Сонник левиця, до чого сниться левиця уві сні

Деякі символи в сновидіннях ніяк не можуть бути випадковими. Наприклад,, до чого сниться левиця? На ранок це питання не дасть спокою навіть людини, далекої від тлумачень. У прайді вона задовольняється другою роллю, але, з іншого боку, саме вона — годувальниця. Вона може бути і ніжною, і жорстокою. У своїх інтерпретаціях сюжету сонники враховують всі, що відбувалося уві сні.

Побачити царицю звірів

Головне, про що треба пам’ятати, якщо наснилися царі звірів — в житті відбудуться зміни. Але якщо лев уві сні — знак потужних сил, що беруть людини під заступництво і ведуть до перемоги, то левиця — символ особистих уподобань, романтичних почуттів і сімейного благополуччя. Так трактує ці образи сонник Міллера, а й інші тлумачі розвивають цю ідею.

Чоловікові сновидіння обіцяє зустріч з приємною жінкою, яка стане відданою супутницею і берегинею вогнища. До жінки проявить чуттєвий інтерес людина, яка стане її кращим коханцем.

Сучасний сонник звертає увагу на розвинені соціальні функції в лева прайді. Добувають їжу саме левиця, а не лев, причому полює в групі. Людину, якій вона наснилася, чекає успіх в серйозному спільному проекті. Справжній тріумф чекає того, кому снилася біла левиця, але чорна віщує перешкоди на шляху до мети.

У тому випадку, якщо уві сні були і лев, і левиця, вдасться вдало поєднувати особисте життя і бізнес, не змішуючи їх, а приділяючи всьому належну увагу.

З дитинчатами

Левенята поруч з матір’ю пророкують плідні ідеї та успішні починання, якщо смокчуть її — загальне благополуччя. Дівчині такий сон, по Сучасному сонником, пророкує молодих шанувальників, а на думку Фрейда, левеня символізує майбутню дитину, на якого вона перенесе нерозтрачені почуття.

Також, аналізуючи, до чого сняться маленькі левенята, відомий психіатр не виключає кардинальних змін сексуальних уподобань, особливо, якщо мова йде про чоловічу сновидінні.

Левиця із левенятами уві сні має ще одне цікаве тлумачення — намагаючись обдурити інших, треба постаратися не перехитрити самого себе. Наснилося, як вони грають, кусають одне одного — можна сподіватися на заступництво, ще краще, якщо дитинчата були білі, тоді годі й тривожитися про майбутні проблеми.

Особливі події

Сонник Фрейда особливо відзначає нескромне сюжет, коли чоловік уві сні вступає з левицею в сексуальний контакт — це говорить про прихований прагненні до мазохізму. Ласки жінки і левиці по сонником 21 Століття віщують поява небезпечної суперниці, чекає нелегка боротьба за своє щастя.

Якщо хижачка уві сні була замкнена в клітці, можна розраховувати на підтримку впливової особи, але до чого сниться, якщо вона була виставлена ​​на показ зевакам — в житті, можливо, доведеться пережити глибоку скорботу і приниження.

За сонником Міллера, дамі, яку налякало сновидіння, де левиця нападала на неї, належить раптовий прорив в тій сфері, про яку вона не думала. Бачили, що перед тим, як нападати, вона гарчала, це попередження: на шляху до влади можуть зустрітися непереборні перешкоди. Якщо приснилося, як левиця нападала і кусала сновидіння — велика ймовірність зазнати переслідувань з боку впливового недоброзичливця.

Сонник левиця, до чого сниться левиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: