Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліфт, до чого сниться ліфт уві сні

Привидівся ліфт уві сні? Обов’язково з’ясуйте,, до чого сниться побачений вами сюжет. Це допоможе уникнути помилок і більше дізнатися про себе. Сонник вважає, що цей символ характеризує прагнення піднятися по життю, домогтися чогось більшого, підвищити свій життєвий статус. Особливу увагу варто звернути на те, куди в нічних мареннях прямувала рухається кабінка.

Підніматися вгору

Якщо приснилося, що ви піднімалися, значить, наяву зможете плідно вирішити свої проблеми, але з чийсь допомогою.

Сучасний сонник вважає, що піднятися в нічних мареннях на ліфті дуже високо, а виходячи виявитися в просторому світлому приміщенні — до великої удачі.

Для кар’єристів побачений уві сні підйомник, що спрямовується увись, символізує підвищення на роботі.

В сонник Міллера говориться, що якщо ви на ліфті пересувалися вгору, значить, в реальності розбагатієте або досягнете високого становища.

Цвєтков трохи інакше розтлумачує,, до чого сниться подібне. Якщо уві сні піднімаєтеся дуже повільно, це віщує швидке й несподіваний хід справ. Сонник Цветкова впевнений, що приснився швидкий підйом, навпаки, пророкує перепони і повільність в справах.

Їхати в сні на ліфті на останній поверх — знак, що в дійсності доведеться приховати правду від оточуючих, заради того, щоб не нашкодити близькій людині.

Опускатися вниз

Якщо приснилося, що ви опускалися, значить, важливі життєві зміни будуть відбуватися дуже повільно. Універсальний сонник навіть попереджає, що, можливо, якісь труднощі взагалі не вирішаться.

Якщо опускається вниз ліфт може снитися до зниження в посаді або звільнення.

Міллер стверджує, що якщо ви спускаєтеся уві сні на останній поверх — вас сокрушаться нещастя.

Наснилося, що прагнете на ліфті вниз на величезній швидкості? Це до знайомства з людиною, подібно до якого ви раніше ніколи не зустрічали. Він кардинально переверне світогляд і стане для вас душевно близьким.

Застрягнути в ліфті

Якщо уві сні ви застряє в ліфті, це символізує невизначеність ситуації в дійсності.

Привиділося в нічних мареннях, що кабінка зупинилася — вам загрожує якась небезпека.

До чого сниться ліфт, розтлумачує і Лонго. Сонник Лонго повідомляє, що сюжет, в якому ви застряє всередині кабіни, віщує обман. Можливо, мова йде про покупку якогось неякісного товару, тому постарайтеся в перші дні після такого сну нічого не купувати. Не витрачайте даремно гроші!

Різні тлумачення

Подібні сновидіння часто говорять, про те, що наяву ви постійно намагаєтеся вирішити свої проблеми за рахунок інших людей, і навіть тоді, коли цілком можете впоратися з ними самі. Можливо, вам не вистачає впевненості або недостатньо докладаєте зусиль для вирішення тих чи інших проблем.

Сюжет, в якому спостерігаєте за рухом ліфта, з якого тільки що вийшли — знак того, що наяву навряд чи вдасться уникнути неприємностей через якусь ситуації.

Якщо уві сні ви самі керуєте підйомником — це до фінансовим успіхам.

Сонник Менегетті вважає, що побачене символізує підвищену збудливість і надмірну чуттєвість.

Якщо чоловікові наснилися ляскаючі двері кабінки, це пророкує сексуальні експерименти з однією або навіть декількома жінками. Їхати всередині означає, що ви відчуєте ні з чим не порівнянні відчуття від орального сексу або спробуєте нетрадиційні пози в сексі.

Сонник ліфт, до чого сниться ліфт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: