Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лев — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Лев, повсюдно званий царем звірів, — один з найпоширеніших символів сили і величі протягом тисяч років. Загальна символіка: божественна, сонячна енергія (символ вогню і Сонця), царствена влада, сила, хоробрість, мудрість, справедливість, заступництво, захист, але також і жорстокість, всепоглинаюча лють і смерть. Лев — образ всіх великих і жахливих сил природи основна фігура для персоніфікації самого Сонця.

Бо ж насправді лев — мисливець, який любить сутінки, а ще більше — ніч, його символізм, пов’язаний з Сонцем, заснований не на його поведінці, а на його благородній зовнішності (чудова, красива шкура, пишна грива) і виняткових фізичних якостях. Він вважається як руйнівником, так і рятівником. Лев також широко поширений символ королівського могутності, військової перемоги, пильності, стійкості і сили волі. Оскільки вірили, що лев спить з відкритими очима, він став символізувати пильність, і тому його часто зображують як стража на дверях церков, могилах, монументах та мостах. На державних гербах коронований лев — емблема влади над підданими.

У снах ви можете зустрітися з левом в дуже різноманітних сюжетних лініях. Так, якщо вам здається, що в образі лева перед вами постав хтось вам відомий, це знак того, що ця людина має досить серйозну владу над вами, але намагається цього не показувати. Хоча в скрутну хвилину він цілком здатний надати вам допомогу, але не безкорисливу. Якщо в образі лева ви бачите самого себе, то це знак вашої перемоги і успіхів в починаннях.

Якщо молодій жінці привидівся лев, то такий сон передвіщає їй нового коханця. Якщо лев в вашому сні поводиться агресивно, то, ймовірно, ви зіткнетеся з грізним противником, з яким складно буде впоратися, але який досить розумний, тому і боротися з ним в житті вам буде цікаво. Якщо ви бачите лева в клітці, то цей сон говорить про бажання і разом з тим відсутність можливості щось змінити в своєму житті. Приручити уві сні лева може передбачати підвищення, почасти і високу нагороду.

Сімейний Сонник

Бачити лева уві сні — знак важливої ​​зустрічі, яка може мати для вас серйозні наслідки і відбитися на вашому майбутньому. Лев уві сні прирівнюється до великим і сильним світу цього. Пестити або грайливого, добродушного лева бачити з собою поруч уві сні — знак того, що у вас буде надійний захист від ворогів і допомогу у важкій справі. Пестити лева уві сні — знак боротьби з небезпечним ворогом або суперником. Дресирувати лева уві сні — вказівка ​​на те, що ви успішно впораєтеся з важким завданням і неодмінно досягнете успіху. Іноді такий сон може означати, що ви зможете використовувати свої зв’язки для досягнення поставленої мети.

Боротися з левом уві сні означає, що у вас є сильний і могутній ворог. Хто переможе уві сні, той переможе в реальному житті. Якщо вам присниться, що лев розтерзав вас, то вас чекає розорення. Злякатися лева уві сні — знак небезпеки. Є уві сні м’ясо лева — передвісник великих почестей і багатства. Бачити уві сні труп, серце або печінку лева означає, що вам пощастить і ви знайдете слабкі сторони свого ворога і зможете одержати над ним верх. Іноді такий сон пророкує, що ви знайдете можливість швидко збагатитися. Побачити лева, замкненим в звіринці, — передвісник ганьби і принижень. Тримати його на ланцюгу уві сні — знак високого покровительства.

Гнатися за левом уві сні означає, що ваше життя не буде затьмарена невдачами і негараздами. Укус лева уві сні віщує вам небезпека від переслідування людьми, наділеними владою. Шкура лева уві сні — знак багатства і успішності. Сон, в якому ви побачили левицю з левенятами, віщує вам швидке знайомство або зустріч з вдовою, у якої кілька дітей. Якщо вам присниться, що левенята годуються з грудей їх матері, то можете розраховувати на заступництво поважної особи. Молодий лев уві сні означає нового шанувальника для жінок або нового щасливого партнера по бізнесу для чоловіків.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився лев, це говорить про те, що вами правлять величезні сили. Зуміли підкорити лева своїй волі — в будь-якій справі вийдете переможцем. Лев здолав вас — не зможете протистояти ударам супротивників. Приснився лев в клітці — такий сон говорить вам, що досягнете ви успіху в чомусь чи ні — це ставиться в залежність від того, чи вмієте ви нейтралізувати зло, що виходить від ваших недругів. Приснився дресирувальник з левом в клітці або за її межами — до успіху в справах. Ви заслужите прихильну увагу представників обох статей завдяки знанням і прекрасним діловим якостям.

Молодий лев сниться до того, що вас чекає новий вид підприємництва, вельми перспективний, якщо приділяти йому належну увагу. У молодої жінки після такого сну з’явиться новий чудовий коханець. Якщо довелося пережити сновидіння про перебування святого пророка Даниїла в печері лева, для жінки воно говорить, що завдяки інтелекту та природному чарівності вона заслужить прихильність і долі, і коханця, про відносини з яким вона мріяла. Левиний рик є передвісником непередбачених досягнень в справах, а також неабиякий успіх у жінок.

Голова лева, з гарчанням оголивши зуби прямо над вами, пророкує, що ваше прагнення до влади зазнає поразки. Якщо наснилася левова шкура, вас чекають щастя і величезний статок. Сидіти верхи на леві — долаючи труднощі, ви проявите мужність і завзятість. Наснилася захист гострим ножем своїх дітей від лева — піддавшись на хитрість недругів і ухилившись хоч на мить від боргу і ділових зобов’язань, ви тим самим допоможете їм досягти мети.

Сонник Нострадамуса

Лев уособлює собою царствених осіб, влада, тиранію. Якщо приснився лев в клітці, це свідчить про те, що якийсь могутню державу розлучиться зі своїм колишнім престижем через те, що воєначальникам у вирішальний момент не вистачить наполегливості і хоробрості. Побачити грає з маленькою собачкою лева — у вас буде справжня дружба в буквальному сенсі до труни — смерті одного з друзів.

Поранений в серці лев — це провісник нанесення коронованої особи особистої образи, за яке кривдник розплатиться життям. Якщо у вашому сновидінні лев і ведмідь гризли разом одну тушу, воно передрікає союз Німеччини і Великобританії, висновку якого не зможе перешкодити навіть давнє історичне протистояння.

Лев облізлий, голодний, худий, виснажений — цей образ означає, що після голодного серпня прийде пора переоцінки цінностей. Зграя левів, що оточують здобич, сниться до того, що право на незалежність Ірландія стане захищати дуже наполегливо. Лев, який занурився в сон на величезній ліжка, — такий образ означає, що європейські держави зміцнять своє становище, а гроші цих країн будуть домінувати в світі.

Сонник Фрейда

Лев, як і будь-який дикий звір, символізує собою статевий акт, але як хижак, а тим більше з сімейства котячих, лев символізує собою підвищену сексуальну чутливість і збудливість. Якщо жінці сниться, що за ним женеться лев — значить, в реальності вона мріє про темпераментному партнері, який буде повністю панувати над нею, аж до приниження і садомазохізму. Якщо чоловікові приснився сон, в якому на нього нападає лев, то в реальності сновидец може постраждати від своїх донжуанських витівок. Якщо ви ототожнюєте себе уві сні з левом, то ви сумуєте про нереалізовані бажання, про неможливість здійснити намічені, розчаровані в існуючому стані справ. Якщо приснився ручної лев — ви стримуєте і пригнічуєте сексуальні пориви.

Езотеричний Сонник

Якщо приснився агресивний лев, це видає наявність у вашій натурі пристрасного бажання панувати над людьми. Спокійний лев означає, що ви жадаєте самовираження, але талантів у вас немає. Якщо не змінитеся, ризикуєте отримати серйозне каліцтво, так що будьте пильними. Приснилося мертву тварину або левова шкура означають, що у ваших амбіцій немає підстав. Продовжуючи в тому ж дусі, ви ризикуєте захворіти.

Еротичний Сонник

Сприятливий сон, у якому дресирувальник керує левом: це означає, що ви своїм розумом і видатними здібностями зможете завоювати успіх у представників протилежної статі. Якщо лев сниться молодій дівчині, це означає, що у неї з’явиться коханий. Якщо чоловікові сниться, що він чує левиний рик, це віщує йому успіх у жінок. Шкура лева віщує жінкам багате заміжжя.

Англійська Сонник

Сон про лева — це символ майбутнього істотного поліпшення вашого суспільного становища, поваги з боку людей. Для молодої жінки сон означає шлюб з людиною благородною, доброзичливим, інтелектуально розвиненим. Для молодого чоловіка це знак того, що його майбутня дружина буде одночасно бережливо і розумна, душевна і господарська. З нею вони будуть жити щасливо і довго.

Сучасний Сонник

Побачити лева уві сні означає, що в вас таяться надзвичайні сили. Підпорядкувати лева собі — значить стати переможцем в будь-якій справі. Якщо лев подужає вас — ви опинитеся беззахисними під ударами ваших недоброзичливців. Лев в клітці означає, що ви досягнете успіху шляхом нейтралізації протиборчих вам людей.

Французький Сонник

Лев сниться до важливої ​​зустрічі. Присниться боротьба з левом передрікає, що ви будете наполегливо протистояти чиїмось підступам. Левиця сниться до неприємностей. Ігрища левів означають, що ви зіткнетеся з невіглаством і дурістю якогось людини. Снився левеня — значить, у вашому будинку буде жити щастя.

Сонник Хассе

Уві сні пестити лева — виникне нова ніжна прихильність. Почути рик — будьте обережні, оскільки ви в небезпеці, бути терзають левом — до втрати майна. Вбити — до могутності й впливовості, побачити з левенятами — обдурите самі себе.

Сонник Мандрівника

Великі, потенційні, життєві сили; ненависть і ревнощі; марнославство, владолюбство, багатство, домагання; успіх, слава; начальник, впливові чоловік або жінка; потужні інстинктивні спонукання.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить уві сні, що здолав лева, — здобути перемогу над ворогом. Бігти від лева — до перемоги і здійснення бажань.

Сонник Менегетті

Служить вказівкою на наявність сили, якої зараз слід уникати.

Китайський Сонник

Левиний рик чути — віщує широку популярність.

Сонник Цветкова

До багатства.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: