Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліфчик, до чого сниться ліфчик уві сні

Ліфчик, побачений у сні, символізує кокетство, хитрість, але також це передвістя любовних відносин, а іноді якесь попередження. Вірно витлумачити,, до чого сниться такий знак, допоможе сонник, де можна знайти значення різних подробиць. Приснилось, ніби ви його купували, одягали, просто бачили, а також був він чорним або білим — всьому знайдеться пояснення.

Загальне значення

До чого сниться ліфчик? Сновидіння застерігає: не слід довіряти стороннім, бути відвертими з ними. Сонник попереджає: недруги можуть використовувати ваші особисті таємниці, які вони дізналися, вам на шкоду. Тому почекайте відкривати душу чужим людям — подумайте, чим це може обернутися.

Бачити уві сні цю деталь нижньої білизни з красивими візерунками — наяву ви володієте відмінним смаком, модні стилі і тенденції для вас — відкрита книга. Завдяки цьому заслужили визнання у знайомих, охоче звертаються за відповідною консультацією.

Сонник Міллера так інтерпретує сюжет про нього: наснилося надягати — бути ніжно і гаряче улюбленої; знімати — дівчині віщує пристрасний флірт, а заміжній жінці — зраду.

Колір ліфчика уві сні також має значення. До чого сниться білий або тілесний? Передрікає удачу, процвітання. Чорний — очікує таємнича небезпека, можливо, обман. Слід проявляти обережність, оскільки надмірна довірливість може тільки нашкодити.

Як снився

Купити — сонник віщує нове цікаве знайомство, а можливо, нового заможного шанувальника. Знайти або отримати в дар шикарний ліфчик уві сні — чекає великий успіх: корисне знайомство, великий виграш або кар’єрне просування. Наснилося втратити або забути надіти — можливі труднощі при спілкуванні з друзями, співробітниками або навіть сварки.

До чого сниться носити старий, пошарпані ліфчик? Наяву ви занадто довіряєте своєму першому враженню про людей, події. Це кілька необережно, адже воно буває оманливим. Сонник радить: дещиця здорового скептицизму доведеться до речі.

Міряти дорогий красивий ліфчик уві сні і милуватися своїм дзеркальним відображенням — попереду нове знайомство або раптовий поворот подій. Сонник стверджує: вас по достоїнству оцінять, завдяки цьому ви знайдете додаткову впевненість.

Прати свій бюстгальтер — при складних обставинах можете сміливо покладатися на своїх близьких друзів. Вони прийдуть на допомогу, підтримають вас у важкий період.

До чого сниться знімати забруднений, порваний ліфчик? Ви скоро позбудетеся від деяких турбот і навіть значних неприємностей. Одягати його уві сні означає: ваші недавні помилки будуть мати неприємні наслідки.

Кому наснився

Коли ця деталь інтимного гардероба приснилася дівчині — її чекає якесь підступність, сонник рекомендує бути обережніше. Якщо ж молодій людині — значить, він дуже зацікавить якусь впливову жінку. Тут можливі кілька варіантів: або вона стане його покровителькою, або використовує, досягаючи своїх цілей.

Якщо дівчина уві сні купує новий бюстгальтер — це вірна ознака: їй набридли колишні поклонник. Вона хоче випробувати нові гострі відчуття. Однак слід задуматися: який результат буде від авантюри? Може, не варто безоглядно кидатися у вир пристрастей?

До чого сниться жінці бачити себе ніби з боку тільки в ліфчику і трусах? Чи означає якусь незахищеність, навіть самотність. Таке бачення попереджає: недруги здатні незабаром нашкодити. Сонник попереджає: вас можуть обмовити, пустити неправдиві чутки, надавши їм правдоподібність.

Чоловікові побачити уві сні ліфчик — чекає знайомство з кокетливою жінкою. Будьте уважні, оскільки спокусниця може вас обдурити без докорів сумління. Чоловікові наснилося, ніби він купує ліфчик? Сновидіння сигналізує: він прагне знайти нову партнерку для сексу.

Любов, стосунки

До чого сниться приміряти, вибирати ліфчик? За сонником, належить гуляти на весіллі знайомих, друзів. Таке сновидіння дуже сприятливо, оскільки на весіллі можна познайомитися з людиною, здатним стати для вас дуже важливим.

Ліфчик будь-якого кольору уві сні: білий, синій, рожевий — для жінки символізує зміни на особистому фронті. Її чекає приємна зв’язок, яка додасть життя нового змісту, обдарує щастям. Червоний — пристрасть буде полум’яної, шаленої.

Добрий знак для чоловіка бачити уві сні, ніби дівчина вдягає або знімає ліфчик, особливо якщо він гарний, візерунчастий. Сонник стверджує: ця дівчина може обдарувати ніжною пристрасною любов’ю. Однак, щоб її завоювати, слід докласти серйозних зусиль.

Приснився бюстгальтер незвичайного забарвлення, форми означає — сновидец сміливий експериментатор в сексуальному житті. Це надає йому додаткову привабливість.

Сонник ліфчик, до чого сниться ліфчик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: