Сонник лев і тигр, до чого сниться лев і тигр уві сні

Незважаючи на те, що між цими тваринами багато спільного, нелегко визначити, до чого сниться, коли лев і тигр з’являються уві сні разом. Сонники по-різному, часто протилежно, трактують їх образи і дії, що робить пошук правильного тлумачення непростим і захоплюючим заняттям.

Суперечливий образ

Згідно сонником Чаклунки Медеї, лев і тигр є проекцією сутності самого сновидіння. Його відрізняє від інших людей потужна енергетика, усвідомлення своєї переваги і деяка частка самозамилування. Наскільки вдасться реалізувати величезний потенціал підказує те, яких обставин вони наснилися.

Сонник Міллера про ціну перемоги

Суперечливі характеристики леву і тигру дає Міллер. Якщо уві сні перший пророкує перемогу, то другий попереджає про підступи ворогів. Бачити їх разом в будь-якому випадку віщує успіх, за який доведеться заплатити дорогу ціну. Наснилося битися, відбивати напад цих хижаків — пророцтво сонника залежить від того, кого сталося поранити. Царя звірів — недруги візьмуть верх, смугастого красеня — положення сновидіння зміцниться.

Боротьба уві сні і наяву

До чого сниться напад цих диких звірів на людину? Результат боротьби має пряме тлумачення і уособлює перспективи реального протистояння. Побачити над собою розкриту пащу знаменує поразку, а осідлати тварина уві сні — означає, мати достатньо мужності для перемоги.

Наснилося, як тигри б’ються між собою — людині стануть відомі всі секрети супротивників. Залишається холоднокровно використовувати це собі на благо. Якщо уві сні билися леви, наяву доведеться стати свідком сутички конкурентів.

Їх відчайдушна сутичка між собою пророкує, що події вдасться направити в потрібну сторону методом «розділяй і володарюй».

Прикмети нестандартної сексуальності

З точки зору сонника Фрейда, лев і тигр символізують гіпертрофовану чуттєвість, підвищений лібідо і схильність до відхилень, пов’язаних з насильством. І чоловік, і жінка, яким приснився сексуальний контакт з хижаком, в реальності відчувають схильність до мазохізму. До чого сниться, що це були дитинчата звірів: постійна сексуальна незадоволеність знайде вихід в турботі про потомство. Іноді зустріч з ними передбачає рішучу зміну сексуальних пристрастей.

Якщо уві сні потужні тварини полюють і ділять здобич, людина готова до найбільш незвичайним сексуальних експериментів. Напад їх на сновидіння віщує неприємності через любовних пригод. Приручені звірі свідчать про постійно придушуються бажаннях.

Щасливе сновидіння, коли жінка бачить разом шкури лева і тигра. В сонник Закоханих воно інтерпретується відповідно до древніми індійськими традиціями — як знак володіння мистецтвом зваблювання і завоюванні влади над чоловіком, яку сновидицей використовує в ім’я багатого заміжжя. Чоловікові чути рик тварини — знак, що він знайде владу над бажаною жінкою.

Важкий успіх

Сонник Езопа інтерпретує образ полоненого царя звірів, як проекцію серйозної проблеми, яку поки не вдається подолати, незважаючи на всі зусилля і розважливість. Бачити його уві сні в капкані віщує не лише невдачі в відповідальному проект, а й приниження. До чого сняться в клітці лев і тигр — разом? Незважаючи на величезні труднощі вдасться досягти бажаного результату.

Сонник лев і тигр, до чого сниться лев і тигр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: