Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лев нападає, до чого сниться лев нападає уві сні

До чого сниться, що лев нападає уві сні? Бачення закликає проявити рішучість або навпаки, убезпечити себе від ворогів. Сонник дасть детальну розшифровку сновідного сюжету і допоможе встановити його справжнє значення.

Хто переміг?

Наснилося, що худий і брудний лев нападає на вас уві сні? Після складного життєвого періоду прийде час переоцінити цінності і обрати нові пріоритети.

Якщо вдалося впоратися з грізною звірюка, то наяву ви впораєтеся з будь-який, навіть самої безвихідною ситуацією.

Ще краще, якщо вам вдалося забратися на спину поваленого тваринного. Сонник вважає, що ви досягнете всього задуманого.

Якщо ж сутичка завершилася не на вашу користь, то це означає, що життєві труднощі буквально зламають вас.

Напуття Міллера

Довелось бачити, як лев нападає, а ви намагаєтеся захиститися? Сонник Міллера переконаний: вам не можна відхилятися від власних переконань ні на крок, інакше перемогу будуть торжествувати недруги.

Чого хочете?

До чого сниться нападник лев? У реальності ви занадто стурбовані власним майбутньому. І відбувається це тому, що ви недооцінюєте особисті здібності.

Якщо нападник хижак є уві сні регулярно, то сонник підозрює, що ви замислили небезпечне або просто нову справу, або бажаєте щось кардинально поміняти. В цілому нападник звір символізує приватне намір втілити в життя якусь задумку.

Тримайтеся!

Наснилося, що лев нападає абсолютно несподівано? Бачення попереджає: скоро відбудеться подія, в ході якого вам належить проявити небачену мужність і рішучість.

Бачити, як звір накидається і кусає вас — до реального переслідуванню. Цей же поворот сюжету натякає на явно невдалий результат задуманої справи.

Найгірше, якщо уві сні ви були перелякані нападом. Це означає, що ви не зумієте встояти перед доленосними випробуваннями.

Ви програли…

До чого ще сниться лев, який накидається? Бачити перед собою ошкірену пащу — до повної поразки в певній галузі життя.

Якщо ви самі в мріях хижак, який кидається на оточуючих, то сонник впевнений: ви володієте неймовірним потенціалом, але частенько використовуєте свої переваги на шкоду.

Приснився звірюка, який кусає нишком? На жаль, тлумачення сну негативний. Наяву зрадить найкращий друг або надійний партнер.

Що робили?

Щоб зрозуміти,, до чого сниться представлений сюжет, сонник радить врахувати власні дії уві сні.

 • Бігти — здійснення мрії, перемога.
 • Боротися — малодушність / рішучість.
 • Підпорядкувати собі — перемога.
 • Вбити — набуття сили, знання.
 • Злякатися — ви недооцінюєте небезпека.
 • Бережіться!

  Наснилося, що лев нападає і кусає? В реальності доведеться зіткнутися з деспотичною особистістю, можливо, з вищого керівництва.

  Якщо уві сні звір безжально нищив і рвав вас, то наяву втратите якесь майно. В результаті хижак вас вбив? Сонник вважає, що ви опинитеся під впливом недоброї волі, яка вас повністю підпорядкує або навіть знищить.

  Закохаєтесь!

  До чого сниться жінці, що на неї нападає величезний лева? Сонник впевнений, що в душі дама мріє роздобути темпераментного і жорсткого коханця. Якщо самотній жінці наснилося, що лев нападає, то вона скоро полюбить.

  Іноді бачення носить більш негативний характер. Якщо жінці здалося розлючену тварину, то вона розлучиться з коханою людиною.

  Якщо уві сні вона при цьому зазнала біль від зубів і пазурів, то масу проблем доставлять наполегливі прихильники або заздрісні подружки.

  Сонник лев нападає, до чого сниться лев нападає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: