Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лежати в лікарні, до чого сниться лежати в лікарні уві сні

Сумні передчуття долають людини, що з’ясовує в сонник,, до чого сниться лежати в лікарні або відвідувати когось уві сні. Тим часом, їх інтерпретації корисні і часто позитивні.

Сонник Міллера: захворіти і одужати

Якщо людині приснилося захворіти і лежати в лікарні, то наяву його здоров’ю загрожує небезпека. Психіатрична лікарня попереджає про те, що доведеться з великим нервовим напруженням долати раптові перешкоди. Виписуватися зі стаціонару означає незабаром відсвяткувати перемогу над недоброзичливцями.

Самотність

За сонником Чаклунки Медеї, людині, якій наснилося, ніби він лежить в лікарні, належить або похід по лікарях-діагностів, або депресія. Незалежно від об’єктивних обставин, він випробує відчуття самотності і непомірних турбот.

До чого сниться, ніби боязко виходити зі стін стаціонару: в житті немає впевненості, що під силу буде вгамувати турботами. Те, в якій області потрібно проявити рішучість, підказує вид захворювання і профіль відділення.

Профіль лікарні

Часто уві сні вдається ідентифікувати те місце, де людина бачить себе на ліжку в палаті. До чого сниться приймального покою або швидка допомога? В реальності сновидцу необхідно піклуватися про людей, що опинилися у важкій ситуації. Лежати в лікарні в терапевтичному відділенні, навпаки, говорить про нерозтраченої любові: людині здається, що в ньому ніхто не потребує. До чого сниться лікуючий лікар, який надає допомогу? На цьому наголошували учасники вказує на наявність в реальному житті психологічної залежності від іншої людини.

Наснилося виявитися в травматології — серйозний дзвінок: пора перейти на здоровий спосіб життя, інакше хвороби не змусять себе чекати. Бачити себе в сні на ліжку в реанімації — відділенні, в якому доводиться змиритися з волею долі, інтерпретується сонником Лофт, як заклик відпустити когось, прийняти ситуацію і йти далі.

Лежати в лікарні досить дивною, з нетрадиційними і навіть дикими методами лікування, сонники тлумачать, як необхідність тверезо оцінити свої можливості і потреби.

Прогнози по дню народження

Існують різночитання в прогнозах сонників для людей, що народилися під різними знаками Зодіаку. Для тих, хто з’явився на світ в період з вересня по грудень, бачити себе уві сні на ліжку є передвістям захворювання, а з травня по серпень — одужання. Тим, хто святкує іменини з січня по квітень теж нема про що турбуватися — їх чекає багатство і фізичне благополуччя.

Відвідування

Відвідувати уві сні хворого знайомого або самому приймати відвідувачів віщує отримання неприємних звісток. Наснилося відвідати в палаті родича з дитиною — до важливого сімейного події. Намагатися підбадьорити друга — до веселій вечірці. Бути на побаченні з психічно неадекватним пацієнтом говорить про те, що нерви сновидіння на межі. В одному сонники сходяться: здоров’я того, хто відвідав хворого, нічого не загрожує.

Дитяча палата

Жінці побачити уві сні, ніби вона лежить в лікарні з дитиною, якого насправді у неї немає, означає, що вона живе емоціями, що тільки ускладнює їй існування.

До чого сниться виявитися в стаціонарі з дитиною власним, рідним: сонники обіцяють, що його здоров’ю ніщо не загрожує, дрібні неприємності підстерігають з інших сторін.

Сонник лежати в лікарні, до чого сниться лежати в лікарні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: