонажа.

Так дитячі безволосі головки гарантують добробут та мир в домі. А приснилося, що лисіє чоловік або коханий, то його чекає серйозне захворювання.

До речі, якщо жінці приснився абсолютно лисий чоловік, то у неї буде шанс вийти заміж за розрахунком за старого багатія. Ось тільки любові і взаєморозуміння такий союз не принесе.

Не робіть дурниць!

Взагалі, сонник трактує лису голову досить суперечливо. З одного боку вона може означати збитки у веденні справ, з іншого — якесь диво і довголіття. Однак в будь-якому випадку це явище пов’язане з людською дурістю, нестриманістю і необачними рішеннями.

Тому якщо приснилася чужа або навіть своя лисіюча верхівка, то обов’язково потрібно переглянути особиста поведінка і останні рішення. Чи не робите ви чергову дурість?

До шкідливої ​​дружині

Чоловіча лиса голова, в принципі, досить звичайне явище. А ось, до чого сниться облисіння у жінки? Сонник вважає, що якщо подібний сон приснився чоловіку, то у нього буде шкідлива і сварлива дружина. Лисину у жінки прикрита тонкими пасмами символізує недоброзичливців, які намагаються поламати ваші плани.

Для прекрасної половини спостерігати, як голова стрімко лисіє — до події, яка обернеться швидким, але нещасливим шлюбом.

Явна попередження

Сонник звертає вашу увагу, що лиса голова у дівчини уві сні завжди є попередженням. Вона символізує коханця, який виявиться негідником, легковажність і зайву безтурботність.

Для молодої людини лисину у дівчини — гарантія її сварливої ​​вдачі і егоїзму. А ось своя власна гладка голова каже про довге і безхмарного життя.

Сонник лиса голова, до чого сниться лиса голова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: