Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ластівка — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Ластівка, яка літала в вашому сні на невеликій відстані від землі, є передвісником змін у вашому житті, які будуть дуже бажані і відбудуться дуже скоро. Може навіть, ви дасте відставку партнеру, неабияк вам до цього часу набриднути. Годували ластівку — сон говорить про те, що в даний час ви користуєтеся популярністю у представників протилежної статі, ви обожнюєте флірт, увагу до своєї персони, розіграші тих, хто до вас небайдужий. Однак сон попереджає, що вже найближчим часом цей життєвий етап закінчиться, і ви помінялися місцями з людьми, щодо яких ви допускали собі подібне «пустощі».

Ластівка вила під дахом будинку гніздо — це відображення вашого прагнення до стабільності, спокою і затишку, яких вам, очевидно, бракує. Ловити ластівку — до швидкого знайомству з людиною, яка до вас буде відчувати надзвичайно сильну прихильність. Зрозумівши його, ви можете зробити прихильність і симпатію взаємними. Якщо відбудеться статевий контакт, сон рекомендує не робити про людину поспішних висновків, адже в перший раз люди можуть скласти невірне судження. Приснився політ відразу декількох ластівок — вас чекає новий незвичайний сексуальний досвід, причому з тієї сфери інтимних відносин, яку до сих пір ви вважали для себе неприйнятною.

Сімейний Сонник

У колишні часи вважалося, що ластівка уві сні — передвісник всяких нещасть. Зараз вважається, що ластівка уві сні є символом усього найкращого, що може побажати людина, — хороших новин, вдалого шлюбу, щастя, багатства, поваги. Ластівка уві сні — це віддана і улюблена жінка. Сон благословляє те місце, де вона сов’єт собі гніздо. Якщо вам присниться ластівка, то постарайтеся не злякати її уві сні, інакше щастя і удача обійдуть вас стороною.

Спіймати ластівку уві сні — знак великої удачі. Такий сон означає, що ви зловили своє щастя. Якщо ластівка випурхне від вас і полетить, то ваші надії марні. Гладити ластівку уві сні — знак великого родинного щастя. Мертва ластівка уві сні — передвісник розлуки з коханою або ж її смерть в результаті хвороби. Розорити гніздо ластівки уві сні — знак глибокої печалі, самотності і великих невдач. Якщо вам присниться, що ластівка влетіла в ваш будинок, то чекайте хороших новин. Дивіться тлумачення: Птахи.

Ісламський Сонник

Ластівка — людина завжди службовець Аллаху, в якому є багато добра і благодаті. Щебет ластівки означає проповідь нравоучітеля. Вважається, що саме так потрібно тлумачити почуті уві сні голоси птахів. Вони, як правило, говорять про високе становище людини. Також хто побачить ластівку у власному будинку або в небі, заробить гроші чесним шляхом. Бачити ластівок вилітають з дому — до бажаної зустрічі з близькими людьми або радісному звістці, пов’язаного з роботою. Спіймати уві сні ластівку, значить, придбати гроші нечесним способом.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ластівка стукає до вас у вікно, то незабаром чекайте приємних новин від своїх далеких родичів або хороших знайомих. Іноді такий сон пророкує заступництво вищих сил і удачу у всіх починаннях. Якщо вам приснилося, що ластівка живе під дахом вашого будинку, то вас чекає довгоочікуваний мир і спокій в сімейному житті. Іноді такий сон пророкує зустріч з людиною, з яким ви захочете зв’язати своє життя.

Сучасний Сонник

Якщо снилося, що ластівка будує собі гніздо, то сон означає, що незабаром вас чекає новосілля. Якщо вона летить від вас, наяву у вас можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Зруйноване гніздо ластівки сниться до приголомшливого успіху навіть у тому випадку, якщо реальні надії на виграш були близькі до нуля. Сон може передвіщати також підвищення на посаді або зростання зарплати.

Сонник Лоффа

Ластівка символізує прихід весни, нове життя, оновлення, відродження. Тому, якщо уві сні вам привиділася ластівка, то це свідчить про зміни на краще в вашому житті. Якщо ластівки влітають в ваш будинок, очікуйте або візиту довгоочікуваних гостей, або якогось іншого радісної події.

Французький Сонник

Наснилося ластівка — добру ознаку. Якщо приснилося ласточкино гніздо на якомусь будинку, то люди в ньому будуть жити щасливо і благополучно. У будинок влетіла ластівка — до звістки від друзів.

Сонник Цветкова

Бачити ластівку — отримати гарну звістку. Чоловікові бачити ластівку уві сні — до щасливого сімейного життя, щастя в шлюбі. Бачити гніздо ластівок — отримати благословення.

Сонник Хассе

Наснилося гніздо ластівки — оселиться щастя в будинку; ластівка в гнізді — до радості; влетіла в кімнату — до звістки; чути видаються нею звуки — до веселої новини.

Сонник Міллера

Наснилося ластівка — це символ спокійних, миролюбних і гармонійних сімейних стосунків. Поранена або мертва ластівка сниться до смутку.

Китайський Сонник

Прилітає ластівка — приїде гість здалеку. Ластівка забирається або заповзає за пазуху — народження сина.

Сонник Мандрівника

Радісна новина, лист; щасливий випадок; яка сприяла в любові.

Езотеричний Сонник

Отримайте новина від тих, хто далеко.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: