Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лебідь, до чого сниться лебідь уві сні

Лебідь — перната горде і велично красиве. Вважається, що ці птахи вміють по справжньому любити і залишаються вірними своєму партнеру навіть після того, як він помре. Напевно, побачивши це істота в сновидінні, ви подумали -, до чого сниться подібне? Сонник не дає єдиного передбачення. При виборі тлумачення врахуйте всі з’явилися уві сні символи.

Cоннік Міллера

Бачити уві сні спокійного білого лебедя, що ковзає по водній гладі — до радісних переживань і великим перспективам. Сонник Міллера передрікає отримання особливо вигідної пропозиції від партнерів або роботодавця, здійснення мрій і втілення в життя цілей.

Приснився чорний лебідь — знак отримання сумнівних задоволень. Вони можуть обернутися великими бідами. Сонник Міллера радить відмовитися від хвилинної примхи і задуматися про можливі наслідки. Не виключено, що ця дія допоможе прийняти єдино вірне рішення.

Якщо сниться мертвий лебідь, вас чекає пересичення і досада. Ховати уві сні холодну тушку — до краху надій. Випробовувані при цьому гіркоту і душевний біль є цілком стандартними реакціями.

Осінній і Дитячий тлумачі

Бачити в своєму сновидінні білого лебедя і годувати його хлібними крихтами — до щасливих і чистим відносинам з коханим. Сонник обіцяє, що коханий буде відданий вам всією душею і ніколи не затьмарить ваше спільне співіснування зрадами і брехнею. Так трактувати сновидіння варто в тому випадку, якщо сниться, що перната дає себе погладити, і налаштоване до вас особливо дружелюбно.

Дитячий сонник переконаний, що даний сон символізує початок нових відносин. Триватимуть вони досить тривалий час. Можливий офіційний шлюбний союз. Можете не сумніватися в тому, що ви знайшли свою другу половину.

Думка Велеса і Езопа

Якщо приснився білий лебідь, значить, у всіх сферах життя справи будуть складати просто прекрасно. У сім’ї настане повне взаєморозуміння. Ви зможете обговорити з близьким будь важке запитання і отримати саме ту підтримку, в якій так потребуєте. Примарилося уві сні чорне оперення говорить про можливі труднощі, як на роботі, так і в особистому житті.

Сонник Езопа переконаний, що поранений лебідь — вкрай поганий символ. Доля змусить вас зіткнутися з по-справжньому чорною смугою в житті. Переживаючи не найкращі свої часи, пам’ятайте, що будь-які нещастя тимчасові.

Раненое перната уві сні може обіцяти останній шанс, таку собі «лебедину пісню». Якщо сниться, що вдалося своїми руками полегшити страждання пташки, то зможете кардинально поміняти долю. Ймовірно, змініть місце роботи. Не виключено також, що поїдете жити в інший населений пункт або навіть країну.

Інші передбачення

Сонник Хассе передбачає, що летить чорний лебідь передрікає насування загрози. Якщо приснилося, що лебідь нападав, остерігайтеся наяву підступів недругів, які хочуть вас знищити. Вони підуть на будь-які заходи, щоб завдати неприємностей. Не будьте надмірно наївні, довірливі.

Якщо сниться летить гусак, то виникла в реальності негативну ситуацію вдасться переламати на свою користь. Чи вдасться навіть витягти із сумних подій значну вигоду.

Якщо виявили уві сні вмираючого лебедя, будьте готові до розладу у відносинах з партнером. Вас можуть зрадити і покинути. Приснилося не затверджує про повний розрив, не виключено, що це буде тимчасове розставання.

Наснилося зграя лебедів — знак, що перед вами в реальному житті відкриється відразу кілька дверей. Сон попереджає — ваша доля у ваших руках. Сонник радить — пробуйте, намагайтеся, не бійтеся змін і все неодмінно вийде саме так, як хочете. Бездіяльність тільки посилить наявне на даний момент стан справ.

Сонник лебідь, до чого сниться лебідь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: