Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліки, до чого сниться ліки уві сні

За своїм символізму ліки, побачене уві сні, настільки багатозначно, що однозначно сказати, до чого воно сниться неможливо. Сонник рекомендує при тлумаченні врахувати найнезначніші нюанси, аж до того де і яке саме зілля ви придбали в нічних мареннях.

Швидке одужання

Як і в реальності, уві сні найчастіше купувати ліки доводиться в аптеці. Саме з розшифровки цього елемента сонник і радить почати. Отже, аптека символізує допомогу, яка знадобиться сновидцу і його близьким.

Для здорових людей купувати лікарський засіб в аптеці і справді загрожує недугою. Якщо ж таке сновидіння наснилося хворому, то воно має протилежне значення. У будь-якому випадку сонник вважає, що купувати ліки — до різних труднощів.

Мудра порада

Однак сонник радить звернути увагу на один нюанс. Якщо приснилося, що ви довго шукали ліки і все таки знайшли його, то в реальному світі отримаєте мудру пораду в той момент, коли найбільше будете в ньому потребу.

До чого тоді сниться, що небіжчик дає потрібні ліки? Розібратися в цьому не складно. Якщо померлий близький і шановний вами, то саме ця дія обіцяє удачу і рішення проблем, головне не відмовлятися і брати все що він пропонує.

Гарний досвід

Не останню роль в розшифровці сновидінь грають дії. Якщо приснилося, що ви брали незрозумілі таблетки, то ви потрапите в неприємну ситуацію. Однак отриманий досвід стане в нагоді вам надалі.

Пити уві сні жахливо гірке зілля — до застуди, солодке — до гарних змін. А якщо наснилося, що вам довелося давати ліки знайомої людини, то скоро почуєте від нього звістку.

До чого сниться продавати або самому виписувати ліки? Ймовірно, вам доведеться надати посильну допомогу незнайомій людині. У другому ж випадку, сонник вважає, що наяву ви занадто «багато на себе берете».

Час виконання

До речі, якщо ви придбаєте уві сні лікарські препарати, то постарайтеся запам’ятати їх вартість. За традицією будь-яка ціна складається з цифр, які можуть виявитися прямою вказівкою на дату або часовий відрізок.

Саме ціна допоможе пролити світло на момент виконання передбачення. Більш того, якщо наснилося, що вона непомірно висока або у вас взагалі немає грошей, значить, складності будуть по істині масштабними.

Маленькі радощі

Дуже велике значення сонник приділяє упаковці ліків. Наприклад, ампули обіцяють маленькі радості, пляшечку з мікстурою — загальну слабкість і розчарування, шприц з ліками знаменує зміни в особистому житті, а таблетки — скромні перемоги.

До чого сняться дорогі імпортні ліки? Найчастіше до печалі і втрат. А от самому збирати лікарські трави, навпаки, до процвітання і духовному зростанню.

Час діяти!

Дуже цікаве тлумачення сонник дає снодійного, які ви п’єте чи купуєте для сну уві сні. Воно символізує відхід від проблем морального і духовного характеру. Тобто підсвідомість говорить, що ви буквально приймаєте снодійне, щоб не думати про власну душу.

І якщо рідке снодійне це знак вашого байдужості до духовного зростання, то ампули з препаратом для сну, швидше за стосуються ваших недругів. Бачення попереджає: поки вони сплять, саме час діяти.

Сонник ліки, до чого сниться ліки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: