Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лебеді на воді, до чого сниться лебеді на воді уві сні

Лебеді на воді чистою і прозорою — символ вірності, гармонії і непорочності. Однак хоч бачити уві сні цих пташок і вважається ознакою щастя, звертаючись до сонникам за тлумаченнями, до чого вони сняться, все ж згадуйте детальніше всі моменти мрій — це допоможе їм дати більш точні роз’яснення.

Коротко і по справі

Чим точніше ви задасте питання, тим більш лаконічним буде відповідь, стверджують сонники. Короткі трактування тому підтвердження:

 • Бачити уві сні лебедів на воді — до радощів;
 • Наснилася самка з виводком — до приємних клопотів про своїх діток;
 • Самець і самка «виконували» на озері шлюбний танець — до романтичного побачення;
 • Мертві пташки — ознака зради, підступності і зради;
 • Уві сні ви годували великих птахів — до вірності коханого.
 • Сонник Міллера

  Звертаючись до сонником Міллера за тлумаченнями, можете бути впевненими, що отримаєте чіткі і точні відповіді на свої питання.

  Ось, наприклад, якщо ви хочете з’ясувати, до чого сняться лебеді на воді, то, ось яке тлумачення сну вам буде надано: якщо лебідка була світлою — вас чекають відмінні перспективи і романтичні томління; а ось, темне перо птиці обіцяє сумнівні задоволення і спокуси.

  Милування величними творіннями — знак всепоглинаючого щастя

  Чимало людей, яким приснилося, що вони спостерігають за лебедями на воді, хочуть отримати роз’яснення, до чого сняться подібні образи. Сонник Медеї запевняє, що це обіцяє гармонію в любовних відносинах і щастя в шлюбі. Особливо це стосується білих птахів. Чорні ж уособлюють собою потаємні мрії, причому не завжди пристойні.

  А ось, якщо ви заглянете в сонник Фрейда, то дізнаєтеся, що приснився білий лебедушка ототожнюється з відмінною формою в справах інтимних. Білі птічкі — «Величка» граціозно розсікали по озерній гладі — ви не будете знати поразок, чорні прагнули до вашого березі — вас чекають порочні розваги. А ось, якщо уві сні ви сиділи верхи на чорному лебедя — остерігайтеся випадкових зв’язків.

  Лебедине потомство і інші пернаті, як символ гордості і гордині

  Іноді уві сні можна побачити на просто пару великих пташок, а ще й їх малюків, що пливуть за мамою або, наприклад, на татові. І ось, до чого це сниться, на думку більшості сонників: величезна гордість за своїх дітей буде радувати вас довгий час.

  Наснилося, що лебеді на воді плавають в оточенні інших водних пернатих? Це означає, що ви даремно не берете до уваги людини, який не такий активний і цілеспрямований як ви, і робите це даремно. А бачення, в якому ви бачите, як лебеді вчать чогось своїх лебедят, означає ваше бажання мати «еталонні» відносини.

  «Ціп-ціп-ціп! ..», або Від вірності до розчарування

  Бачити уві сні, що лебеді на воді підпливають до вас без страху і навіть беруть їжу з рук — ознака того, що ви з коханим можете не боятися зрад — ваші почуття міцні і чисті. А ось, якщо довелося лякати лебедушек або кидати в них каміння, то ви дізнаєтеся свого давнього приятеля з іншого боку — неприємної.

  Сонник лебеді на воді, до чого сниться лебеді на воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: