Сонник лимонад, до чого сниться лимонад уві сні

Всі дієтологи світу твердять, що лимонад шкідливий для здоров’я, але рідко хто прислухається до подібних умовлянь. Зі сновидіннями справи йдуть приблизно так само: хіба можна припустити, що такий смачний і солодкий напій може обіцяти щось погане. Виявляється, може. Якщо уві сні ви побачили лимонадний напій, то обов’язково пригадаєте все дрібниці і уточніть в сонниках,, до чого сниться ця смакота.

«Лимонадного історії» Густава Міллера

Не цілком ясно, чого чекати: прибутку або розтрат, стає після того, як поцікавишся у сонника Міллера,, до чого сниться лимонад.

Ось, яке тлумачення сну пропонує тлумач: якщо ви бачите уві сні, як насолоджуєтеся смаком лимонаду, то це сигналізує про те, що ви станете для кого-то меценатом, позичивши свої гроші заради чужого благополуччя.

Пити лимонад: Від втрат до набуття

Не тільки Міллер обіцяє внесення власних коштів на благо громадськості, а й ряд інших сонників, проте «роблять» вони це з уточненням.

Якщо ви бажаєте знати,, до чого сниться мрія, в якій ви п’єте лимонад, то загострити увагу на тлумаченнях Східного сонника. Приснився лимонад був солодкий до нудотності? Не варто довіряти свої «кровні» без розписки, під «чесне слово».

А ось, прісний смак напою, який ви пили уві сні підказує, що ви нічим не ризикуєте. Можете сміливо вступати в бій з конкурентами, вклавши свої гроші. Вони до вас повернутися сторицею.

«Додай до лимону цукор…», або Чи зумієте ви вистояти

Приснився сюжет, в якому ви готуєте лимонад, означає, що у важкий час ви не розгубитеся і зумієте мобілізувати свої сили, щоб утриматися «на плаву», радує Англійська сонник.

Правда, слід уточнити, якщо уві сні ви готували лимонад з гнилих лимонів, щедро присмачуючи їх цукром, то таке бачення означає вашу нечесність в боротьбі. Хоча, на результаті це ніяк не позначиться — ви будете у виграші, нехай і з нечистою совістю.

Пролити уві сні лимонад — ознака змін

Що обіцяє сновидіння, в якому ви бачите, що облилися солодким сиропом? Такий сюжет, за версією сонників — сигнал про те, що ви будете «фонтанувати» ідеями і цінними порадами. Цей факт зробить вас дуже затребуваним членом колективу.

Бачите уві сні, що пролили ситро на підлогу і посковзнулися на липкою калюжі? Ось, до чого це сниться, по тлумачу пастора Лоффа: не варто намагатися міняти імідж, це згубно позначиться на вашому авторитеті.

Що за ситро наснилося

Далі за всіх в поясненні мрій про лимонад пішов Сучасний сонник, запропонувавши класифікацію тлумачень в залежності від того, що саме приснилося. Порівняйте:

 • «Тархун» — ви твердо йдете до перемоги, тому що впевнені в своїх силах;
 • «Кока-Кола», «Пепсі», «Байкал» — ви надто розслаблені і неактивні, зберіться,
 • «Саяни» — вам все одно, чим закінчиться ваше протистояння з конкурентом;
 • «Дюшес» — бажаючи отримати перемогу, ви будете вдаватися до не цілком законним діям;
 • «Оранж», «Фанта», «Спрайт» — про те, що ви — енергетичний центр, знають навіть конкуренти.
 • Сонник лимонад, до чого сниться лимонад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: