Сонник лисина, до чого сниться лисина уві сні

Лисина — ознака старості, вважалося до недавніх пір. Зараз в моду міцно входить лиса голова. Особливо серед чоловіків. А що: не жарко, не потрібні шампуні і гребінця, час витрачати на миття волосся, сушку і укладання не треба. Це все так, але… Волосся — це ж прикраса людини! І для багатьох їх втрата — це біда. Навіть уві сні. До чого сниться нічний кошмар, в якому ви лисієте з доброї волі чи ні, знають сонники. Давайте і ми дізнаємося, що віщує нам лисина, побачена в нічному баченні.

Лиса дама

Наснилося, що у жінки на голові лисина — у вашому сімейному житті виникнуть несподівані причини для розбрату.

Сниться, що лиса дівчина — це ви, чекайте неприємних розмов і пліток на свою адресу.

Побачити уві сні, що у жінки одна половина голови покрита лисиною, а друга — волохата — до зради або обману коханою людиною, попереджає сонник Міллера.

Сниться, що у молодої дівчини на маківці залисини — до дрібних сварок і образ, підказує дане сновидіння.

Здрастуй, нова зачіска!

Наснилося, що ви розчісували і у вас випало волосся, утворивши при цьому лисину — до несподіваної хвороби. Можливо, ви сильно простудитесь або з’їсте щось несвіже, що викличе и вас нетравлення кишечника.

Сниться лисина на своїй голові — тлумачення сну наступне: найближчим часом вам запропонують дуже вигідну, на перший погляд, угоду, але сонник Міллера попереджає вас про можливий провал даної кампанії і про те, що ви можете втратити багато грошей, вкладених в справу.

Бачити залисини на своїй голові — вас спробують обдурити малознайомі люди.

Жінці приснився сон, що у чоловіка на голові залисини — сонник дає таке тлумачення: в найближчі дні стримуйте свої емоції і слова, інакше чоловік вирішить, що ви його «пиляйте» і «проїдаєте йому лисину», і вибухне грандіозний скандал.

Ох вже ця лисина

Побачили сон, що ви робили укладку мамі або сестрі і побачили на маківці залисину — вирішити свої проблеми вам допоможуть підказки близьких вам людей.

Бачити уві сні, як ваша красива шевелюра на очах обсипалася на підлогу, утворюючи лисину — до втрати довіри до когось близького. Не рубайте з плеча, не влаштовуйте скандал, краще спокійно поговоріть з людиною, який хотів вас обдурити, радить Ісламський сонник. Швидше за все у нього знайдуться вагомі причини для такого вчинку.

Одного разу у перукаря…

Приснився сон, в якому ви бачите, як у жінки, що сидить в перукарському кріслі, недбало обрізані волосся перетворюються на елегантну стрижку, що приховує всі рвані жмути і лисини. Він означає, що всі ваші цілі і бажання незабаром збудуться, хоч і з невеликими труднощами.

Бачити лисину на своїй голові, вистріженную перукарем — до приємної зустрічі з несподіваним продовженням. Ймовірно, ви зустрінете людину, яка сприятливо вплине на вашу кар’єру, передбачає сонник.

Чи не голова, а глобус!

Сон, в якому ви бачите лисі дитячі голівки — до сімейного щастя і благополуччя.

Бачити свою голову, покриту лисинами, схожими на материки на карті світу — до далекої і приємною поїздці.

Розглядати лису голову старого людини — до мудрому і правильного рішення в скрутній ситуації, пророкує сонник Ванги.

Якщо молодої дівчини приснився її наречений з лисиною на голові, їй не варто поспішати з відповіддю на пропозицію руки і серця, радить Жіночий сонник.

Сниться підліток з лисиною на голові — до клопотів. Якщо це дівчинка — до приємних, хлопчик — до нудним і нудним.

Сонник лисина, до чого сниться лисина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: