Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лего, до чого сниться лего уві сні

Бачити конструктор Лего, інші дитячі ігри уві сні — до матеріального благополуччя, позитивним змінам, благоустрою житла. Сновидіння означає, що прийшов час проявити себе, власну кмітливість, впровадити цікаві, вигідні ідеї, проекти. До чого сниться головоломка, традиційні сонники описують по-різному.

Що говорить сонник Міллера

Психологи свідчать про важливість сновидіння, в якому довелося ламати голову, конструювати. Виявляється, якщо наснилося, що Лего зацікавив дорослої людини, значить, його творчі проекти отримають широке визнання. До чого сниться збирати дрібні деталі, Міллер пояснює бажанням самовдосконалюватися.

Отже, бачити захоплюючу дитячу гру Лего уві сні:

 • Створювати героїв — до впровадження великих перспективних проектів;
 • Купувати в магазині — прийшов час насолоджуватися плодами своєї діяльності;
 • Грати всім сімейством — до повного благоустрою;
 • Розкидати — до втрат.
 • Живіть весело, захоплююче

  Вельми цікаві заходи чекають всіх, кому приснилось, що довелося збирати Лего. Чим більше деталей було задіяно уві сні, тим різноманітніше виявиться особиста і ділове життя сновидіння. Сонник Цветкова стверджує: вперед і вгору підуть навіть давно зупинилися справи.

  Просування по службі, знайомство з новими партнерами, придбання великих речей, цікаві сімейні заходи — саме те,, до чого сниться збирати Лего, проектувати фантастичні міста, придумувати казку, розділити радість від гри з дитиною.

  Можна розслабитися, отримати насолоду від життя

  В сонник Ванги конструювання зустрічається рідко. Зате знаменита віщунка обіцяє заміжній жінці, якій наснилися дитячі головоломки, повну гармонію в сім’ї. Сновидіння означає налагоджений побут, великі покупки, переселення в новий будинок, радість материнства.

  До чого сниться Лего, добре пояснює і сонник Фрейда. Виявляється, будь-конструювання у нього трактується, як повне взаєморозуміння в парі, вміння знаходити компроміси, робити приємність партнеру. Психотерапевт гарантує масу сексуальних розваг в найближчі дні.

  Не втрачайте пильність

  Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до зростання добробуту в разі, якщо наснилося, що конструкцію вдалося скласти з першого разу. Купувати Лего, дарувати його дитині, або захопитися самому — знак правильного вкладення власного капіталу. У найближчі тижні ви зважитеся придбати нерухомість, або почнете капітальний ремонт житла.

  У разі, якщо виріб не вийшло, деталі були розкидані, або частина їх знайти не вдалося, будьте готові до перешкод, інтриг з боку конкурентів. Бачити уві сні зламані елементи теж погано. Деякі провісники застерігають від матеріальних втрат, крадіжок, фінансових недоліків.

  Сонник лего, до чого сниться лего уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: