Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліфт падає вниз, до чого сниться ліфт падає вниз уві сні

До чого сниться, якщо ліфт падає вниз? Це дуже тривожний сигнал, який уві сні попереджає про небезпеку. Сонник пропонує врахувати різні деталі сюжету і дасть гранично точну розшифровку.

З чого почати?

Тлумачення сну сонник пропонує почати з розшифровки його заголовного елемента.

Сновідних ліфт за своїм змістом є аналогом сходи, але на відміну від неї не передбачає докладання якихось зусиль для руху. Простіше кажучи, якщо приснився підйомник, то вас веде сама доля, і ви не в силах змінити щось.

Тому бачити, як він падає — погано практично при будь-якому розкладі уві сні. У загальних словах сюжет символізує втрату життєвих сил, погіршення справ і якості життя, а також розлад у стосунках і невезіння.

Думка Міллера

До чого сниться, якщо ліфт падає вниз, але ви вже встигли вийти з нього? Сонник Міллера впевнений: наяву дивом уникнете великої біди. А ось падати разом з кабінкою — однозначно погано. Вам чекає одне із найгірших періодів в долі.

На що сподівалися?

Падаючий ліфт відображає уві сні психологічний стан сновидіння і душевні травми. Сонник нагадує: ліфтова кабіна, спрямована вниз, вказує на те, що ви розраховуєте на сторонню допомогу, але точно не отримаєте її.

Наснилося, що кабіна мчить в прірву, а ви сидите всередині? Як мінімум означає глибоке розчарування, як максимум неймовірний шок і тривалу депресію.

Бережіться!

До чого сниться падаючий ліфт ще? Сонник підозрює, що ви дійсно перебуваєте на межі зриву.

Більш того, якщо ліфт падає вниз, то поруч є людина, яка навмисно або зовсім мимоволі буквально тягне вас на дно.

Обвалення кабінки уві сні відображає втрату соціального статусу і попереджає про прийдешні випробуваннях. Довелось бачити, що ви летите в шахту ліфта? Це вірна ознака краху надій на щасливу сім’ю.

Шукайте вихід!

Наснилося, що ліфт падає вниз? Добре пригадаєте, з якою саме швидкістю відбувалося падіння уві сні, і хто знаходився поруч.

Якщо політ був стрімким, то в реальності в житті з’явиться персонаж, який повністю зруйнує звичні стереотипи або навіть саме існування.

Щодо повільне переміщення, на думку сонника, дає час, щоб зібратися з силами і спробувати знайти вихід.

Детальна розшифровка

Крім того сонник пропонує врахувати і інші деталі сновідного сюжету. Якщо ліфт при падінні уві сні:

 • Робить віражі — крутий поворот долі.
 • Розвалюється — повна втрата стану, положення.
 • Вибухає — втрата віри, надії.
 • Зупиняється — опинитеся на волосок від біди.
 • До чого сниться, якщо в летить підйомнику ви були на самоті? Сонник пророкує невдалу поїздку або провальну відрядження. Бачити поруч багато народу нітрохи не краще. Це означає, що невдачі спіткають відразу групу людей.

  Не грішіть!

  Крім усього перерахованого ліфтопод’емнік краще за інших символів відображає духовний розвиток сновидіння. Якщо він опускається вниз, то натякає на душевну деградацію або ж повернення до вихідної точки.

  Наснилося, що кабіна обірвалась і впала в шахту? Ви ризикуєте зробити поганий вчинок, ніж радикально нашкодите власної душі. Люди або предмети, що є присутнім у сні, дадуть вказівку, де шукати причину проблеми.

  Сонник ліфт падає вниз, до чого сниться ліфт падає вниз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: