Сонник ліфт, до чого сниться ліфт уві сні

Привидівся ліфт уві сні? Обов’язково з’ясуйте,, до чого сниться побачений вами сюжет. Це допоможе уникнути помилок і більше дізнатися про себе. Сонник вважає, що цей символ характеризує прагнення піднятися по життю, домогтися чогось більшого, підвищити свій життєвий статус. Особливу увагу варто звернути на те, куди в нічних мареннях прямувала рухається кабінка.

Підніматися вгору

Якщо приснилося, що ви піднімалися, значить, наяву зможете плідно вирішити свої проблеми, але з чийсь допомогою.

Сучасний сонник вважає, що піднятися в нічних мареннях на ліфті дуже високо, а виходячи виявитися в просторому світлому приміщенні — до великої удачі.

Для кар’єристів побачений уві сні підйомник, що спрямовується увись, символізує підвищення на роботі.

В сонник Міллера говориться, що якщо ви на ліфті пересувалися вгору, значить, в реальності розбагатієте або досягнете високого становища.

Цвєтков трохи інакше розтлумачує,, до чого сниться подібне. Якщо уві сні піднімаєтеся дуже повільно, це віщує швидке й несподіваний хід справ. Сонник Цветкова впевнений, що приснився швидкий підйом, навпаки, пророкує перепони і повільність в справах.

Їхати в сні на ліфті на останній поверх — знак, що в дійсності доведеться приховати правду від оточуючих, заради того, щоб не нашкодити близькій людині.

Опускатися вниз

Якщо приснилося, що ви опускалися, значить, важливі життєві зміни будуть відбуватися дуже повільно. Універсальний сонник навіть попереджає, що, можливо, якісь труднощі взагалі не вирішаться.

Якщо опускається вниз ліфт може снитися до зниження в посаді або звільнення.

Міллер стверджує, що якщо ви спускаєтеся уві сні на останній поверх — вас сокрушаться нещастя.

Наснилося, що прагнете на ліфті вниз на величезній швидкості? Це до знайомства з людиною, подібно до якого ви раніше ніколи не зустрічали. Він кардинально переверне світогляд і стане для вас душевно близьким.

Застрягнути в ліфті

Якщо уві сні ви застряє в ліфті, це символізує невизначеність ситуації в дійсності.

Привиділося в нічних мареннях, що кабінка зупинилася — вам загрожує якась небезпека.

До чого сниться ліфт, розтлумачує і Лонго. Сонник Лонго повідомляє, що сюжет, в якому ви застряє всередині кабіни, віщує обман. Можливо, мова йде про покупку якогось неякісного товару, тому постарайтеся в перші дні після такого сну нічого не купувати. Не витрачайте даремно гроші!

Різні тлумачення

Подібні сновидіння часто говорять, про те, що наяву ви постійно намагаєтеся вирішити свої проблеми за рахунок інших людей, і навіть тоді, коли цілком можете впоратися з ними самі. Можливо, вам не вистачає впевненості або недостатньо докладаєте зусиль для вирішення тих чи інших проблем.

Сюжет, в якому спостерігаєте за рухом ліфта, з якого тільки що вийшли — знак того, що наяву навряд чи вдасться уникнути неприємностей через якусь ситуації.

Якщо уві сні ви самі керуєте підйомником — це до фінансовим успіхам.

Сонник Менегетті вважає, що побачене символізує підвищену збудливість і надмірну чуттєвість.

Якщо чоловікові наснилися ляскаючі двері кабінки, це пророкує сексуальні експерименти з однією або навіть декількома жінками. Їхати всередині означає, що ви відчуєте ні з чим не порівнянні відчуття від орального сексу або спробуєте нетрадиційні пози в сексі.

Сонник ліфт, до чого сниться ліфт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: