Сонник лего, до чого сниться лего уві сні

Бачити конструктор Лего, інші дитячі ігри уві сні — до матеріального благополуччя, позитивним змінам, благоустрою житла. Сновидіння означає, що прийшов час проявити себе, власну кмітливість, впровадити цікаві, вигідні ідеї, проекти. До чого сниться головоломка, традиційні сонники описують по-різному.

Що говорить сонник Міллера

Психологи свідчать про важливість сновидіння, в якому довелося ламати голову, конструювати. Виявляється, якщо наснилося, що Лего зацікавив дорослої людини, значить, його творчі проекти отримають широке визнання. До чого сниться збирати дрібні деталі, Міллер пояснює бажанням самовдосконалюватися.

Отже, бачити захоплюючу дитячу гру Лего уві сні:

 • Створювати героїв — до впровадження великих перспективних проектів;
 • Купувати в магазині — прийшов час насолоджуватися плодами своєї діяльності;
 • Грати всім сімейством — до повного благоустрою;
 • Розкидати — до втрат.
 • Живіть весело, захоплююче

  Вельми цікаві заходи чекають всіх, кому приснилось, що довелося збирати Лего. Чим більше деталей було задіяно уві сні, тим різноманітніше виявиться особиста і ділове життя сновидіння. Сонник Цветкова стверджує: вперед і вгору підуть навіть давно зупинилися справи.

  Просування по службі, знайомство з новими партнерами, придбання великих речей, цікаві сімейні заходи — саме те,, до чого сниться збирати Лего, проектувати фантастичні міста, придумувати казку, розділити радість від гри з дитиною.

  Можна розслабитися, отримати насолоду від життя

  В сонник Ванги конструювання зустрічається рідко. Зате знаменита віщунка обіцяє заміжній жінці, якій наснилися дитячі головоломки, повну гармонію в сім’ї. Сновидіння означає налагоджений побут, великі покупки, переселення в новий будинок, радість материнства.

  До чого сниться Лего, добре пояснює і сонник Фрейда. Виявляється, будь-конструювання у нього трактується, як повне взаєморозуміння в парі, вміння знаходити компроміси, робити приємність партнеру. Психотерапевт гарантує масу сексуальних розваг в найближчі дні.

  Не втрачайте пильність

  Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до зростання добробуту в разі, якщо наснилося, що конструкцію вдалося скласти з першого разу. Купувати Лего, дарувати його дитині, або захопитися самому — знак правильного вкладення власного капіталу. У найближчі тижні ви зважитеся придбати нерухомість, або почнете капітальний ремонт житла.

  У разі, якщо виріб не вийшло, деталі були розкидані, або частина їх знайти не вдалося, будьте готові до перешкод, інтриг з боку конкурентів. Бачити уві сні зламані елементи теж погано. Деякі провісники застерігають від матеріальних втрат, крадіжок, фінансових недоліків.

  Сонник лего, до чого сниться лего уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: