Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лінзи, до чого сниться лінзи уві сні

Якщо уві сні привиділися лінзи, то це означає, що ви неймовірно цікаві та частенько намагається залізти в душу оточуючим. Сонник постарається докладно пояснити, до чого сняться ці вироби.

Чи треба тлумачити?

Над інтерпретацією бачення сонник рекомендує особливо замислитися тим, хто в реалі має відмінний зір і не потребує ні в окулярах, ні в інших пристроях. Якщо ж ці предмети є звичайними для вас, то розшифровувати їх практично не має сенсу.

Слухайте інтуїцію!

Якщо уві сні вам трапилося бачити лінзи для очей, то це означає, що упередженість або недалекоглядність перешкоджає адекватній оцінці подій.

Лінзи для очей символізують бажання або необхідність вникнути в суть чого-небудь.

Наснилися збільшувальні скельця для очей? Сонник нагадує, щоб досягти якоїсь мети вам потрібно слухати інтуїцію.

За Міллеру

Уві сні довелося використовувати очні лінзи? Снотолкователь Міллера впевнений, що розумний підхід допоможе уникнути плутанини і плутанини в справах. Жінкам цей образ обіцяє несподівана поява суперниці.

Сходіть до окуліста!

До чого ще сняться м’які линзочки? Сонник радить переглянути свої погляди і цілі.

Якщо приснилося, що навіть очні лінзи не дають чіткої картинки, то в чергові вихідні відпочити не вийде.

Якщо пристосування для збільшення сняться занадто часто, то варто звернутися до фахівця і перевірити гостроту зору.

Що ви приховуєте?

Сонник звертає увагу, що найчастіше сучасні модниці носять кольорові окуляри не для зору, а для краси. У цьому світлі тлумачення сну набуває зовсім іншого забарвлення.

Кольорові вироби дають зрозуміти, що ви намагаєтеся щось приховати або ж зовсім змінитися. Якщо довелося бачити уві сні кольорові лінзи, то готуйтеся до зміни у відносинах.

Карі, зелені, жовті…

Точне передбачення допоможе зробити той чи інший колір очей.

 • Чорні — до підозр і вечірці.
 • Карі — до обману і віроломства.
 • Сірі — до зайвої довірливості.
 • Сині — до великого любовного почуття.
 • Зелені — до набуття вірних друзів.
 • Жовті — до відстрочення, заздрості і зради.
 • Сюрприз!

  Блакитні лінзи можуть наснитися до приємного сюрпризу або подарунку. Крім того блакитні вироби уособлюють духовну енергію, благородні вчинки, інтелект.

  Однак сонник попереджає, що ваша надмірна м’якість і простодушність послужить причиною невдачі.

  Знак протиріч

  Виявилося, що одна лінза одного кольору, а друга іншого? Це явний знак протиріч і конфліктів у поглядах.

  Якщо уві сні у вас виявилася тільки одна ЛінзОчки, то нова робота виявиться марною.

  Придивіться краще!

  Уві сні вам довелося одягати лінзи? Це попередження про те, що потрібно стежити за своєю поведінкою і контролювати емоції.

  Наснилося, що для читання або роботи вам довелося одягати скельця? Вам дали неправдиву інформацію про справу або людині. І лише ближче знайомство допоможе дати правильну оцінку.

  Проявіть твердість!

  До чого ще сняться контактні лінзи? Якщо уві сні ви упустили їх на підлогу і не змогли знайти, то втілити бажане не вийде з-за банального непорозуміння.

  Втратити контактні пластинки означає, що причиною проблем і невдач стане власна недалекоглядність і нерішучість.

  Наснилося, що купували контактні лінзи? Сонник вважає, що вас частенько використовують інші, а ви вважаєте за краще не бачити цього.

  Сонник лінзи, до чого сниться лінзи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: