Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лід, до чого сниться лід уві сні

Людині, якій привидівся лід уві сні, тлумач обіцяє неприємності, втрату удачі. Деякі сонники, навпаки, попереджають про закінчення труднощів. Для того щоб правильно витлумачити, до чого сниться замерзла вода, слід пригадати всі деталі сновидіння, емоційне забарвлення і загальну картину сюжету.

Провалитися в воду

Провалиться уві сні під крижану кірку — до жорстокої боротьби з хворобою.

Універсальний сонник вважає, що ви робите дуже ризиковані дії на роботі або в житті, які загрожують не тільки благополуччя, але і загрожують вашим близьким.

Кататися по поверхні

Наснилося, що катаєтеся на льоду? Побачити подібне — до втрати роботи, цінних паперів або коштовностей.

Сучасний сонник вважає, що сюжет, в якому ви ковзали по льоду, віщує веселі і щасливі часи. Якщо ж наснилося, що під час катання ви провалилися під кригу, значить, друзі у вас не такі надійні, як здаються. Краще обмежте своє спілкування з ними.

Гуляти по льоду

Якщо сниться, що ви ходите по замерзлій воді, то в реальному житті настануть тривожні часи, результат яких залежить від результату самого сновидіння.

Якщо вдавалося йти по поверхні, яка тріщала і була слизькою, то важкий шлях ви подолали, значить, скоро після важких днів і невдач настане процвітання.

Сонник Езопа стверджує, що таке подолання труднощів загартує і виведе на новий рівень, підвищення за посадою або позбавлення від хвороби стануть заслуженим результатом.

Крижані тріщини

Сон, в якому лід тріснув, символізує обставини, в яких ви перебуваєте. Період зараз дуже складний і подолати його можете тільки ви самі.

Якщо уві сні встигли вистрибнути, перш ніж крижаний шматок розколовся, це означає успішне вирішення всіх справ. Якщо ж йдете по товстої крижині, яка за логікою, не повинна тріснути, а вона тріснула, значить, у ваших неприємності винні близькі люди.

Крижини, сніг і вода

Якщо сниться лід на річці, це віщує невдачі в бізнесі. Також Сучасний сонник тлумачить даний сюжет як ознаку труднощів в особисте та сімейне життя, які почнуться через чиєїсь заздрості.

Приснилися вода і лід тлумачиться залежно від обставин і дій, які супроводжуються в даній картинці. Бачити шматки льоду, що пливе по чистій воді — до закінчення спокійного життя внаслідок чужих брудних інтриг.

Наснилося, що вода з льодом була в склянці — до захворювання, викликаного необдуманими діями.

Нічні мрії, в яких сниться тане лід, обіцяють смерть. Але цей сюжет не завжди є поганою ознакою. Наприклад, сонник Странніков тлумачить смерть не тільки в прямому значенні. Вона може означати завершення любовних відносин, звільнення з роботи.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера стверджує, що цей символ — передвістя важких лих найчастіше викликаними недоброзичливцями.

Ходити уві сні по товстому шару замерзлої води для молодої жінки обіцяє викриття в її любовні пригоди.

Приснилися крижини, що пливуть по воді, пророкують численні невдачі і біди, які спровоковані чиєїсь заздрістю.

Їсти уві сні лід — до різкого погіршення здоров’я.

Різні тлумачення

Якщо сниться сніг і лід звичайним «роботяга» з села, то їх чекає прекрасний урожай. Службовцям сонник Шеремінской обіцяє підвищення заробітної плати, бізнесменам — вигідний контракт. Однак позитивні зміни прийдуть не відразу, спочатку потрібно пережити важкий час.

Якщо наснилася замерзла річка, то виникне застій у справах або в стосунках. Подібна пауза дозволить людині осмислити свої справи в бізнесі або корисність і доцільність своїх відносин з певними людьми, будь вони любовними або дружніми.

Сонник лід, до чого сниться лід уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: