Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник левенята, до чого сниться левенята уві сні

Дуже багато сонники, трактуючи,, до чого сниться левеня, згадують про те, що цей «царевич» тваринного світу — знак дружби і захисту. Левенята в клітці, побачені уві сні, пророкують перемогу сплячого над чимось, а тварина, яка приймає їжу з руки сновидіння, обіцяє високе положення і беззаперечний авторитет.

Тлумачення сонника Міллера

Тлумачення Густавус Міллера сповнені суперечливих, на перший погляд, речей. Так, наприклад, лютий «цар звірів», так само як і її дитинчата, побачені уві сні, зовсім не означають лють і агресію сплячого, а скоріше навпаки — покірність, слухняність і навіть перемогу. Якщо людині приснився лев та левиця або їх кошенята, голосно гарчали на нього — таке бачення віщує успіх у статі протилежної або ж удачу в торгових справах.

Звірята на волі — стережіться конкурентів

Якщо уві сні ви бачите маленьких левенят, що бігають по савані — Місячний сонник попереджає про можливі підступи з боку конкурентів. Будьте напоготові, щоб не потрапити в їх пастку.

Левенята, які сняться жінці — це провісник ймовірних суперниць.

Якщо уві сні Левчукові намагається на вас нападати — будьте коректні з начальством, через підступи ворогів можливі конфлікти з керівництвом.

Наснилася левиця, яка годує своїх кошенят — контролюйте свої дії. Ваші помилки допоможуть конкурентами «насититися» тріумфом і заплямувати вам репутацію.

Домашній вихованець — перемога вже не за горами

Дівчині приснилося, що хижі кошенята пестять до неї — та людина, до якого у неї є почуття, зробить пропозицію про заміжжя, дарує надію Східний сонник.

Чоловікові сниться, що він приручив маленького левеняти — все те, що ви задумали, має передумови до здійснення, особливо це стосується робочих питань.

Левенята і тигренята живуть у вас вдома — символ радості від звершень, хоч і дрібних, але суттєвих.

Годувати уві сні маленького «царевича звірів» з руки — ніхто не посміє сперечатися і змагатися з вашим авторитетом в колективі, пророкує сонник Медеї.

«Ми з тобою однієї крові!» Або Дерзайте — настав ваш час…

Бачити, що ви живете разом з левами в дикій природі, і вони вас сприймають як свого дитинчати — прийшла пора виконати все те, що ви відкладали на потім. Фортуна обдарує вас «голлівудської» посмішкою, не пропустіть свій шанс.

Наснилося, що хижак притягнув вам шматок дичини і запропонував розділити з ним трапезу — ризикові ситуації додадуть гостроти і радості в ті досягнення, які ви зможете отримати незабаром. Забудьте про невпевненість і страх — ризикуйте!

Зализувати своєю мовою рану на тілі левеняти — зараз ви зумієте допомогти тому, кому не могли надати допомогу ще зовсім недавно, запевняє Ісламський сонник.

Смоктати левицю разом з іншими левенятами — до легких і запаморочливим успіхам у всіх звершеннях.

Жорстокість і лють як символ небезпеки

Убити в сні левеняти — стережіться гніву вищих сил. Ви зробили якийсь поганий вчинок в реальності, за що можете поплатитися.

Сниться жінці, що вона наздоганяє пораненого левеняти — не робіть нічого найближчим часом. Будь-яка дія може бути сприйнято оточуючими, як ознака агресії в їхній бік.

Бачити уві сні, як ви або хтось із друзів б’єте левенят або тигренят — втратите довіру і хороше розташування впливової людини, попереджає сонник Лоффа.

Сонник левенята, до чого сниться левенята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: