Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лінійка, до чого сниться лінійка уві сні

Звичайнісінька лінійка уві сні вважається серйозним знаком, який вказує на майбутні або поточні події в житті сновидіння. Сонник врахує різні нюанси і точно відповість, до чого вона сниться.

Задумайтесь!

Наснилася лінійка? Наяву ви частенько порівнюєте себе з іншими. Цей же образ закликає прийняти зважене рішення і порівнювати витрати з наявними доходами.

Вимірювальний предмет уві сні відображає певні періоди життя, а в залежності від своєї довжини вказує на віддаленість вкрай важливої ​​події.

Що упустили?

До чого сниться шкільна лінійка? Сонник підозрює, що задумані плани не здійсняться, бо ви не змогли їх точно розрахувати або упустили дуже важливу дрібницю.

Приснилася зламана шкільна приналежність? Посварилися з друзями чи сусідами.

Шкільна линеечка, на якій ви не змогли розглянути ділення, означає, що настають події, значимість яких ви явно недооцінюєте.

Міллер запевняє

До чого уві сні є банальна лінійка? Сонник Міллера впевнений, що ви у всьому і завжди прагнете до правди і справедливості. По суті, це символ прямолінійності і рішучості.

Готуйтеся!

До чого сниться сантиметрова планка для креслення? Сонник вважає, що має бути серйозно зайнятися навчанням власну дитину.

Якщо інструмент з поділами використовується для вимірювання, то готуйтеся до численних турбот і клопотів.

Наснилося, як креслили під лінійку? Ви буквально стоїте на роздоріжжі і точно не знаєте, куди рухатися далі. Скоро станеться щось, що дозволить остаточно визначитися.

Якщо ви старанно креслили уві сні, але не могли бачити малюнок, то переживете особисту трагедію або захворієте.

Боїтеся?

Приснився хитромудрий креслення під лінійку? Здійсніть якийсь безсторонній вчинок і постараєтеся зберегти його в таємниці від оточення.

До чого сниться, якщо ви малювали прямі лінії по лінійці? Сонник наполягає, що впевненість у власній правоті допоможе подолати будь-які труднощі.

Дійте нетривіально!

Креслити уві сні кути буквально означає, що доведеться приймати відповідальні рішення по ходу якогось справи.

Добре бачити, що ви намагалися малювати кола або дуги за допомогою зовсім невідповідного інструменту. Це натяк: ви можете знайти прийнятний вихід з глухого кута, якщо скористаєтеся нетривіальним підходом.

Загальна тлумачення

Сонник також звертає увагу на особливості намальованих під лінійку ліній.

 • Горизонтальна — нескінченність, час.
 • Вертикальна — зв’язок з духовним світом.
 • Ламана — неприємна історія.
 • Пряма — мета, прямий шлях.
 • Відрізок, риса — віддалення, обмеження.
 • Вірна мета або занудство?

  Наснилося, що ви вимірювали щось? Тлумачення сну однозначне: необхідно щось чітко розрахувати.

  Довелось бачити, що ви вимірювали деяку відстань? Сонник переконаний: не сумнівайтеся і рухайтеся вперед — ви на потрібному шляху. Якщо ж в ночі відміряли аж до міліметра, то в дійсності проявіть вражаюче занудство.

  Уві сні довелося розкреслюють аркуш паперу? Наяву доведеться складати звіт. Просто малювати лінію по лінійці — до рівних і гармонійним відносинам з близькими.

  Стримайтеся!

  До чого сниться використання предмета не за прямим призначенням? Якщо ви били когось цією приналежністю, то виплеснеться внутрішнє напруження на оточуючих, ніж серйозно їх скривдите.

  Уві сні особисто вас побили довгою лінійкою? Здійсніть довгоочікуване придбання, але сонник попереджає: капітально влізете в борги.

  Сонник лінійка, до чого сниться лінійка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: