Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лід на річці, до чого сниться лід на річці уві сні

До чого сниться прозорий лід на річці? Цей сновідійний образ відображає затримку в справах або відносинах, загальне охолодження і відносний спокій. Сонник детально розгляне різні варіанти того, що сталося уві сні.

Тлумачення за Міллеру

Приснився лід на річці? Сонник Міллера вважає, що це досить негативний знак, який провіщає лиха різних масштабів. Крім того хтось хитрий і підступний чекає відповідного моменту, щоб серйозно вам нашкодити.

Боріться!

До чого сниться крижана річка? Вона символізує уві сні труднощі і перепони на шляху досягнення задуманого.

Приснилася крижана річка? Сонник підозрює, що утворилася зовсім безвихідна ситуація і накопичилася маса невирішених проблем, що перешкоджає подальшому просуванню.

Більш того уві сні крижана річка знаменує крайню ступінь холодності сновидіння і повна відсутність будь-яких почуттів.

Якщо в ночі сталося входити в заледенілу воду, то наяву хороша подія буде затьмарено великими неприємностями.

Невдачі і неврожай

Бачити лід на річці — найчастіше погано. Сонник пророкує невдалі угоди і слабку торгівлю.

Ще одне актуальне тлумачення сну обіцяє морякам нещастя в морському поході, а фермерам — неврожайний рік.

Крім того уві сні це точна ознака того, що коханий незабаром охолоне до вас і пристрасть у відносинах зійде нанівець.

Ви в небезпеці!

До чого ще сниться тонкий лід на річці? Йти по ньому — буквально означає ризикувати. Виявити уві сні, що лід настільки тонкий, що провалюється під вами — ще гірше.

Це ознака смертельної небезпеки для тіла і деградації для душі. Сонник підозрює, що на даному етапі ваша доля залежить від якоїсь темної сили.

Наснилося, що льодова кірка тріснула, але ви встигли вискочити з ополонки? Велика біда пройде стороною. Якщо ж цього зробити не вдалося, то будьте готові до найгіршого.

Що робили?

Щоб точно зрозуміти, що означає лід на річці, сонник радить згадати, що саме ви робили уві сні.

 • Йти по міцному льоду — впевненість при частці ризику.
 • По тонкому, ненадійному — невпевненість, нестабільність.
 • Кататися на ковзанах — втрата чогось цінного.
 • Робити лунку — сильний переляк.
 • Провалитися в ополонку — смертельна загроза.
 • Ловити в ній рибу — ризиковане, але явно прибуткова справа.
 • Наснилося, що сніг і льодовий покрив на річці тане? Невдовзі спілкування з оточуючими помітно налагодиться. Якщо ж ви провалилися в проталину, то занадто різке потепління у відносинах виявиться вкрай несвоєчасним і лише зашкодить.

  Потрібен контроль!

  До чого сниться льодохід? Уві сні це красномовний символ пробудження. Сонник впевнений, що самі запущені справи неодмінно зрушаться з мертвої місця.

  Бачити, що льодохід прийняв загрозливий вигляд? Необхідно контролювати витрату життєвих сил і власні емоції. Інакше не уникнути біди.

  Наснилося, що льодохід забрав вас вниз за течією? Якщо не виявите обережність, то попадете в підступну пастку, підлаштований недругами.

  Готуйтеся до самотності

  До чого сниться підталий лід, який спокійно пливе по річці? На жаль, сонник підозрює, що безхмарне щастя буде затьмарено чужою заздрістю.

  Бачити, як лід на річці безперешкодно пливе вниз означає, що ви потрапите в добровільну ізоляцію або пізнаєте самотність через сварку з друзями.

  Сонник лід на річці, до чого сниться лід на річці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: