Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лійка, до чого сниться лійка уві сні

Уві сні з’явилася лійка? Будете плакати або станете учасником чужої сварки. Сонник пропонує ще ряд актуальних розшифровок, які дадуть точну відповідь,, до чого сниться цей сновідних предмет.

Що думає Міллер?

Містер Міллер попереджає: привиділася лійка — скоро ви пізнаєте заслужену перемогу, але останні кроки будуть особливо важкими.

Загальна розшифровка

До чого сниться звичайна леечка взагалі? Уві сні це красномовний натяк, що ви зможете проявити «городні» таланти на своїй ділянці.

Сталося бачити відро з розсікачем? Це означає, що ваші справи вимагають пильної уваги і підвищеного контролю. Іноді цей же предмет символізує потомство.

Наснилася лійка? Готуйтеся до сварки або спору друзів. Причому сонник переконаний, що саме вам належить примирити їх і залагодити всі розбіжності.

Більше конкретики

До чого сниться перевернута догори дном штучка? Відмовтеся від легковажності у вчинках, інакше пізнаєте велике розчарування. Сонник також рекомендує врахувати додаткові нюанси вироби.

 • Порожня — три дня невезіння.
 • Повна — прибуток на той же період.
 • Дірявий — збитки, безглузді витрати.
 • Іржава — запустіння, тупик.
 • Металева — плітки, дурні розмови.
 • Пластикова — крихка стабільність.
 • Дитяча — порожні турботи.
 • Наснилася абсолютно порожня лійка? Прийшов час налагодити або відновити відносини з сусідами. Бачити повне відерце — до безпідставним страхам і переживань.

  Не робіть дурниць!

  До чого сниться, якщо довелося купувати нову лійку? Сонник вважає, що ви готові зробити досить безглуздий вчинок.

  Ви втратили виріб і уві сні ніяк не могли його знайти? Наяву зробите цінну покупку.

  Наснилося, як черпали водицю з річки чи якоїсь ємності? В реальності доведеться свідомо піти на обман або хитрість, щоб добре заробити.

  Руйнування чи вигода?

  Погано бачити в мріях, що у лійки відвалюється дно. На думку сонника це означає, що якісь дії доведуть вас до розорення.

  А ось обливатися з неї в жаркий день куди краще. Образ пророкує незначну матеріальну вигоду або скромні радості. Якщо уві сні рідина здалася дуже холодною або брудною, то готуйтеся до неприємностей.

  Обережніше!

  До чого сниться, що лійка впала і з неї витекла майже вся вода? Прикрі проблеми відбудуться через власну необережність.

  Уві сні нести леечку з водою добре. Трохи зусиль і ви досягнете неймовірного успіху. Наснилося, що ви буквально бігали по городу, тягаючи повні відра? В реальності пізнаєте гнів начальства.

  Якщо при цьому проливається вміст, то сонник радить підготуватися до несподіваних втрат і збитків.

  Не втрачайте пильність!

  Уві сні довелося поливати з лійки? Знайдете достаток і загальне благополуччя. Наснилося, що ви задумали полити город, але з ємностей залишилася тільки дитяча леечка? Наяву доведеться серйозно економити.

  Довелося поливати овочі з лійки? В реальності належить залагоджувати конфлікт двох друзів. Це ж тлумачення сну актуально, якщо довелося лійкою гасити вогонь.

  Виявили, що з розсікача не ллється вода, хоча вона явно є всередині? Сонник впевнений, що ви зробите невірний крок, чому справи прийдуть у занепад.

  Сонник лійка, до чого сниться лійка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: