Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лисий, до чого сниться лисий уві сні

Лисина, прівідевшіеся уві сні, — не дуже хороший символ. Пояснюючи,, до чого сниться лисий чоловік, сонники найчастіше схиляються до того, що це — попередження сплячого про втрати. Наприклад, якщо приснився чоловік, який втратив волосся через хворобу. Однак іноді, лисі голови можуть обіцяти і щастя в домі — в разі, коли ці голови належали маленьким діткам.

Сонник Міллера про лисого

Сниться людина з лисей головою — якісь нечесні люди, намагаються перешкодити вашим планам. А якщо вам наснився «лисий» пагорб або гірський схил — чекайте страждань і голоду. Лисий хлопець, який прийшов уві сні до юній діві є передвісником того, що їй потрібно вся її рішучість, щоб відповісти відмовою на лицемірне визнання в почуттях і пропозиція вийти заміж. І тільки лише лисенький головки немовлят символізують щастя і достаток.

Облисіти уві сні — небезпека біля порога

Спали і побачили себе лисим — стережіться підступів конкурентів, вони не дрімають, попереджає Місячний сонник.

Наснилося, що ви розчісували і вичесали все волосся? Сон дуже не радісна і значення у нього таке ж — до зради.

Для юної сновідіци побачити себе лисою через хворобу — до зради коханої людини.

Бачити поганий сон про те, що волосся вилазять клаптями, утворюючи лисину — до втрати друзів, пророкує сонник чаклунки Медеї.

Бути лисим, але з довгою бородою і вусами — то, що ви запланували, може привести до нерадісним наслідків, так як здійснитися не так, як ви того хотіли.

«Лиса башка, дай пиріжка!» Або «І в печалі, і в радості…»

Сняться облисілі жінки — до нужді. Чим більше безволосих жінок вам приснилося, тим вище ймовірність зубожіти.

Прокинулися вранці з відчуттям розбитість через те, що уві сні за вами ганявся лисий мужик — чекайте прибутку і достатку. Особливо добре, якщо мужичок вас наздогнав.

Для дівчини бачити лисим свого чоловіка, коханого хлопця або близького друга — в реальності їй доведеться звертатися до нього по допомогу, попереджає Східний сонник.

Привидівся знайомий або родич, уві сні втратив свої кучері — знак охолодження відносин з цією людиною в реальності.

Лисий дитина — до радості, щастя і достатку в родині, згідно з усіма популярним сонникам.

Лисий звір як знак протилежності символіки

Сниться облізла кішка або кіт? З огляду на, що представники котячих сімейств, які з’явилися уві сні, — це знак ворожнечі і підлості, то подібне сновидіння має позитивне значення, бо означає воно викритий обман.

Лисі щури, особливо якщо наснилися вони в зубах у кота — до перемоги над злими людьми, пророкує сонник медіума міс Хассе.

Безволосий кролик, так само як і собака сниться тоді, коли у вашого друга можуть початися проблеми.

Їжачок, позбавлений рослинності пророкує сновидцу невдачливого ворога. Особливо добре, якщо цей їжачок чорного кольору.

Маленькі кошенята або цуценята без шерсті, як і людський дитина, обіцяють радість і веселощі в домі.

Модна зачіска — символ веселих несподіванок

В обіймах Морфея зважилися на глобальні зміни в зовнішності і підстриглися налисо? Не бійтеся експериментувати і в реальності, зараз вам все зійде з рук, невдачі не будуть мати поганих наслідків.

Бути лисим, бо це модно — вас чекають сюрпризи і несподіванки, підказує Сучасний сонник.

Сниться, що ваша дитина поголився «під нуль» — до несподіваної радості, особливо великої, якщо це був син.

Бачити демонстрацію, що складається з лисих людей, що пропагують «безволосу моду» — до веселого дозвілля.

«Лисі» кошмари — знак хвороби

Безволоса людина, побитий за свій імідж, скаржився вам на долю? Бережіться потрапити в аварію або отримати каліцтво.

Якщо раптом уві сні до вас прийшов незнайомий хлопець і плакав через те, що його насильно поголили — бережіть голову від застуди і травм.

Наснилося, що ви знерухомлені і не можете чинити опір, і птиці, користуючись цим, повисмикували ваше волосся для своїх гнізд — до тяжкого захворювання з можливими ускладненнями.

Дивитися на фото лисого і стати таким же прямо на очах — вам не завадить профілактика. «Здоров’я легше не втратити, ніж відновити», — говорить сонник Ванги.

Бачити поголеною налисо небіжчика в труні — до хвороби.

Сонник лисий, до чого сниться лисий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: