Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лімузин, до чого сниться лімузин уві сні

Лімузин — машина особлива. Побачили уві сні себе в цьому розкішному автомобілі — чекайте прибутку і достатку, так як лімузин є символом багатства і процвітання. Давайте розглянемо різні сюжети сновидінь і зрозуміємо,, до чого сниться ця шикарна машина і що потрібно зробити для того, щоб багатство і удача не пройшли стороною.

Сонник Міллера і його тлумачення

Їхати в сні на лімузині — до великої удачі, вважає Густав Міллер. Але якщо раптом вам стало тісно в величезному салоні автомобіля, наяву вас чекає розчарування, так як ви не отримаєте те, на що розраховували. А ось якщо ви вибираєте, який би лімузин купити — близькі вважають, що те, чого ви хочете не реально для виконання.

Володіти лімузином — щастя вже не за горами

Жінкам лімузин сниться до вдалого заміжжя, особливо якщо уві сні, вона купує білий автомобіль-красень в салоні.

Чорний лімузин-брабус, що з’явився чоловікові в нічних мареннях, обіцяє багато грошей, які дістануться йому без зайвої суєти.

Представнику «брюк» половини людства це розкішне авто сниться ще й тоді, коли перед ним стоїть вибір: обдурити і виграти або бути чесним, але бідними. Місячний сонник радить зупинити свій вибір на совісті і честі.

Дівчині сниться весільний лімузінчік — якщо у неї немає хлопця, то скоро з’явитися. Жіночий сонник рекомендує їй звернути увагу на свою зовнішність і намагатися виглядати шикарно, щоб чоловік її мрії не пройшов мимо.

«Червоний, жовтий, блакитний…» або Приємні сюрпризи вже поруч

Приснився чорний брабус — ознака швидкого достатку і процвітання.

Білий колір означає легкість у всьому: у відчуттях, в спілкуванні, в реалізації бажань.

Червоний колір говорить сам за себе: чекайте загострення пристрастей, обіцяє Східний сонник.

Бачити рожеву чудо-машину уві сні — до амурних пригод і авантюр.

Зелений або синій відтінок — здоров’я вас не підведе.

Жовтий колір — обіцяє радість і приємні сюрпризи, пророкує сонник Цвєткова.

Неприємні мрії — смуток і печаль увійдуть в ваш будинок

Якщо хлопцю наснилося, що він швидко їхав на лімузині і потрапив в аварію — до сумних подій, а якщо на машині залишилися червоні плями крові — до хвороби, попереджає сонник Ванги.

Розбити авто, але самому залишитися цілим — попередження: ви затіяли щось підле. Не варто так поступати, інакше пошкодуєте.

Бачити уві сні, що в аварію потрапила машина, прикрашена для весілля — до розлучення. Якщо весільний лімузин був з молодими — навряд чи вдасться знайти компроміс у сварці. Порожній салон — все не так погано, головне зробити перший крок до примирення.

Тлумачення сну, в якому хтось викрав ваш весільний лімузин, говорить про наявність суперника.

Шикарний, але чужий або Ваша задача — не панікувати, а діяти

Бачити сон, що ви — водій чужого лімузина — до переживань. Якщо машинка чорна — причина для занепокоєння є і з нею треба якось розбиратися, але без паніки і суєти. Білий лімузин — знак безпідставних переживань.

Наснилося, що ви заправляєте довгу автомашину бензином — все, що ви зробите, буде мати наслідки. Думайте перед тим, як щось зробити.

Наснилося, що ви — водій лімузина-катафалка — до душевних терзанням і муках совісті; автомобіля для весілля — ви зумієте вирішити проблеми самостійно, гарантує Сучасний сонник.

Сонник лімузин, до чого сниться лімузин уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: