Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лев, до чого сниться лев уві сні

Якщо вам у сні привидівся лев або ви побачили цілий прайд, то тлумачення подібного сюжету в вас вкрай здивують. Сонник повідомляє, що якщо в вашому сновидінні ці звірі йшли поруч, це віщує появу в житті пари важливих персон. До чого ще сниться «цар звірів» перераховано нижче.

Замкнений де-небудь

Якщо лев приснився замкненим у клітці або посадженим на ланцюг — зможете прийняти керівну роль, досягнете підтримки владного людини. Ви зможете досягти всього, якщо позбудетеся від шкідливих якостей, таких як гординя, марнославство, самозамилування.

Сонник Езопа стверджує, що прівідевшіеся лев в клітці — знак того, що ви зараз перебуваєте в досить складній ситуації і вам дуже складно в ній розібратися.

Якщо сниться замкнена за гратами левиця з левеням, то в житті не варто братися за кілька справ відразу, так як це може вплинути на результат. Краще вибрати найважливіше і поетапно його реалізовувати.

Сонник Азара вважає, що укладена в звіринець левова пара передрікає повне приниження.

Агресивну тварину

Якщо сниться гарчати і розгніваний тварина — це поганий знак, що характеризує те, що ви ненароком викликали гнів поважної особи.

Наснилося, що за вами женеться лев, стрімко нападає або кусає за руку? Готуйтеся пережити переслідування і агресію з боку авторитетної людини.

Хассе вважає, що чути уві сні гарчить лева — до небезпеки. Якщо уві сні кровожерливий хижак терзає вас — втратите майно.

Бачити уві сні тварина біжить і гарчить — до небезпеки, психічної або фізичної травми. Злякатися лева, значить, викликати гнів начальства.

Якщо сниться, що лев зміг подужати вас, то це означає, що ви можете залишитися незахищеним від недоброзичливців і конкурентів.

Сонник Чжоу-гуна вважає, що гучний рик — це передвістя широкої популярності і слави.

Наснилася боротьба з левом? Значить, в реальному житті ви проявите байдужість до чужого горя.

Якщо уві сні лев був убитий вами — це до впливовості і мощі.

Добрий лев

Універсальний сонник вважає, що якщо лев з’явився вам в мирному настрої, то остерігатися нічого. Попереду чекає лише швидкий успіх, багатство і просування по кар’єрних сходах.

На думку Хассе, пестити уві сні цього грізного хижака — до ніжної прихильності до нового знайомого.

Сонник Здоров’я досить негативно растюковивает аналогічний сюжет. Це джерело вважає, що у сновидіння скоро виникнуть болі в серці і неврози.

Зграя

Якщо наснилася левова пара і маленьке левеня, то вас чекає тихе сімейне щастя. Сучасний тлумач радить почати звертати увагу на найголовніше і не нервувати через дрібниці.

Місячний сонник стверджує, що один лев — до занепокоєння, в ось кілька — до побачення з дуже важливою персоною.

Пояснення,, до чого сниться прайд, дає і Езоп. Сонник Езопа повідомляє, що якщо в своїх нічних мріях ви побачили, як левова зграя ганяється за своєю здобиччю, це означає, що ви вмієте самостійно розпоряджатися власною долею і тому багато чого досягнете.

Незвичайний зовнішній вигляд

Приснився крилатий цар джунглів? Вас чекає раптова удача, популярність або багатство. Ключове слово тут «раптове», так що в цьому випадку не варто радіти завчасно і будувати плани на майбутнє.

Якщо лев приснився абсолютно білого кольору, то наяву чекають владний покровитель, абсолютне щастя і успіх.

Сімейний сонник пояснює аналогічне сновидіння як символ благополучних змін в житті.

Різні тлумачення

Якщо уві сні ця велика кішка забралася в будинок, очікуйте прибуття високопоставлених гостей або старшого члена сім’ї.

Є в сновидінні лева м’ясо — до несподіваного нагоди, марнославству.

Міллер також роз’яснює,, до чого сниться «цар звірів». Провісник вважає, що побачити уві сні цього хижака означає, що вами володіють величезні сили, і якщо зможете їх собі підпорядкувати, то вважайте, що вийдіть переможцем в будь-якій боротьбі.

Цвєтков обіцяє сновидцу забезпеченість, багатство, владу, високе заступництво. Менегетті же стверджує, що в вас присутній сила, застосування якої краще тимчасово уникати.

Тлумач снів Ассирії розтлумачує,, до чого сниться перетворення людини в царя звірів. Подібне — символ втрати і приниження.

Якщо приснилося, що лев спить, значить, вдасться уникнути серйозної небезпеки.

Сонник лев, до чого сниться лев уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: