Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лисина, до чого сниться лисина уві сні

Лисина — ознака старості, вважалося до недавніх пір. Зараз в моду міцно входить лиса голова. Особливо серед чоловіків. А що: не жарко, не потрібні шампуні і гребінця, час витрачати на миття волосся, сушку і укладання не треба. Це все так, але… Волосся — це ж прикраса людини! І для багатьох їх втрата — це біда. Навіть уві сні. До чого сниться нічний кошмар, в якому ви лисієте з доброї волі чи ні, знають сонники. Давайте і ми дізнаємося, що віщує нам лисина, побачена в нічному баченні.

Лиса дама

Наснилося, що у жінки на голові лисина — у вашому сімейному житті виникнуть несподівані причини для розбрату.

Сниться, що лиса дівчина — це ви, чекайте неприємних розмов і пліток на свою адресу.

Побачити уві сні, що у жінки одна половина голови покрита лисиною, а друга — волохата — до зради або обману коханою людиною, попереджає сонник Міллера.

Сниться, що у молодої дівчини на маківці залисини — до дрібних сварок і образ, підказує дане сновидіння.

Здрастуй, нова зачіска!

Наснилося, що ви розчісували і у вас випало волосся, утворивши при цьому лисину — до несподіваної хвороби. Можливо, ви сильно простудитесь або з’їсте щось несвіже, що викличе и вас нетравлення кишечника.

Сниться лисина на своїй голові — тлумачення сну наступне: найближчим часом вам запропонують дуже вигідну, на перший погляд, угоду, але сонник Міллера попереджає вас про можливий провал даної кампанії і про те, що ви можете втратити багато грошей, вкладених в справу.

Бачити залисини на своїй голові — вас спробують обдурити малознайомі люди.

Жінці приснився сон, що у чоловіка на голові залисини — сонник дає таке тлумачення: в найближчі дні стримуйте свої емоції і слова, інакше чоловік вирішить, що ви його «пиляйте» і «проїдаєте йому лисину», і вибухне грандіозний скандал.

Ох вже ця лисина

Побачили сон, що ви робили укладку мамі або сестрі і побачили на маківці залисину — вирішити свої проблеми вам допоможуть підказки близьких вам людей.

Бачити уві сні, як ваша красива шевелюра на очах обсипалася на підлогу, утворюючи лисину — до втрати довіри до когось близького. Не рубайте з плеча, не влаштовуйте скандал, краще спокійно поговоріть з людиною, який хотів вас обдурити, радить Ісламський сонник. Швидше за все у нього знайдуться вагомі причини для такого вчинку.

Одного разу у перукаря…

Приснився сон, в якому ви бачите, як у жінки, що сидить в перукарському кріслі, недбало обрізані волосся перетворюються на елегантну стрижку, що приховує всі рвані жмути і лисини. Він означає, що всі ваші цілі і бажання незабаром збудуться, хоч і з невеликими труднощами.

Бачити лисину на своїй голові, вистріженную перукарем — до приємної зустрічі з несподіваним продовженням. Ймовірно, ви зустрінете людину, яка сприятливо вплине на вашу кар’єру, передбачає сонник.

Чи не голова, а глобус!

Сон, в якому ви бачите лисі дитячі голівки — до сімейного щастя і благополуччя.

Бачити свою голову, покриту лисинами, схожими на материки на карті світу — до далекої і приємною поїздці.

Розглядати лису голову старого людини — до мудрому і правильного рішення в скрутній ситуації, пророкує сонник Ванги.

Якщо молодої дівчини приснився її наречений з лисиною на голові, їй не варто поспішати з відповіддю на пропозицію руки і серця, радить Жіночий сонник.

Сниться підліток з лисиною на голові — до клопотів. Якщо це дівчинка — до приємних, хлопчик — до нудним і нудним.

Сонник лисина, до чого сниться лисина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: