Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лемур, до чого сниться лемур уві сні

Уві сні з’явився пухнастий лемур? Наяву потрапите на гучне свято або яскраву вечірку і чудово проведете час. До чого ще сниться цей кумедний звірок? Сонник врахує всі деталі і повідає про різні варіанти сновидіння.

Думка Міллера

Приснився лемур, жваво дереться по гілках дерева? Містер Міллер вважає, що чийсь дурний витівка принесе масу незручностей і проблем.

Дійте!

До чого взагалі сниться лемур? Уві сні це знамення: у вас немає можливостей, щоб розібратися зі справами, але ви продовжуєте робити впевнений вигляд. Сонник радить звернутися за підтримкою до одного.

Якщо пухнастий звір з’явився молодий дівчині, то їй варто нагадати обранцеві про обіцяне заміжжя.

Найкраще бачити цю полуобезьяну в недільну ніч. Сновідних сюжет закликає зробити неординарний вчинок або просто трохи розслабитися.

Хто шкодить?

Уві сні лемур скакав по деревах і взагалі поводився занадто активно? Сонник вважає, що не можете впоратися з власною лінню і відкладаєте якусь важливу справу. Зберіться — цей проект стане успішним у всіх відношеннях.

До чого сниться спокійний звір? Якийсь недоброзичливець не може боротися відкрито, а щоб нашкодити вам використовує лестощі і інші хитрі виверти.

В ночі привидівся симпатичний лемур? Будьте готові до того, що випадкова зустріч непомітно переросте в досить бурхливі стосунки.

Зберіться!

Наснилася купка мавпочок в тропічному лісі? Є ймовірність, що ви поміняєте місце роботи, але потрапивши в новий колектив, відчуєте тимчасовий дискомфорт.

Якщо уві сні тварини стрибали, кричали і нападали, то це означає, що вам доведеться спілкуватися з недалекими, але досить веселими або ризиковими людьми.

Сталося бачити лемура в клітці? Сонник радить відмовитися від довгострокових планів. Життя в будь-який момент може різко змінитися. Цей же образ застерігає від надмірної цікавості і необачних рішень.

Що робили?

До чого сниться мадагаскарська напівмавпа? Сонник вважає, що грамотне тлумачення сну повинно включати в себе розшифровку дій.

Наснилося, що ви взяли потішного звірка на руки? Наяву належить поклопотатися про родичів. Сталося грати з лемуром уві сні? У будинку трапиться якась екстраординарна, але швидше за сприятливе подія.

Годувати тварину гірше. Вас образить хороший приятель або близька людина. Якщо ж нахабний лемурчік вкусив за палець, то неодмінно закохаєтесь.

Інші розшифровки

Наснилося, що проявили агресію по відношенню до лемура? Ви втомилися від надто розміреним і спокійного життя, але сонник переконаний: прийшов момент щось змінити. Крім того:

 • Полювати — до весілля, нової зв’язку.
 • Наздоганяти — до дурної балаканини.
 • Спіймати — безтурботне життя.
 • Вбити — короткочасний успіх.
 • Проблеми або любов?

  До чого сниться мертвий лемур? На жаль, сонник впевнений, що нову справу виявиться безперспективним і лише відніме час.

  Довелось бачити, що нещасну тварину розривають уві сні дикі хижаки? Це означає, що ви опинитеся в подвійній ситуації і будете змушені робити непростий вибір.

  Наснилося, що лемура заковтує величезна змія? У реальності ви з задоволенням поринете в любовний роман і супутні йому переживання.

  Сонник лемур, до чого сниться лемур уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: