Сонник лемур, до чого сниться лемур уві сні

Уві сні з’явився пухнастий лемур? Наяву потрапите на гучне свято або яскраву вечірку і чудово проведете час. До чого ще сниться цей кумедний звірок? Сонник врахує всі деталі і повідає про різні варіанти сновидіння.

Думка Міллера

Приснився лемур, жваво дереться по гілках дерева? Містер Міллер вважає, що чийсь дурний витівка принесе масу незручностей і проблем.

Дійте!

До чого взагалі сниться лемур? Уві сні це знамення: у вас немає можливостей, щоб розібратися зі справами, але ви продовжуєте робити впевнений вигляд. Сонник радить звернутися за підтримкою до одного.

Якщо пухнастий звір з’явився молодий дівчині, то їй варто нагадати обранцеві про обіцяне заміжжя.

Найкраще бачити цю полуобезьяну в недільну ніч. Сновідних сюжет закликає зробити неординарний вчинок або просто трохи розслабитися.

Хто шкодить?

Уві сні лемур скакав по деревах і взагалі поводився занадто активно? Сонник вважає, що не можете впоратися з власною лінню і відкладаєте якусь важливу справу. Зберіться — цей проект стане успішним у всіх відношеннях.

До чого сниться спокійний звір? Якийсь недоброзичливець не може боротися відкрито, а щоб нашкодити вам використовує лестощі і інші хитрі виверти.

В ночі привидівся симпатичний лемур? Будьте готові до того, що випадкова зустріч непомітно переросте в досить бурхливі стосунки.

Зберіться!

Наснилася купка мавпочок в тропічному лісі? Є ймовірність, що ви поміняєте місце роботи, але потрапивши в новий колектив, відчуєте тимчасовий дискомфорт.

Якщо уві сні тварини стрибали, кричали і нападали, то це означає, що вам доведеться спілкуватися з недалекими, але досить веселими або ризиковими людьми.

Сталося бачити лемура в клітці? Сонник радить відмовитися від довгострокових планів. Життя в будь-який момент може різко змінитися. Цей же образ застерігає від надмірної цікавості і необачних рішень.

Що робили?

До чого сниться мадагаскарська напівмавпа? Сонник вважає, що грамотне тлумачення сну повинно включати в себе розшифровку дій.

Наснилося, що ви взяли потішного звірка на руки? Наяву належить поклопотатися про родичів. Сталося грати з лемуром уві сні? У будинку трапиться якась екстраординарна, але швидше за сприятливе подія.

Годувати тварину гірше. Вас образить хороший приятель або близька людина. Якщо ж нахабний лемурчік вкусив за палець, то неодмінно закохаєтесь.

Інші розшифровки

Наснилося, що проявили агресію по відношенню до лемура? Ви втомилися від надто розміреним і спокійного життя, але сонник переконаний: прийшов момент щось змінити. Крім того:

 • Полювати — до весілля, нової зв’язку.
 • Наздоганяти — до дурної балаканини.
 • Спіймати — безтурботне життя.
 • Вбити — короткочасний успіх.
 • Проблеми або любов?

  До чого сниться мертвий лемур? На жаль, сонник впевнений, що нову справу виявиться безперспективним і лише відніме час.

  Довелось бачити, що нещасну тварину розривають уві сні дикі хижаки? Це означає, що ви опинитеся в подвійній ситуації і будете змушені робити непростий вибір.

  Наснилося, що лемура заковтує величезна змія? У реальності ви з задоволенням поринете в любовний роман і супутні йому переживання.

  Сонник лемур, до чого сниться лемур уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: