Сонник лисий чоловік, до чого сниться лисий чоловік уві сні

Довгий час лисина уособлювала старість, немічність або недалекість. Зараз же, безволоса чоловіча голова вважається ознакою сексуальності, мужності, практичності. Згідно сонником, то,, до чого сниться лисий чоловік — серйозний знак, що попереджає про обман і нещирості. Так, побачити уві сні рідкого шевелюру передрікає крах і банкрутство.

Лисий чоловік в сонник Міллера пророкує обман

Приснився лисий чоловік, по тлумаченню пана Густава Міллера, віщає про ймовірне прагненні нечистих на руку людей нашкодити планам сновідящего. Якщо в реальності Ви проявите обачність, то зможете перешкодити недоброзичливцям і досягти бажаного успіху.

Лисий чоловік в справах серцевих

Нескладно здогадатися,, до чого сниться лисина. За тлумаченням сонника доктора Фрейда, безволоса голова є символьним відображенням сідниць. Можливо, ця частина тіла найбільш приваблює Вас у Вашому партнерові або самому собі, або навпаки, яляется причиною власних комплексів.

Молодий панночці уві сні бачити лисого чоловіка, згідно з версією сонника Закоханих, віщає про ймовірність стати нареченою нещирого і неприємної людини. Сновидицей доведеться докласти чимало зусиль, такту і жіночої хитрості, щоб уникнути небажаного союзу.

Побачити лисий свого молодого чоловіка, за версією Сучасного тлумача, пророкує тимчасову зміну у взаєминах закоханих. Можливо, Ваш обранець в реальному житті зіткнувся з серйозною проблемою, яка забирає багато часу і сил. Постарайтеся не тиснути на коханого, а підтримати його в непростому і важливому для нього справі.

Зміна зачіски уві сні — до змін наяву

Бачити лисого чоловіка, який вийшов з перукарні, за версією Сучасного універсального тлумача, є знаком нового і цікавого справи, яке доведеться почати «з нуля».

Сонник від А до Я тлумачить,, до чого сниться обголений наголо юнак, передвістям туги і депресивного стану. Виголена тонзура на маківці характеризує надмірну «м’якотілість» і великодушність сновідящего, які можуть не перший раз стати причиною труднощів.

Чоловікові, бачити себе облисілим уві сні, відповідно до тлумачення Малого Велесова Сонника, пророкує шану і повагу серед оточення. Також, лисина уві сні може бути відображенням внутрішніх переживань сновидіння, сильного морального напруги і прагнення все тримати під невсипущим контролем. Можливо, сплячій людині необхідний відпустити себе і довіритися процесу життя.

Обласна уві сні обіцяє хвороба

Наснилося, що у хлопця починають випадати волосся — до ускладнення розуміння і відносин з персонажем. Ще дно роз’яснення, до чого сняться подібні обставини, вказує Сучасним універсальним сонником на фізичні зміни приснилося особистості, що пов’язані з поганим самопочуттям.

Бачити власного чоловіка з плішшю віщує наяву боротьбу обранця з важкої хворобою. Заміжньої сновидицей приснилося бачення віщує тимчасове фінансову скруту, утворене в результаті кардинальних змін обставин в робочій сфері коханого.

Споглядати голову людини, облисілу в результаті перенесеної тифозною хвороби, передрікає дівчині боротьбу зі спокусою вийти заміж за нелюба, занадто старого, але досить багатого і наділеного владою чоловіка.

Сонник лисий чоловік, до чого сниться лисий чоловік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: