Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лебідь — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Лебідь — романтичний образ, уособлення поезії та краси. Суперечливий символ: світла і смерті, перетворення і меланхолії, чоловічого і жіночого начал, особливо значимий в літературі, музиці і балеті. Білий лебідь — сонячний, чоловічий знак — став героєм опери Вагнера «Лоенгрін» та інших історій про лицаря-лебедя. Як символ жіночої краси, ніжності і вишуканості лебідь постав в балеті П. І. Чайковського «Лебедине озеро». Ця неоднозначність простежується ще з античних часів: в Древній Греції лебідь був атрибутом як Афродіти (Венери) — богині любові і краси, так і Аполлона — бога поезії, віщування і музики.

Крім того, лебеді утворюють пару лише один раз і на все життя, і вважається, що після загибелі одного птаха друга каменем падає вниз з великої висоти і розбивається. Тому лебідь є символом вірного кохання, нерозлучності і романтичної смерті. Мабуть, всі ці усталені асоціації наша підсвідомість використовує у снах в пророчих цілях. Так, якщо вам наснився самотній лебідь, то це знак самотності або розлуки з коханою людиною. Побачити ж пару лебедів означає сімейне щастя і зустріч з людиною, яка буде вам вірним до кінця своїх днів.

Сонник Менегетті

Лебідь: істота рідкісної краси, але по суті справи не несе ніякої користі для людини. Істота, що є більш дурним, ніж навіть гуси, з пронизливим голосом, крекотом, випинання нечутливих немиготливих очей, що нагадують маску. Людське «ін се»: асоціює цей образ з надіями або очікуваннями дива, яке обґрунтовується логічно. Але образ, який символізує результат, який несе збитки для життєвої енергії. Більш того це символ первинного захоплення влади, жорстокого утримання, який наразі триває за допомогою зовнішньої краси. Леда і Юпітер в образі лебедя: символічний міф про чужинця, який присвоює собі еротично аффективную сутність жіночої чарівності. Для чоловіка образ лебедя: є мати або кохану жінку, яка робить негативний вплив.

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачили лебедя, — знак взаємної любові, приємних звісток і ніжних уподобань, а також подружнього щастя. Спів лебедя уві сні — передвісник смерті для хворого. Закоханим такий сон віщує розлуку внаслідок розлучення або нещасного випадку. Пара лебедів пророкує уві сні велике щастя в любові або щасливий шлюб. Спливає лебідь уві сні — знак розлуки з коханим. Сон, в якому ви побачили озеро з лебедями, віщує неприємності через легковажної поведінки або невірності коханого. Дивіться тлумачення: Птахи, Озеро, Вода.

Сучасний Сонник

Якщо вам снилася пісня лебедя, це пророкує вам важку і тривалу хворобу. Якщо лебідь пливе по воді, ви зустрінете красивого чоловіка (або жінку) і закохаєтесь. Летить лебідь сниться до того, що у вас з чоловіком виникне необхідність відпочити один від одного. Сни на понеділок-середу пророкують, що настав ваш час, і ви можете втілити в життя найсміливіші ідеї. Можете сміливо ризикувати — шампанське вам забезпечено. Якщо ж лебідь сниться в другій половині тижня, то ваші близькі та рідні одужають і забудуть про що мучила їх хвороби.

Китайський Сонник

Лебідь з чорний — в житті відбудеться щось погане, можливо з боку близької для вас людини. Лебідь, який намагається щось відірвати від землі — значить ви зіткнетеся з непосильними завданнями. Лебеді плаваючий по ставку — заслужену повагу і незабаром вам, можливо, запропонують солідну посаду. Захоплюватися грацією лебедів — великі радості і успіх не за горами. Маленькі лебеді — діти ваші принесуть вам радість, ви будете горді ними. Лебідь серед качок — ви недооцінили когось людини, про що згодом пожовтіє.

Сонник Ванги

Зграя лебедів, що пливуть в вашу сторону? До зустрічі з коханим, до примирення, до вирішення серйозних проблем. Самотня кричуща птах кружляє в небі — до втрати досить близької людини, і смерть його буде несподіваною. За те, що сталося, не дивлячись на те, що це неправда, довго буде відчуватися вина, через що може серйозно погіршитися стан здоров’я. Душевні терзання негативно відбиваються на стані нервової системи. Лебедята — до успіхів і здоров’ю дітей.

Сонник Фрейда

Лебідь — це позитивний знак. Він характеризує людину, розвиток особистості якого гармонійно, а будь-які відхилення в інтимній сфері відсутні. Однак таке значення поширюється на випадки, коли лебідь снився пливли по водоймі або ширяє в небесах. Інший сенс має сновидіння, в якому ви стріляли в цю птицю. Навіть все ваше виховання не заважає вам подолати живе в вас явну агресію, спрямовану на протилежну стать.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився білий лебідь, що ковзає по спокійній водної гладі, — значить, мають бути хвилювання, але вони будуть пов’язані з чимось приємним; перспективи у вас будуть просто чудовими. Чорний лебідь на чистих водах сниться до сумнівних задоволень. Мертвий лебідь — до переживання досади і пересичення.

Французький Сонник

Лебідь — це передвісник того, що ви будете дуже заможні і могутні. Чорний лебідь передрікає, що ваші справи можуть прийти в стан занепаду. Співаючий лебідь обіцяє події виключно сумного характеру.

Еротичний Сонник

Білий лебідь, що пливе по світлій воді, обіцяє гармонійні відносини і радість. Чорний лебідь — знак того, що ви будете вдаватися до сумнівних задоволень, загрозливим вашим відносинам з коханим.

Езотеричний Сонник

Символ ніжної любові і вірності. Білий віщує весілля. Чорний означає, що почуття, які відчувають вами, не викличуть взаємності. Поранений — любов залишить незгладимий слід на все життя.

Сонник Мандрівника

Смуток, печаль, ніжність, очищення через страждання, духовне переживання, надії; чьято вірність і любов. Одинокий — розлука; пара — міцна, сильна любов; чорний — смерть коханої (го).

Сонник Хассе

Шлюб буде щасливим, народяться діти. Лебедине озеро — неміцне подружжя.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні лебедя — знак добробуту, придбаного чесною працею.

Сонник Цветкова

Плаваючий лебідь — провісник розлуки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: