Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лампа — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо наснилася наповнена маслом лампа, це означає, що ваша ділова життя буде дуже активною і насиченою, а плоди цієї бурхливої ​​діяльності принесуть вам задоволення. Депресію, відчай і зневіру обіцяє приснився порожня лампа. Запалена і палаюча яскравим полум’ям лампа віщує удачу, яку ви, безсумнівно, заслужили, а також сімейне щастя. Слабкий, ледь мерехтливе світло лампи є свідченням того, що ви будете ревнувати і заздрити, підозрювати. Ви зможете отримати задоволення, тільки коли виллє весь свій негатив на людину, яка дійсно винен у всіх ваших бідах.

Упустили палаючу лампу — плани і надії залишаться нереалізованими. Вибух лампи віщує, що заради нанесення шкоди вашим інтересам колишні друзі об’єднаються з вашими недругами. Якщо лампа в вашому сні була розбитою, значить, помре хтось із друзів або рідні. Запалювали лампу — в своїх справах щось зміните, і це потім принесе прибуток. Нести лампу — сон говорить про вашу майбутню незалежність і про те, що ви будете ставити свою точку зору вище думки інших.

Згасаючий в лампі вогонь загрожує для вас нещасною часткою. Може померти друг або родич. Уві сні ви, здорово перелякавшись, скинули лампу з вікна, — противники заманять вас в пастку за допомогою дружніх стосунків і вашого професійного інтересу. Побачити свій одяг загорівся від полум’я лампи — це віщує таку ситуацію, коли замість симпатії і схвалення, на які ви щиро сподівалися, вас принизять. Того ж не будуть особливо успішними справи, пов’язані з комерцією.

Сонник Фрейда

Подібний сон символізує вашу розкутість і відкритість. Ви не приховуєте своїх бажань і почуттів, і партнер завжди знає, як доставити вам задоволення. Однак, якщо ви одягаєте на лампу абажур, це означає, що ви, навпаки, скуті і відчуваєте сором, коли мова заходить про секс. Партнер вважає вас холодним людиною, часто навіть байдужим. Тому між вами часто виникають сварки.

Якщо ви перете з лампи пил, це означає, що в сексуальному житті ви наполягаєте на розподілі ролей. Ви вважаєте, що партнер вважає за краще отримувати задоволення, а не доставляти його, хоча насправді він, можливо, просто не знає, як це зробити. Саме в цьому криється причина ваших проблем. Відверто поговоріть з партнером і розставте всі крапки над «і».

Якщо лампа зламалася, це говорить про проблеми в особистому житті, хоча спочатку здається, що все йде гладко. Цілком можливо, що ви просто переситилися відносинами, і вони вже не можуть доставити вам задоволення. Спробуйте урізноманітнити своє інтимне життя, наприклад займіться нестандартним сексом або спробуйте нові пози. Лампа, покрита шаром пилу, говорить про розлад у відносинах. Вам терміново треба вжити заходів, щоб виправити ситуацію.

Сімейний Сонник

Яскраво палаюча лампа уві сні — передвісник хороших змін. Наливати в неї масло або гас — передвісник сватання; запалити її — знак успіху в справах і щастя; погасити лампу уві сні означає, що ви зробите помилку, про яку ви потім пошкодуєте. Такий сон пророкує розчарування і означає, що ви не проявили достатньої наполегливості, щоб домогтися свого. Якщо вам присниться, що лампа сама згасла, то ваші відносини прийшли до логічного завершення. Хворому такий сон пророкує швидку смерть. Непалаючої лампа віщує невдачі в справах і провал планів.

Тьмяне світло лампи означає підозра, ревнощі, заздрість, наклеп, які будуть заважати вам жити. Якщо вам присниться, що лампа впала і розбилася, але не згасла, то ваше становище не безнадійно. Якщо лампа згасне, то чекайте великих неприємностей і бід. Розірвалася лампа уві сні віщує отримання тривожних звісток. Іноді такий сон пророкує, що ваші вороги готують вам пастку. Повільно гаснуча лампа символізує, що ваше терпіння ось-ось скінчиться. Тримати лампу в руках і нести її перед собою означає, що ви знайдете те, що шукаєте, або досягнете свого.

Ісламський Сонник

Побачити лампу уві сні — до просвітленості серця, сильної віри, набуття бажаного. Кажуть, що лампа провіщає народження ґречного сина, що володіє знанням, який стане факщом або щедрим купцем, люблячим витрати. Якщо хто-небудь побачить, що він запалює світильник в Єрусалимі, то його потомство буде нещасливим, або якщо у нього обітницю по відношенню до своїх дітей, то він повинен його виконати. Бачити уві сні палаючу лампу — до успіхів в справах, згаслу лампу — до невдач. Бачити палаючу лампу в мечеті віщує знайомство з вченим знавцем Корану. Згаслої лампа — вісник смерті цього вченого. Світильник в будинку обіцяє холостяку одруження, хворому — одужання. Якщо ж його світло слабкий — вказує на горі.

Англійська Сонник

Сон, в якому ви несли яскраву лампу, обіцяє вам успіхи і швидкі досягнення в своїй професійній сфері. Для закоханих це теж добру ознаку. Несли лампу, в якій полум’я слабо мерехтіло, — захворієте. Якщо полум’я в цей час взагалі згасло — хтось помре. Як мінімум, сон загрожує крахом усіх планів і сподівань, для закоханих людей — охолодженням почуттів їхніх обранців. Безліч яскравих ламп віщують вам участь в якомусь святі, торжестві. Радість, радісне передчуття, пережите з цього приводу, обіцяють швидке одруження.

Сонник Лоффа

Лампа — досить складний символ для трактування, так як він може з’явитися у снах в дуже різних сюжетних лініях. Якщо уві сні ви сильно злякалися і скинули лампу з підвіконня, значить, в житті вороги заманять вас в пастку, використовуючи для цього дружні стосунки і ваш професійний інтерес. Якщо ж ваш одяг загорілася від вогню лампи, то сон обіцяє приниження там, де ви розраховували отримати схвалення і симпатію, він також говорить, що ваші комерційні діла не будуть особливо успішними.

Французький Сонник

Палаюча лампа, що з’явилася в вашому сні, є передвісником якихось дивовижних подій. Може, у вас буде любов, наповнює серце щастям. Погашена лампа сниться до того, що вас засмутить чиясь невдячність. Серед білого дня нести палаючу лампу — таке сновидіння закликає вас на якийсь час забути про всі поточні турботи. Лампа з красивим абажуром сниться до того, що колишня любов знову дасть про себе знати.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви бачите, як горить лампа — сон говорить про бажання пролити світло на що-небудь. Якщо лампа вимкнена — значить, світла досить, але якщо раптом буде потрібно внести ясність, джерело світла завжди під рукою. Бачити уві сні лампу — знак того, що джерело світла близький.

Сонник Хассе

Якщо лампа яскраво горіла, це віщує наступ щасливою пори; згасаючих — проявіть величезне терпіння; нести — ви йдете правильним шляхом; запалювати — на щастя.

Китайський Сонник

Входити в човен, тримаючи в руці ліхтар, факел, лампу — велике щастя. Метелик, що летить на вогонь лампи — поразка іншої людини.

Сонник Мандрівника

Лампа горить — сприятливо, успішна діяльність (особливо, в пізнанні і творчості). Промені лампи — духовний прогрес.

Сонник Ванги

Лампа запалена або включена — віщує Вам дізнатися правду про своїх близьких. Правда може виявитися різною.

Езотеричний Сонник

Лампа сниться до удачі. Запалювали, включали її — справите новосілля. Купували — попереду торжество, свято.

Сонник Цветкова

Запалена лампа сниться до успіху.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: